DAATH

A betegség után lesz édes az egészség, a baj után a jó, az éhség után a jóllakottság, az erőfeszítés után a pihenés.

Hérakleitosz

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (46246 - 46255)

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
idegén2009. május 3. 22:14
 
 
sziasztok!

nem rég fogyasztottam egy kapszulába zárt szert. kb olyan hatása van, mint a bogyónak, de nem kristály, hanem por...kicsit tapad is. A hatása eléggé rövid, kb 1-1.5 óra. Adagolása pedig kb 1.5gramm/kapszula.

többször is próbáltam már, de választ nem kaptam eddig, hogy mi is lehet ez pontosan.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2009. május 3. 21:44
 
 
Hát Szomor Katalin tényleg érdekes jelenség volt. Összeségében a műsorral elégedett vagyok, pár éve még ilyen szenzáció számba ment és sokkal több csúsztatás, vélemény elfojtás volt benne mint a mostaniban!

Zacher az öreg pipás valamiért Dr Zoidbergre emlékeztet... :)

http://www.shockya.com/interviews/billy_west/zoidberg_futurama_billy_wes.jpg

A leszarom tablettát vajon innen leste?

http://imho.freeblog.hu/files/pic/200812/leszarom-tabletta.jpg
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Dimension2009. május 3. 21:41
 
 
Ez úgy hangzik, mint a kék hajnalkatrip eleje: Elmélkezés a dolgokról, felfigyelés a "szép" dolgokra. Bár nekem a tripp alatt kicsit idegen az elején a betonfal, jobban szeetem a természetben tölteni ezt az időt. Ezek szerint a Bíbor hajnalkában is van egy minimális hatóanyag.
Mindenképpen próbálj kék hajnalkát szerezni, mert ez így nem sokat ér. Az álomszerű érzet semmihez sem fogható.
Elmondanám hogy honnan tudsz szerezni, de nem szabad. (de vagy ezer heyen le van írva az interneten, hogy hol lehet kapni)
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
Dimension2009. május 3. 21:24
 
 
Nem szószerint keresem, ezért is írtam idézőjelbe. Úgy csinálom, hogy nappal próbálkozok olyan dolgokkal, ami biztos hogy nem sikerülhet (akaratommal próbálok felemelni valamit, eltüntetni, stb) illetve jobban figyelni dolgokra. (kiírásokat jobban megnézek, elgondolkozok hogy miért rakták oda, stb) és ez szokásom néha álmomban is előjön, és ezzel sikerül öntudatra ébresztenem magam. Bár kezdem kevésnek érezni ennek az eseménynek a spontániságát, ezért szerintem megpróbálom majd a meditácós módszert.

Jut eszembe, valahol olvastam hogy a tudatos álmodásnál át lehet menni asztrális projekcióba, igaz ez? Illetve még azt kérdezném, hogy álmunkban tényleg 10 szer tanulékonyabbak vagyunk?
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Ákos932009. május 3. 21:24
 
 
Öntözni csak ha száraz a föld akkor szoktam ilyen spriccelős üveggel :) van aki nem is igen tápozza szóval azt nem hiszem, a vírusra nem tudok sajna hozzászólni :( az az érdekes, hogy eddig semmi baja nem volt és ez csak nem rég jelentkezett. 3 hajtása van (kicsik) és abból 2 már teljesen lebarnult, a 3. pedig egyáltalán nem nőtt semmit 1 hete.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Eper2009. május 3. 21:11
 
 
Átültetés után már tápozhatom? ti mit használtok?
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
cup_of_tea2009. május 3. 21:05
 
 
Számos oka lehet a barnulásának. De lehet, hogy pont a minimális tápozástól. Vagy esetleg túlöntözés? A meleg, túlzott Nap, vagy alap tulajdonsága, amit egy vírus okoz(végső esetben).
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
metametta2009. május 3. 21:04
 
 
dimension,
az álomban "valóságidegen" tárgyak, eseények keresése úgz vélem azért paradox, mert ha keresni kezdesz, akkor már tudod, hogy álmodsz.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
retek2009. május 3. 19:55
 
 
ezért is írtam idézőjelbe...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Soka2009. május 3. 19:43
 
 
Szerintem minden normális ember visszataszítónak tartja ezt a szektát(nem egyházat).
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!