 | 
Legfrissebb hozzászólások (5076 - 5085)
 |  |  | | | |  |  |  | | Egész nap mentem, és jöttem. Volt hogy biciklivel volt hogy nem jutottam biciklihez, akkor gyalog mentem. Sok sok kilóméterre van S. Sokaknak segítek hogy elmegyek minden nap hozzá, és így nekem is csurran cseppen valami. De ez nagyon kevés.. Midig kérdezem magamtól megéri-ez? Útközben folyamatos veszélynek vagyok kitéve.. Bármikor megtámadhatnak, mert tudják hogy S-nél voltam és biztos van nálam valami. Nem baj, nyugatatom magam, múltkor üldöztek ugyan de soha nem tudtak elkapni ..,én átúszom a közeli folyót is ha kell múltkor is működött. Lemegy a nap, este van... Nagyon nagy itthon a cink. Senki nem dohányzik, a legkisebb füstöt is megéreznék...,DE. Inkább csinálok most egy pipát alufóliából, gondolom az majd jó lesz. Kicsikét nagyra sikerül, nem baj gondolom pont így lesz jó. Ennyi fáradság után most megérdemlek egy kis extra kikapcsolódást. Telepakolom herbál-al.., ennyit még pont be tudok szívni egy slukkra. Elindulok a beépített szekrény felé.., sötét van bent. Nem baj majd a telefonommal világítok. Be is kapcsolom.., nehéz leülni és kényelmetlen is, de úgyis mindjárt megyek.. Meggyújtom a pipát gyufával mert nincs öngyújtóm. Morgolódok mert lehet a gyufa miatt köhögök folyamatosan, de ha van 200-am azt ugye egyből mindig másra költöm. Begyújtom a pipa fejét és szívom, szívom, csak szívom. Még belefér azt a kicsit, már csak eltudom szívni, ha szétrobban a tüdőm akkor is beszívom.., nyugtatgatom magam. Be is szívtam! Oké, most csak tartsd ameddig csak bírod, ki ne fújd..! Egy nagy gömböt érzek meg alatta egy egyenest. Morgó vastag, mély hangot hallok hasonló mint a betonkeverő hangja. Hogy ki, vagy mi, vagy hol vagyok, halvány fogalmam sincs. Nagyon félek! Most meg fogok nyekkenni, ez tuti. A gömb elkezd lefelé haladni.. Nagyon rossz érzésem van de valami felcsillan.. A remény. Amikor leér teljesen akkor könnyebb lesz ez tuti, érzem hogy így van! A gömb tovább halad lefelé, már csak egy nagyon kicsit kell kibírni.., már a 3/4 -énél vagyok. Szinte áll az idő! Mindjárt, mindjárt.. jobb lesz! Valaki vagyok megint jön az érzés a semmiből de ki és mi? Hol vagyok egyáltalán, valami kórházban és épp műtenek? De-ja vu érzés. Szinte ezzel eggyidőben pont a gömb melletti egyenes középpontjába mintha rákapcsolódna egy nagy kapcsoló.., hasonló mint a mátrixban. Van testem újra? Neem csak egyes részeit érzem.. Fejem az már biztos van! Nagy levegővétel hangját hallom, mint aki fuldoklik. Ez én vagyok jön a visszaigazolás.. Kinyitom a szemem, épp a szekrényben fekszem, fejem a földön, a telefonom világít. Zsibbog az egész testem, ilyen még sosem volt, nyugtázom. Dee volt már hasonló, egyszer mikor álmomban nem tudtam megmozdulni. Mi történhetett? Jó mind egy minél előbb ki kell jutnom a szekrényből. Sikerült, ott az ágy inkább felkúszok, és lefekszem, becsukom a szemem és alszok ne is kelljen most semmivel foglalkoznom... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok plugin vagyok, ÜDV. mindenkinek a fórumon! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Valakinek van tapasztalata a "legál bélyeggel" amit a kék színű webáruházban lehet rendelni? Vajon (körülbelül) mi lehet benne, milyen jellegű hatóanyag? Nagyon kockázatos? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | okés. köszi a válaszokat :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Picit blikk-re emlekeztet ez a kérdőjelezés, de csak ezeket dobta a gépezet, akkor inkább ez. :') |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Az olcsó milligram mérlegekkel nekem elég szar tapasztalatom van egyelőre. Tized gramos mérlegből pedig igen olcsón olyan jót vettem pár éve hogy máig csodálkozom.
Ami fő gondot tapasztaltam az nem is annyira a pontosság, hanem hogy a tára elmászik. Tárázod, leveszed az edényt és visszateszed kétszer, már mintha sose táráztál volna. Ráteszel pár milligram cuccot, és ahelyett hogy mutatná, helyette elviszi a tárát... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | (Én csak naív véleményeket tudok alkotni a tudat módosítás világában, de nem tetszik, hogy az alkohol a hír [itt olvastam éppen egy másik topikban]. Tudom, megértettem, hogy a fórum is csak áldozat. Itt tartunk. DE...ezt ne tessék hagyni.)
Előrángatom a Robert Desnos-t a sírjából, ha kell. A történetét a wikipédián találtam, és fordítom az angolból: "Egyik nap, Desnos és társait elszállították a barakkból (Terezín, Csehszlovákia, 1945). A rabokat beültették egy fapados járműbe. Mindenki tudta, hogy ez a jármű a gázkamrák felé tart. Mindenki csöndben volt. Amikor megérkeztek, elkezdték leszállítani az utazókat. Desnos hirtelen leugrott egy nővel szemben, és a tenyeréből hosszú életet, sok unokát, és örömöt jósolt. Így jósolt aztán még több másik társának is.
Az örzők láthatólag megzavarodtak (!). Percekkel korábban még egy rutin feladatot hajtottak végre, és most összeomlott a rend. Képtelenek voltak végrehajtani a feladatot és utasítást adtak, hogy a teherkocsi induljon vissza a barakkba." (La Grande Situación...)
Hősünk a felszabadítás után nem sokkal ugyanott - a politikaiak börtönében - halt meg tífuszban.
Desnos meghatározó szürrealista személyiség volt. Amit tudok róla azért tisztelet illeti, és felhasználható ellenem. A Franciák mintegy Rejtő Jenője volt a maga nemében.
Én is örvendek, hosszú életet nektek is. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Azon nem gondolkodtál, hogy miért nem azt írtam akkor kézenfekvőnek? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ebből 0,9 százalékot tesznek bele, etanolból pedig minimum 20 kell azt hiszem. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Biztos, és? Mit szeretnél vele, megölni magad? Miben jobb mint az etanol, amit írtam? Ártalmasságban. Oxidálódik benne a triptamin? Oxidálódik. Honnan fogod beszerezni, mennyiért, minek? |
| |  |  |  |

|