DAATH

A gyönyör és a kín között lényeges különbség nincs. Amíg az ember él, addig jóra és rosszra egyaránt szomjas, és csak egyet akar, az élet kábító italától lerészegedni.

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (34336 - 34355)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
xerfield2010. május 22. 18:36
 
 
"Kérlek segíts, minél többen csatlakozzanak, különben börtönbe zár(hat)nak (engem, meg a magamfajtákat előbb utóbb, tehát Téged is*..) !
*: spirituális testvériség azon az alapon, hogy mind emberek vagyunk."

Na igen, ezt a szöveget le kéne cserélni. Igazából, mivel semmi pénzem napok óta, és az emberek jószándékából próbálom kielégíteni igényeimet, ezért nemnagyon feszülökazon, hogy most jól csinálom-e a dolgokat, vagy nem... csinálom ahogy csinálom, ahogy önmagamnak érezhetem és vallhatom magam. Bombadiltoma rögötn csatlakozott és írt, lecserélte a provokatív heroinbelövős-képet, amit eredetileg betettem, köszönöm neki, mert a mostani jobb.
Neked is megköszönöm, ha az idézett szöveget átírod valami szerinted jobbra, aztán max valaki majd átírja azt is, egy (szerinte) mégjobbra, lényeg, hogy minannyian aktivizálódunk egy közös ügyért, próbáljuk meghaladni az egós dolgokból fakadó személyközi ellentéteket.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
xerfield2010. május 22. 18:31
 
 
Ez is célom, de az is célom, hogy ne kelljen soha többé hazudnom senkinek, és előbbutóbb másnak sem. nekem nincs szégyenlenivalóm, és sztem másnak sem, erre való az őszinte megbánás és megbocsájtás, minek hazudni...
Deeptrip! Igazából én most időhiánnyal küzdök, mármint csapongó a munkamódszerem. Sok dolgot elkezdek csinálni, aztán vissza-visszatérek hozzájuk, finomítom őket, stb, közben pedig bízom abban, hogy beindul az önszerveződés: akár az unszimpátia, akár a szimpátia, akár bármilyen energia végett - arra ügyelek majd, meg remélem mások is, hogy minden ilyen energiát "megtisztítsunk" közben. na, nemtom mennyire voltam érthető. Ha van kedved csatlakozni a csoportba, és tisztázni ezeket a dolgokat, szólj, adok neked egy admin-jogot, vagy megadom neked a FB-jelszavam is akár, hogyha saját neveden nem szeretnéd ezt, de kedved volna hozzá (utóbbi jelszavas témát mondjuk nyögvenyelősen, de még ezt is megtenném, mert bízom benned, meg az emberekben úgy általában - ja, meg mert sebezhetetlen is vagyok :P )
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
deeptrip2010. május 22. 18:19
 
 
Bard te most 2012re gondoltál? Amúgy, ha jön a világvége és meghalunk akkor én boldogan fogok meghalni, mert együtt halunk meg (remélem azért gyors lesz).

Persze a személyiségem másik része meg azt mondja nem is lesz semmi, nem fog összeomlani a kártyavár, mert ez a kártyavár ki van találva, ha megnézel egy atomerőművet vagy űrhajót és hasonló kaliberű szerkezeteket akkor az olybá tűnik, hogy ilyen dolgokat összehozni csak valami istenek lehettek. Szóval az ember a technikában nem hülye, egyáltalán nem, ezért is vagyunk mindenhol mi. Az ember viszont nagyon sok dologban teljesen hülye, pl.(ermészethez való viszony. Egy szóval egy jó kis kártyaomlás jó lenne, ha az meghozná azt a belátást, hogy a technika környezettudatos célokra legyen felhasználva.

De így, hogy a társadalom összeomlik meg stb.? Elképzelhetetlennek tartom, ahhoz az kéne hogy mindenki LSD hatása alá kerüljön 2012.12.21-én és ha csak a Jóisten el nem intézi ezt, akkor a legtöbben nem élhetnek át akkora intenzitású váltást, amitől omlás és utána remélhetőleg újjáépülés következni be.


(az írásban szerepeltek csak a képzelet szüleményei)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
deeptrip2010. május 22. 18:11
 
 
Cylex volt ott más is nem csak ezért kapta, amit kapott! Amúgy kombókat színvonalas mód fejtegetni a Kombinációk topikban lenne érdemes, ott ki is lehetne térni a stimuláns+stimuláns kombózás reális vagy nem reális veszélyeire.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
deeptrip2010. május 22. 18:08
 
 
Marcell, ha valóban ez a szándékod akkor viszont érdemes lenne ennek megfelelően megfogalmazni a nyitószöveget, világos célkitűzésekkel.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
martyrdom2010. május 22. 17:31
 
 
mármint a facebookon..
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Cauldfield2010. május 22. 17:24
 
 
tudjátok mi ciki? a cigi...
2012 januárjától decemberig nem is fogok cigizni. de ez már egy másik topik.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
xerfield2010. május 22. 17:19
 
 
Igen? Az oldalt én csináltam.
Első két ember aki csatlakozott Dénes Balázs, a TASZ elnöke, és Sárosi Péter, a TASZ drogpolitikai programjának vezetője. Mindazonáltal ezt tőlük tök függetlenül csináltam, az elején egyedül, de mivel ismerőseim, hamarosan csatlakoztak ők is. Részben ők adták az ötletet, korábban csináltak már ilyen önfeljelentős cuccot.
Senki különösebben nem szűri ki azokat, akik ide belépnek - azok lépnek be ide, akiknek van hozzá bátrosgáuk, kedvük, és elégedetlenek a mostani helyzettel. Megvan a 2/3os többség, van rá 4 évünk, nekünk, értelmiségi civileknek, hogy hassunk a jelenlegi pártra, és elrendeződhessenek a dolgok kis hazánkban.
Szerintem minden politikai párt jót akar eredendően, csak aztán elfelejtik, hogy ők vannak a népért, nem fordítva, és a hatalom eszköz, és nem öncél.
Nem muszáj csatlakoznotok, nyilván. Mondjuk, sztem ha elegetek van abból hogy csak füvezgettek suttyomban és mozgóképeken flasheltek egy képernyőből...(akinek nem inge, az úgysem veszi magára.)

Úgy gondolom, ha parám lenne a dologból, akkor ha mást nem, a TASZ elvállalja majd a védelmemet - muszáj lesz nekik, hisz ők is benne vannak a pácban, hisz csatlakoztak... kezditek kapizsgálni? ;)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
deeptrip2010. május 22. 17:14
 
 
Nekem nem tűnik biztatónak a dolog. Egyáltalán van itt olyan, aki MO-n szedett erdőben halugombát és meg is ette?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
martyrdom2010. május 22. 17:13
 
 
arról nem is beszélve, hogy likeolni lehet mindenféle kábszert, cannabistól kezdve az mdman a mephedroneon és az nrg-1on át a kokainig bármit..mindennek van "oldala"
ez normális most komolyan?:D sztem tök levágós hogy valamiképp szűrik ezeket az embereket akik bejelölik az oldalt..
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
kep2010. május 22. 16:47
 
 
Sziasztok!

Ma is voltam sétálni a szabadban és vittem magammal egy kis micéliumot, hogy elszórjam, hátha lesz valami! :) Egyszer csak körbenézek a kitaposott füves út mellett és lááám!!! :)

http://kepfeltoltes.hu/100522/624115828DSC_01912_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

megtaláltam pár haverját is:

http://kepfeltoltes.hu/100522/DSC_0205_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100522/DSC_0222_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100522/DSC_0225_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ismerős nekem ez a kalap, de sajnos nem tudom leellenőrizni, mert a

http://biktop.saman.org.hu/kisvilagom/novenyek/index.html

jelenleg halott. :( Mindegy, száradnak. Picit eláztam, de megérte. Mit szóltok?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
kep2010. május 22. 16:41
 
 
Én reggel csak azt hittem, hogy ez valami irónia. Ha nem, valóban ciki.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
HeliOSophist2010. május 22. 16:12
 
 
668 szinusz:
Az, hogy a katinon szó szerepel a nevében, nem azt jelenti, hogy magában az anyagban van katinon, hanem, hogy a kémiai szerkezete hasonló a katinonéhoz. (bizonyos része szinte teljesen egyezik, de ebbe most nem mennék bele) Ezért nevezik az ilyesmit "designer drug"-nak, mert egy vegyülethez bizonyos atomcsoportot ha hozzáadnak, akkor a hatása kis mértékben változhat az eredetiéhez képest, viszont legális lesz. (jogi szempontból viszont nem vagyok szakértő, lehet, hogy egy egész vegyületcsoportot is be lehet tiltani.)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
costa2010. május 22. 14:46
 
 
sztem se vmi jó ötlet
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
spirit2010. május 22. 13:37
 
 
Tényleg nem akarok a kelleténél jobban belefolyni a témába, és a téma teológiai háttere miatt ez akár bántó is lehet másnak (remélem nem lesz), de szerintem a világ illúziórikus mivoltáról beszélők nagyja egyszerűen gyáva ember, aki fél élni, fél felelősséget(és abból fakadó következményeket) vállalni,és ygy inkább bebújik ebbe az "úgyis illúzió, mit törődjek vele" dobozkájába.

Ahogy említettem is, többek között a buddhizmusban is vannak hasonló vonások, ez az amibe nem szeretnék belemenni, az egy csodálatos vallás, és életforma, amit sok módon lehet értelmezni, maradjunk annyiban,
de ez a vonal, ami szóba került, a számomra elfogadhatatlan.
Nem a követői, nekem nem emberekkel van gondom, hanem a félelemmel, ami olyan sok embert távol tarthat a saját életétől.

Űűűű....na én akkor be is fejezem az offolást, jól elkanyarodtam!:))
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
spirit2010. május 22. 13:32
 
 
Nemááár, ez annyira ciki!
Ember, ne csináld már ezt!
Ugyan Te nem ismersz engem, de vannak közös ismerőseink, és állítólag egy nagyon klassz ember vagy, mi a fene szükség van erre és a hasonló dolgokra?
De most komolyan!

Ez nem hír, nem 'Aktuális drogtémák' , csak egy marhaság!
Légyszi!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
cli_hlt2010. május 22. 13:32
 
 
A Szalvia néha "izomból lefekszik", tehát nem lekonyul, hanem "direkt" lefekszik.

Ilyenkor nem locsolni kell, hanem úgy forgatni, hogy a fény felé fordulva kiegyenesedjen.

Nekem is betegeskedtek a növényeim, átültetés után viszont turbo üzemmódba kapcsoltak. :)
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
Bard2010. május 22. 12:56
 
 
Pont azért nem részleteztem, mert nem az a hozzászólás lényege. Plusz nem is fér bele egy hozzászólásba... Amit felépítettem az én magam vagyok minden részletemmel egyetemben. Mindenféle világra való reagálásra való rendszeremmel együtt. Most itt nem valamiféle Mad Max-es világban való túlélési praktikákra és ilyenekre kell gondolni... De az emberek abból indulnak ki szerintem, még ha kifelé nem is hangoztatják, hogy nem hisznek alapvetően abban, amit a többi ember mond a világról, és egyfajta minden megtörténhet gondolkodásmód szerint építik magukat. Legalábbis ez volna a kérdésem, hogy tényleg így van, vagy csak én csinálom ezt?

Szóval hogyha csinálok valamit, vagy nem csinálok valamit, vagy megtanulok valamit, vagy nem tanulok meg valamit, vagy megszerzek valamit, vagy nem stb. akkor azt egy alapvető, egész életemen átvezető bizonytalansági alapvetésből teszem, mert ez a logikus. És gondolom ezt mások is így csinálják, ha máshogy nem, akkor tudat alatt.

Ezért is népszerűek az ilyen filozófiák, amik a semmiről szólnak meg a világ illuzórikus voltáról, meg a pillanatban élésről meg ilyenekről, mert összevágnak az emberek kicsi gyerekkora óta tapasztalt belső világával.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
freddyke2010. május 22. 12:42
 
 
Kapott rendesen vizet, igaz most a tálkájában nem áll, de a földje eléggé nedves.. A levélen megjelent pár sötét folt, meg némelyik legörbült..
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Zsuzsk42010. május 22. 12:16
 
 
Sokan leszünk és már a napocska is megtisztel jelenlétével bennünket ^^
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!