 | 
Legfrissebb hozzászólások (56691 - 56700)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az állandó tapasztalás a puszta létezésből fakad. De akkor ezt hagyjuk is.
Na akkor cáfoljál rá légyszives. Gondolom tisztában vagy vele, hogy a tanulás nem mindig tudatos. Miért kéne látványosnak lennie egy-egy tanulásnak? Nem lehet, hogy csak te nem veszel észre semmit?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Áhh nem is ez a jó kérdés. Szóval a tapasztalást hagyjuk, inkább a kérdés honnan veszed, hogy van állandó tanulás?
Erre bármikor rácáfol egy ember, aki nem tanul a hibáiból. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "Na most miből fakad az állandó változás? Az állandó tanulásból. Miből fakad az állandó tanulás? Az állandó tapasztalásból."
És miből fakad az állandó tapasztalás? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | jó dolog a rágó, de nekem nem vált be ivás helyett, egy idő után rágóra többet iszom, mint nélküle, ráadásul van, h fájnak tőle a fogaim és olyankor is iszom (valszeg túl édes) |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: kék Logó: euro / Forma: vastag
nagyon fasza tabi. színtiszta MDMA a régi időket idézi:))) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ekire képes lennél sörözni? én minden íztől undorodom ha bogyózok csak a vizet iszom meg. szerintem nem túl jó ötlet, lehet h lenne pár kellemetlen órád. hazafele én is alig bírom ki :/ 5 percenként kéne. egy barátnőm azt mondta, ha nagyon nem tudok pisilni igyak 100%-os gyümölcslevet neki az be szokott jönni. én nagyon sok vizet iszok egy buliban, mert kiszárad a szám de a következő partyra legalább 3 csomag rágóval megyek :) hátha akkor nem leszek annyira szomjas. egyébként nem mindenki pisil 5 percenként ekizés után, nem lehet h köze van ahoz hogy mennyi folyadékot fogyaszt vki általában 1 nap? mert én nagyon keveset és lehet h nem vagyok hozzászokva h pár óra alatt megiszok több liter vizet? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | puttyputty: 1 hónap alatt egy jó növekedési irammal 25-30 centi is hozható, de nem az időtartam számít, hanem hogy mikor kezded virágoztatni. Amikor a növény virágzási fázisba lép, akkor kezdetben van egy hirtelen, gyors megnyúlás, ami során a növényed pár hét alatt duplájára is nőhet, mérettől és fajtától is függően (indicák általában kevésbé nyúlnak, mint a sativák). Én sztem úgy lőném be, hogy ha 100 centi helyem van, akkor kb. 50 centisen kezdeném virágoztatni, aztán meglátod.
Ha bármit levágsz a növényből, akkor számítanod kell egy regenerálódási időszakkal. Hasonló hatást érhetsz el de gyorsabban, ha visszahajlítod a növény csúcsát 180 fokban, és egy madzaggal a cseréphez vagy a szárhoz kötözöd. Ez ugyanúgy megváltoztatja a hormonok eloszlását, és terebélyesebbé teszi a növényt, de nem okoz akkora sokkot a növénynek, mint ha metszel. A kender olyan mint egy bonsai, akárhogyan hajtogathatod, kötözgetheted, ártani nem árt neki, nő tovább amerre tud.
A növekedés a kezdeti időszakban lassabb, ahogy a növény fejlődik, gyorsabbá válik, tehát ha az első hónap alatt 15-20 centi lett, akkor újabb 1 (max 1,5) hónap múlva sztem reális az 50 centis magasság, és mehet a virágoztatás (aminek a végén kapsz egy kb. 80-100 centis növényt). Hogy az Neked elég lesz-e, azt neked kell tudnod... Megnő 2.5-3 méteresre is, ha van hely, csak lámpával macerás, és sokáig tart ;)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Télleg én mindig nehezen pisilek bulikban ha kexezek. Szóval minden buliban:) Iszok sok vizet, kell is pisilni, de nem megy, csak a buli vége felé, meg hazaúton, meg amikor pont aludnék már otthon fáradtan:S Persze tudom, h ezzel nem vagyok egyedül. A lényeg, h a sörnek van vízhajtó hatása. Ha ásványvíz helyett mondjuk sört innék akkor csurogna a pisi, vagy csak jobban kéne, de nem jönne? Elég hülye kérdés ez vagy vmi nagy dolgot fedeztem fel?:) Vagy már volt róla szó? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok!
Az összes magyarul megjelent Castaneda könyvet elolvastam. Nekem egyre inkább az az érzésem alakult ki a történetekkel kapcsolatban, hogy mindez fikció. Ezt legfőképp a következetlen történetformálás és a valóságot hasonló módon észlelni képes emberek hiánya mondatja velem. Természetesen vannak a könyveknek erényei is, rengeteg igazság is felbukkan bennük. De végső soron azt hiszem, hogy a különleges képességekkel felruházott szereplők és cselekedeteik Castaneda elmeszüleményei, és nem a realitáson alapultak. Az író módszerekkel is ellátja az olvasót, habár mintha ez nem lenne annyira lényeges. Továbbá az igazán fontos megállapítások sosem az ő szájából hangoznak el, mintha ennyi év tapasztalat és gyakorlat után sem épített volna fel igazi rendszert magában. Kérdésem az, hogy sikerült-e bármelyik fórumozónak pusztán mentális technikákkal olyan tudatállapotba jutni, melyben képzelet és valóság egységes létezőként jelent meg? Esetleg volt-e olyan, aki Castaneda útmutatásai alapján vágott bele egy ilyen kísérletbe?
Üdv,
kételkendő |
| |  |  |  |

|