 | 
Legfrissebb hozzászólások (41481 - 41490)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az Erowid szerint 1-3 napig mutatható ki vizeletből, vérből gondolom még rövidebb ideig, de egy átlagos drogtesztnél nem vizsgálnak gombafogyasztásra utaló maradványokat, speckó teszt kellene hozzá.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Kávé túl gyorsan kezd hatni, aztán amikor elmúlik, akkor hamar kifárad az ember. De a tea az jó.
Ha társadalmilag elfogadott legálpergető, akkor én a kóladiós, vagy guaranás banánturmixra esküszöm. ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | hi! valaki esetleg a gomba vizsgált hatóanyagainak kimutatásáról(vizelet,vér)? thx |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | koszi szepen a valaszt! mintha valahol olvastam volna hogy valamelyik tapszernek a hianya, vagy tulsullya okozza, de szerintem megvan mindenuk, lehet hogy tenyleg a stressz, de vajon mi? a fimeles? ennel a fajtanal meg ilyet nem tapasztaltam... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | bufo: A szárak lilulásának szerintem nincs köze táphiányhoz, inkább egyedfüggő, vagy belilul vagy nem. Esetleg valamilyen stressz okozhatja.
Mr.Fox: A SOG inkább arról híres hogy rövid idő alatt lehet aránylag nagy hozamot elérni vele, inkább a SCROG való a nagy hozamra adott területen, de tovább is tart a veg szakasz miatt.
Max hatékonysága sztem a vertikális SOG-nak van, ott minimális a fényveszteség.
Olvastam én is ilyen 1.5g/W-ot de ez a manikűrözéstől is függ azért rendesen. De vertikális rendszereknél szerintem el lehet érni, még akkor is ha a nm-ert a lámpa által megvilágított felületre értjük, nem pedig az alapterületre.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Sennin: ha nem jársz színházba, vagy nem veszel könyveket, akkor is olcsóbb az élet - nem biztos, hogy ez a legjobb érv a fű ellen ;) |
| |  |  |  |



|