 | 
Legfrissebb hozzászólások (54376 - 54385)
 |  |  | | | |  |  |  | | Szilvivel jó barátok vagyunk:-) Én szerencsés vagyok, mert az első alkalommal teljes élményt tudtam elérni vele. De mondjuk a legminimálabb salviaszívás is 100x többet és, mint pl. a wild dagga. Beismerem, hogy nem próbáltam a spice-t, így kicsit a levegőbe beszélek, de nekem negatív volt amikor 7000ft ért vettem valamit ami kakit sem ér (ráadásul milliomos sem vagyok). Annak viszont örülök, hogy Nektek bejön. Ha megjön a kalandvágyam, egyszer talán kipróbálom. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | soha nem adsz el,mert az kereskedelem ,ánusztágítással büntetendő...és soha nem veszel feminizált magot. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | |  |  |  | | Eyyo! Hej, e parti igazán remekül sikerült, én úgy érzem, még ha a "közönség" egy része nem is tolerálta az amúgy igen remek killert. Külön köszönet Endrúnak, aki lehetővé tette egy zsír agregátor, zsír erősítő, s hangfalak használatát. Külön köszönet mindenkinek, aki eljött, és jól érezte magát. Aki nem, az utólag vessen magára! :)
Innocente: Igazán nincsmit, remélem jót mulattatok... ^^ Elma: a pálinka után egy picit furcsán mozgott a fejed a tánctéren... De örülök hogy ízlett. :) Airborn: sajnálom hogy nem jöttél, reggel dj30től meg is kérdeztem, hogy jössz-e vagy sem... Azt mondta, nem hiszem. Ekkor tudtam, hogy nem fogsz jönni, és igaz is volt, hisz délután 7ig ott ültünk Ákival a cuccokon, amíg jött az erősítés, és hát nem jöttél. Ha legközelebb se jössz, megsértődünk MIND!!! ^^
Na jók legyetek, Peace |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ehun:
Neutroncsillag:
"Ha annyira működne ez a dolog, már régen elterjedt volna sztem. "
A cég próbálja elérni, hogy ne tiltsák be már a második évben a termékét. Vannak országok, ahova egyáltalán nem szálítanak (USA, Ausztrália pl.) Ez lehet az oka, hogy nem marketingelik széjjel. Illetve dehogynem: terjed a híre magától, íme.
"Üzletszagú az egész."
Nagyon-nagyon az. A kamu cucctól csak eggyel lehet többet keresni: azzal, ami nem az.
"Mire lerendelem a palettát, hogy mi adja egyáltalán- mások totál meggazdagodnak a gagyi gyógynövényeikkel."
Így van. :)
A sok sz*r közé kevernek néha-néha egy-egy ilyet, hogy a sztorik meglegyenek. Aztán árulnak szénát-szalmát össze-vissza.
"Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ..."
Khmm... Alábbi tájékozott kollégával egyetértve: Salviával tetszett-e találkozni? :)
Álommanó:
"Majd valamikor veszek magamnak, telitömök vele egy bongot, aztán meglátjuk." Hajrá. :)
Egyébként lehet, hogy Génnel egyet is értenék, ha nem tudnám tapasztalatból: Csokker fórumtársunk - akinek a beszámolójára magam is kíváncsi vagyok - igazat beszél. ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Az én növényem is meghalt :( na már jól kezdődik ez a q*rva tanév:@ |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tester,Köszi a tanácsot,de ezek sajna nem legyek, hanem muslicák és belekajáltak a sütibe, meg bele is petéztek és újjabb és újjjjabb dögök kelnek ki:( Szóval nem egy két légyről van szó:S És ezen sütijeink már el is kezdtek megcsoffadni...megették a muslicák...Eddig sem szívleltem őket, de ezek után UFFF:S |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | "Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ..."
Salviáról mi a véleményed? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ha annyira működne ez a dolog, már régen elterjedt volna sztem. Üzletszagú az egész. Mire lerendelem a palettát, hogy mi adja egyáltalán- mások totál meggazdagodnak a gagyi gyógynövényeikkel.
Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ... |
| |  |  |  |

|