 | 
Legfrissebb hozzászólások (43081 - 43090)
 |  |  | | | |  |  |  | | Megjelent a Bünügyi Szakértöi és Kutatóintézet elsö Monitoring hírlevele (2009.július 24.) A számunkra is releváns szerekröl külön-külön, a saját témaköreikbe rakom fel az infókat. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ilyenkor örülök, hogy nincsenek ilyen barátaim:)
de legalább megkérdezted... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | áhh én nem fogyasztok icát :D ,de mondom csak 1 ötlet volt és nem is az én ötletem :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Akkor kérd meg hogy vicceljenek meg a barátaid, és elöbb próbáld ki te:) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Azért mérsékelt fogyasztás mellett mindent lehet |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tudtán kívül mást bedrogozni nagyon rossz ötlet.
Nekem egyszer adtak vodka helyett 96%-os étkezési finomszeszt, s bár szerettem a berúgós bulikat, ez a meglepi kifejezetten nem esett jól.
CNS depresszánsokat keverni pedig egyébként is rossz ötlet.
Double FAIL. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | NA basszus :( akkor ez kilőve! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "Ketamine and Alcohol
Erowid has received consistent reports that being drunk and then taking even small amounts of ketamine results in nausea, vertigo, and "the spins" with vomiting and dysphoria being quite common. Having an active alcohol buzz is considered a strong contra-indication with ketamine."
http://www.erowid.org/chemicals/ketamine/ketamine_health.shtml
Ez magyarul kb. annyit tesz, hogy alkohol + ketamin = rosszullét, szédülés, hányás.
"Combining ketamine with other depressants, like alcohol, valium, or GHB, can lead to serious medical consequences."
http://www.brown.edu/Student_Services/Health_Services/Health_Education/atod/od_ket amine.htm
Ez meg azt jelenti, hogy az alkohol + ketamin kombó "komoly egészségügyi problémákhoz" vezethet.
Én a helyedben nem viccelődnék ilyesmivel.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Oké csak gondoltam megkérdezem ,mert ez is egy ötlet volt ,hogy mivel lehetne meglepni. Még annyit megkérdezek ,hogy az alcohol+ica kombónál lehet vmi probléma? |
| |  |  |  |

|