DAATH

Ez a világ talán egy másik bolygó pokla.

Aldous Huxley

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (55346 - 55365)

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
tester2008. augusztus 6. 08:28
 
 
[beszerzés]
 

 
 
>>> Drogos viccek <<<
Mis-tik2008. augusztus 6. 07:04
 
 
Hali! Nem vicc ugyan, de jó volt: egyik éjjel (pontosabban hajnalban, ébredés előtt) azt álmodtam, hogy egyik haverom átugrott, és hozott egy ekit. Hatalmas volt, és rikító sárga. Tyűű, gondoltam, ilyet még nem próbáltam, és haaammm! , bekaptam. Kb ekkor szólalt meg az ébresztőórám. Felkeltem, bementem a fürdőbe, belenézek a tükörbe, és lám! Akkorák voltak a pupilláim, mint a hold. Az ébredés, és indulás közt kb 1, másfél óra szokott eltelni alapestben, ezt most fél óra! alatt véghezvittem. Bementem melózni, és kb 2-ig pörögtem, mint a hülye! Fél nap alatt megcsináltam 3 napi munkám! xD Hjjja, kérem! A tudatalatti csodálatos hatalma.. :D
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
Mis-tik2008. augusztus 6. 06:48
 
 
Sziasztok!
Azt hallottam valahol, hogy a hibiszkusz virágából is készíthető drog. Igaz ez? Mik a hatásai, és hogyan lehet kivonni? Köszi!
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
tripster2008. augusztus 6. 02:01
 
 
Üdv.

San Pedroval kapcsolatos gyakorlati kérdésem lenne. Milyen talajban gyökerezik legjobban? Az normál, ha jött felül új hajtás, de semmi gyökérzet nincs? Mennyi idő alatt kéne kifejlődnie a gyökereknek, és milyen körülmények a legideálisabbak hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
scp2008. augusztus 6. 01:49
 
 
Kösz.

OFF:
1) Ha rákattintok a "Legrégebbiek"-re a "Honnan ismerni meg a San Pedrot" témában, akkor nem a legrégebbiek jelennek meg, hanem továbbra is a legújabbak látszanak.

2) A "Tipp kaktuszhoz" témában a legrégebbi hozzászólás sorszáma nálam mínusz 2. Ez normál??
http://daath.hu/showTopic.php?id=114&page=7
 

 
 
>>> bad trip <<<
Terria2008. augusztus 6. 00:34
 
 
A pszihológusról már hallottam, de ezekről a módszerekről, a központról még nem. Szívesen részt vennék benne, ha a vidéki munkám nem kötne annyira. Viszont itt találtam egy jóga tanárt, aki tud velem foglalkozni.
Neked is volt valamilyen krízised vagy csak tanulni szerettél volna?
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
1xű2008. augusztus 5. 23:37
 
 
megbocsájtás a legnemesebb bosszú
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. augusztus 5. 21:44
 
 
A félreértett túladagolások

http://www.drogriporter.hu/hu/node/1050

A minisztérium állásfoglalása ugyanerről:

http://href.hu/x/6krx
 

 
 
>>> bad trip <<<
Ajtóablak2008. augusztus 5. 21:43
 
 
Szia, Terria,
esetleg feldolgozás segítővel? jóga, autogén tréning? azért ajánlom ezt a pszichológust, mert én is tanultam tőle:
http://www.transzperszonalis.hu/?q=tarsszervezetek/kheiron
 

 
 
>>> bad trip <<<
Terria2008. augusztus 5. 20:30
 
 
Hát ammennyire fel tudom idézni, ültünk 5 haverommal (én hátul) a kocsiban, amikor kezdett hatni a trip azt hiszem egy negyed valamilyen Hoffmann. (meg ha jól emlékszem előtte volt csík spuri, jointok). És szólt haverom -de ezt lehet csak hallucináltam-, hogy hallom e hogy visszafelé szól a zene (akkoriban kedvenc Kyuss nótám). Amikor elkezdtem figyelni a zenére, én is (vagy csak én) úgy kezdtem érezni hogy tényleg visszafelé szól. Ez indított el bennem egy parát, ijedtséget hogy kezdek becsavarodni, plusz valahogy fenyegető lett az a pici tér meg az emberek az autóban. Idegennek éreztem magam körül mindenkit, mintha észre sem vennék hogy ott vagyok és mi történik bennem. Talán ez az elidegenedés volt a legszarabb az egészben. Úgy éreztem ha szólok nekik hogy valami baj van nem fogják elhinni vagy azt hogy ne szórakozzak már velük. Olyan volt mintha összeesküdtek volna ellenem. Tényleg azt hittem hogy meg fogok őrülni. Totál paranoia. De nem tudtam megszólalni csak ilyen villámcsapásszerűen valahogy visszajöttem. Akkor úgy tűnt mintha egy pillanat alatt kitisztultam volna és szóltam hogy nagyon rossz parám volt. Mire azt mondta a kedves barátom, hogy ugyan már (ő ezt nem hiszi el).
Azóta sem beszéltem vele erről, mert általában nem hiszi el az élményeimet vagy csak én hiszem hogy nem hiszi el:) azt nem tudom.
És azóta megváltozott bennem valami, de most jó volt kiírni.
Köszi hogy érdeklődtél
Béke


 

 
 
>>> Party ajánló <<<
mindscape2008. augusztus 5. 20:25
 
 
Holnap reggel indulok, este megvettem a jegyet a Déliben. Vicces volt látni, hogy majd' minden harmadik ember feltűnően goás és feltűnően Simontornyára vált jegyet. :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Verzamelmister2008. augusztus 5. 20:09
 
 
mi lehet a baja ennek a heroinnak amitől a napokban úgy hullanak az emberek mint a legyek?túl nagy az anyagtisztaság?vagy ez is egy ciánkális téglaporos mocsok?
 

 
 
>>> Körben járni... <<<
Biga Cubensis2008. augusztus 5. 18:14
 
 
"viszont felettébb kíváncsi lennék, hogy 5 év alatt kiben, mi hogyan változott a topik elején beszélgetők részéről."

pontosan mire vagy kíváncsi? :)
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
weeed2008. augusztus 5. 17:43
 
 
sziasztok!
lehet madárnak fogtok nézni de azért megpróbálom... :D
tud valaki olyan természetfilmet ami ilyen erdöben járkálós ? :D nah, nemtudom hogy fejezzem ki magam :D szóval így szemmagasságba legyen a kamera... mintha a film nézöje járkálna az erdöben és figyelné a természetet... értitek... :D esöerdös lenne a legjobb :D nézni, lenémitani és berakni alá valami jó nyugis zenét :D
naszóval... van ilyen film egyáltalán ?? ha van akkor le tudnátok ide irni a nevét ? elöre is kösz... :)
szépnapot mindenkinek !
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. augusztus 5. 16:58
 
 
Szín: sárga
Logó: Armani
Forma: kerek

10/11 :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Nargile2008. augusztus 5. 16:52
 
 
Sajnos vannak lopások, tavaly a barátnőm táskájából lopták el a pénztárcáját - szóval érdemes vigyázni.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
saamaan2008. augusztus 5. 15:07
 
 
Ezek a lopás dolgok nekem furák, én tavaly simán otthagytam a tánctéren őrizetlenül a táskám órákra és senkinek se jutott eszébe ellopni, ha valaki kocsival megy szerda reggel, megállhatna a budaörsi benzinkútnál :)
 

 
 
>>> Drogos viccek <<<
Starchild2008. augusztus 5. 14:55
 
 
Munkások esti iskolájában :
-Te! Van házid ?
-Van, töltsek ?

:)
 

 
 
>>> Autóstop <<<
saamaan2008. augusztus 5. 14:37
 
 
Kapolcsra le egy stop, kisgyerekkel, ami miatt néha meg kellett állni, kb. 3 óra a budaörsi benzinkúttól, visszafelé Kapolcs-Vigántpetend-Nagyvázsony-Székesfehérvár-valami benzinkút a 27-es km-kőnél-Ferenciek tere kb. szintén három óra, busszal kb. ugyanennyi idő lett volna...
Ugyancsak Kapolcson most nem működött úgy a stop, mint régen, viszont érdekes megfigyelés, hogy mondjuk délután 5-kor 10-ből áll meg 1 autó, hajnal 5-kor viszont mindig megáll az első
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Starchild2008. augusztus 5. 13:37
 
 
Van esetleg valakinek hely a sátrában, és befogadna egy szegény ártatlan daath fórumozót vagy vigyem magamnak a 3 személyes sátramat és aludjak benne egyedül? :)

Megy valaki szerda reggel vonattal?

mély tisztelettel:)
Starchild
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!