 | 
Legfrissebb hozzászólások (48551 - 48560)
 |  |  | | | |  |  |  | | Én a kommented után fél órával kerestem nem volt sehol :) Szerintem nem is volt :)
Ennyi "szart" meg egy felnibe összekeverve belepakolni hát hagyjuk is...! Nincs ezzel a felnivel semmi gond csak az, h nincs benne 20-30 mg hatóanyagnál több, de az ami benne van az MDMA! Mivel a kéknek és a piros/rózsaszínnek ugyanaz a hatása valszínű ugyanaz is van benne :) A piros/rózsaszínt én próbáltam nem volt tőle kutya bajom sem, a kéket két helyről is próbálták és nem volt vele baj :)
Ez a ketamin, koffein, mCPP kombó marhaság :)
PEACE |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szerintem főleg kint de bent sem lenne érdemes házi készítésű víz alapú permetet használni penész megelőzésre vagy eltávolításra, mert pont a bugák belsejében maradó víz és a magas páratartalom az oka annak, hogy a penész megtelepedhet. Pont a permetezés idézhetné elő a penészedést.
Viszont ha nem a szürke penészről van szó ami főleg a bugákat kedveli, hanem a lisztharmat a gond, a fertőzött levelek zsurlós lemosása tényleg segíthet.
Gerillában védekezésnél a fajta és a hely megválasztása is fontos (nagyobb tavak, folyók mellett vagy völgyekben nagyobb a páratartalom és a harmatképződés is, ezek penészesdéshez vezethetnek, egy erdőben is magasabb a páratartalom, kevesebb a légmozgás stb.) Arra is érdemes törekedni hogy a bugák között könnyen átjárhasson a szél. Ezt tréningekkel és az elhaló félben lévő levelek, alsó vagy belső gyengébb ágak eltávolításával lehet segíteni, így hamarabb száradhat meg a növény.
Elméletben ez bonyolultabb, a gyakorlatban viszont egyszerű mivel ilyen dolgokat sosem fogsz számba venni csak a penész elleni védekezésért, de ha tudod hogy a hely és a fajta hajlamos a penészre akkor már a kezdeteknél törekedhetsz arra hogy a növények szellősebbek legyenek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Úgy láttam még nem volt, úgyhogy bátorkodom bedobni. Aki nem ismerné a Chowder című rajzfilmet (remélem kevés ilyen van) annak érdekes újdonság lehet. Nagyon elborult, nagyon pszichedelikus. Nem túl burkolt utalások (gomba alakú kalap, minták, engem bongra emlékeztető ház...) Keressetek rá, szerintem megéri. Szinkronnal esténként fél héttől megy a cartoon network catornán. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Valszeg a dózis volt kevés, bár mostanában biztos nem fogom emelni az adagot 1nél többre, mert így is a 16 órás intenzív röhögés,beszédkényszer és a hullámzások,csavarodások igencsak igénybe veszik a "kistestemet". Azt hiszem még nem készültem fel,hogy ezek mellé még egy alien is megjelenjen, mert akkor tényleg kiröhögném magam a galaxisból is. Csak furcsának találtam,hogy másoknak kevesebb motyó is elég tündért látni.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok, a motorolás oldalát már én sem találom! Gondolom törölték... Sok oldalt törölnek, de fogalmam sincs mi alapján!
csumi |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Janos 666
Én tapasztalatom szerint nem gáz rózsafamag kombinálva z-vel! De sztem a z bármivel kombinálva sem okoz gondot, feltéve hacsak benem rúgsz előtte jó keményen! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | bolodgombás Zalatnay Sarolta van fent |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Farózs magból mennyi a küszöbdózis? Ha először amolyan "betesztelésképp" csak 1-et eszek meg (ugye ilyen növényeknél mindig para, hogy valamilyen összetevőre túlzottan érzékeny az egyén, és gyötrő mellékhatások lépnek fel, mint ha allergiás lenne, ami betépve még gázabb tud lenni...) Ha megeszek 1-et, akkor gondolom kibukik nem vagyok-e allergiás, de a tudatmódosító hatásából mennyit tapasztalok majd? Az intenzitása és/vagy az időtartama lesz-e kevesebb?
Esetleg próbálta már valaki, hogy milyen hatása van, ha kis mennyiségű LSA-t (pl. 1 farózsa mag) kevéske fűvel kombinál az ember? Rossz ötlet, vagy akkor a variálhatóbb THC mennyiségével szabályozható, mennyire kerüljön felszínre az LSA? (LSD-vel nekem bejött hasonló módon, de nem tudom mennyire rokonok ilyen téren...) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A kezdőbetűk az LSD-t adják ki és emiatt be is tiltották, bár tényleg kevésbé direkt, azért a valóság nincs te nem létezel, az élet csak álom ne ébredj fel szövegrész is utalhat pszichedelikus szerre. |
| |  |  |  |

|