 | 
Legfrissebb hozzászólások (44926 - 44935)

 |  |  | | | |  |  |  | | btw,
i'm so glad that cellux's back |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Lassan lehet hogy eljön az ideje a Daath3-nak?
Nagyon jó kis közösség gyűlt össze, meg kéne adni a lehetőséget hogy saját magát szabályozzhassa.
Közösségi szavazatok alapján el lehetne tüntetni tartalmat, hozzászólásokat (mint pl a youtube-on)
Lehetnének olyan extrák mint:
A beszámoló - egyből mehet az oldalra (leszavazható ha nem illik oda, vagy bárki átmozgathatja stb), nem kell emilen elküldözgetni - olvasók által is címkézhető, címkék szerinti csoportosítható, összegezhető, releváns tartalmak megjelenítése - az olvasói kommentek, pontozás
Blog Többször szóba került hogy "neked inkább blogot kéne nyitnod", ehhez is meg lehetne adni a lehetőséget :) - bárki nyithatna egy blogot gondolatainak, történeteinek stb a közösségen belül, amibe a többiek kommentelhetnének, pontozhatnának.
Tartalom Szabadon szerkeszthető anyag leírások, könyvtár, linkek, bárki tölthetne fel tartalmat, átírhatná, kiegészíthetné gyarapíthatná a meglévőt. Az anyagok mellett a releváns tartalom, és az odavágó topikok, linkek...
Fórum Képbeszúrás, képfeltöltés, galéria, komplexebb keresés....
Drupal, wordpress... Na...? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | 712, BadtRIP -nagyon tetszett az idézeted is, meg az egész hozzászólás. Én ugyan csak egy könyvét olvastam eddig, ami az Absztrakt Magokról szól (A csend ereje), de számomra is csodálatos, pozitív filozófia, ahogyan ő látja a világot.
A salvia-tripekben is valahogy mindig ez érintett meg, a döbbenet, hogy a tapasztalás nézőpontja az egyik legnagyobb illúzió. És ez persze kiterjesztve is igaz, hogy amíg kicsi egónk működik (szóval amíg meg nem halunk), addig azt hisszük, hogy "én én vagyok", pedig nem, mert valójában minden vagyunk. Nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, de tulajdonképpen mindig ez volt a leglényegesebb momentum a salvia-tripjeim során is, csak meg akartam köszönni, hogy leírtad:)
Béke |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én+Te+Ö=Gén, amúgy én egyetértek Veled, és hasonló indokok miatt elképzelhetőnek tartom valamilyenféle limitáció szükségességét. Ugyanakkor a pszichedelikus élmény sokszínűségének bemutatása halott ötlet, ehhez még végtelen beszámoló is kevés lenne:) Visszatérve a realitás talajára: szerintem a korlátozás milyenségét az oldal szerkesztőségének kellene eldöntenie, valamilyen közös konszenzus alapján. És itt megint mindenféle utalás nélkül valahogy a színvonalra kéne helyezni a hangsúlyt. Szerintem a könyvtárban szereplő beszámolók túlnyomó többsége igenis színvonalasnak mondható, és talán pont ezért nehéz eldönteni, mi is legyen a kérdéssel.
Akárhogy is: köszönöm, hogy érdemesnek tartottatok rá, és felkerült a legutóbbi beszámolóm is:) Amúgy meg is haragudtam volna, ha nem:)))) Na jó, nem.
Pl. az is eszembe jutott még, hogy ha megnézitek, salvia-témában már elég sok beszámoló gyűlt össze, de nagyon sok olyan pszichedelikum van, amiről csak a fórumban lehet hallani, vagy még senki nem mert beszámolót írni. (Ilyen "kuriózumnak" mondható pl. Ajtóablak ibogain-beszámolója.) Szerintem a ritkábban használt, egzotikus, és kevéssé ismert pszichedelikumokkal kapcsolatos beszámolók is több szerepet kaphatnának az oldalon. Már ha van, aki megírja:) Külföldi fordítások esetleg szóba jöhetnek?
Bocs a sok zöldségért, csak hangosan gondolkodtam:)
Béke |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Akkor valószínüleg nem salviát kaptunk... ennek a füstje kb gyengébb volt mint a sima dohányé... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tényleg érdekes, mennyire más és más mindenkinél. Nálam semmilyen vizuális változást nem okozott, bár igaz, hogy az csak 4 mag volt... 10 magot 100%, hogy nem mernék. Viszont én meg pont hogy a "szellemiségét" találtam nagyon jellegzetesnek, összetettnek, ugyanakkor mégis nagyon egyszerűnek, és jól átélhetőnek. Bár szerintem ez a része belőlünk jön, nem pedig magából a növényből. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gratula!
Nagyon jó beszámoló. Kicsit meg is birizgálta a salvia központokat bennem :-)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Biztos félreérthetően fogalmaztam.
Nem azt mondtam, hogy a varázsló útja szenvedés vagy pokol. Hanem azt, hogy ha olyan ember járja a varázsló útját, akinek ez nem sorsa, karmája, rendeltetése, akkor komoly gondok lehetnek abból, ha az illető mégis minden áron varázsló akar lenni. (Ami nem megy, azt kár erőltetni.)
|
| |  |  |  |

|