 | 
Legfrissebb hozzászólások (33881 - 33890)
 |  |  | | | |  |  |  | | :D agyam eldobom... miért jó cigizni porszívózás helyett? és milyen helyeken vannak ilyen mefis szatírok?
(amúgy ez az utóbbi olyan "barátom mesélte, hogy az egyik barátjának az unokahúga..." típusú sztorinak tűnik, de ha igaz, akkor én is csak egyetérteni tudok az előzővel, miszerint aki a f...át mutogatja és nyilvános sloziban kefél annak az életfilozófiája eleve olyan irányokba torzul ahol ez a magatartásforma jellemző, vagy legalábbis a képzelet szintjén már b....gatja egy ideje :)) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Mosolyt csalt az arcomra, az utolsó hozzászólás ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem, aki becuccozva odamegy másokhoz mutogatni a faszát attól az ilyen józanul se állhat olyan messze. Azért poén ezek után azt írni, hogy durva cucc meg hogy tudunk-e róla valamit. :D Viagra+mattrészeg kombóval talán el lehet érni hasonlót az ilyesmire kedvet érzők között. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nem bírom, csodálatos!!! :) Bennük gyönyörködöm egész nap! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Onday: A Dove, ha jól tudom mefedront tartalmaz.
Nostra: "olyasmi mint a GHB de mégsem"---> GBL esetleg 1,4-butándiol. Bár ezeknél én kétlem, hogy ilyen reakciókat váltana ki használójukból. Mefedron esetében szerintem ez valószínűbb. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Itt is van a daath-on egy kézikönyv erről, egy nagyon jó anyag!
Amit én tudok: Lehet kiszárítva, és utána akár porrá őrölve, de tradicionálisan nyersen eszik, legfeljebb szeletekre vágva. Elég keserű íze van, de az hozzá tartozik.
Jól kifejlett példányokból én itt 5-6-8dabrabot olvastam, de Észak-Amerikában egy szertartáson megesznek legalább huszat, teljesen kifejlett példányokból. Ami ehhez lényeges, hogy ezt négy részletben teszik, nem egyszerre, és a szertartásnak van egy védelmi mezeje, amit ha otthon legalább a körülményekhez képest se tud biztosítani az ember, akkor csak óvatosan kezdje.
Ha pedig keveest eszel és érzed a hatását, csak gyengén, akkor lehet még enni, csak érdemes kivárni amíg kifejti a már elfogyasztott kaktusz a hatását. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok!
Abban szeretném a segítségetek kérni, hogy autóbalesetet szenvedtem (elgázoltak), aminek következménye képpen agyrázkódásom volt és (be)tört a koponyám, de nem mozdult el. Orvosok azt mondták nem sportolhatok, napra nem mehetek, TV-t nem nézhetek (vibrálás miatt), szórakozni nem mehetek (hangos zene, fények miatt) és alkoholt kis mennyiségben SEM ihatok (nemvagyok benne biztos, de azt hiszem a fejben/agyban vérbőséget okoz és ezért). Viszont dohányozni, dohányozhatok.
A spanglit tudom megkérdezhettem volna, mert orvosi titoktartás miatt nem lehetett volna problémám, de annyira szimpatikus volt a doktor úr, hogy nem akartam összetörni a lelkét, hogy én ilyet kérdek. :)
Kérdésem felétek az lenne, hogy tudja-e valaki biztosra, hogy ilyen jellegü sérülés után spanglizhatok-e egészségügyi következmények nélkül? Elég szomorú, ha még erről is le kell mondanom a nyárra, minden egyéb öröm forrás után, de nem merem megkockáztatni, a sérülés komolysága miatt.
Üdvözlettel, FS.!
off: lehet nem a 'fűröl hosszutávon' témakörbe kellett volna ezt irnom, ez esetben elnézést kérek. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | bocsi nem az, legalábbis folyékonyról nem tudok h lenne ami nem jelenti azt h nincs... nem olvastam elég figyelmesen:) |
| |  |  |  |

|