DAATH

Ha Isten megjelennék az éhezőknek, azt nem merné másképp, csak kenyér formájában.

Mahátma Gandhi

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (65516 - 65535)

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Ivy I2007. december 10. 14:59
 
 
Gén, bocsi, sejtettem hogy ez lesz a vége...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Csokker2007. december 10. 14:58
 
 
Súlyra értendők. A bulátát kisebb darabokra kell összemorzsolni, de ne teljesen porrá, úgy istenesen el kell verni. A titok az, hogy a felfújt bulátát nagyon jól átjárja a mici, így boncolás után kijelenthetem.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Én+te+ö=gén2007. december 10. 14:51
 
 
A beszállítók megtárgyalása, akár jó, akár rossz, nem tartozik a témakörbe.

Átviszem ezt a témát a "daath fejlesztési javaslatok" c. témakörbe.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
nlwarez2007. december 10. 14:49
 
 
Romulus

Nem értem miért nem képesek az emberek kihúzni a fejüket a homokból. Ugyanis a helyzet tragikus. Nem akartam példálózni mert sok-sok oldalt tudék írni erről, de a legutolsó és egyik legmegrázóbb tapaszatlatomat csak leírom: Ahol éltem ősközösség jelegű önfenntartó közösségben esőerdőben(ami teszem hozzá életem legszebb legboldogabb legteljesebb legtisztább 6hónapja volt), most -2 évvel később- amerikai turistaszállodákat, és folyamatosan dolgozó erdőírtó buldózereket lehet látni. csak ültem a földön és sírtam. de persze ez csak a jéghegy csúcsa. És nagyon szépen megkérek mindenkit hogy egem kíméljen meg a nagy tanító pszihedelikus átvitt értelmű (inkább csak az írója fejében értelmes) "önmegaddal békében élni" zagyvalástól. ugyanis már túl vagyok néhány "hogyan oldjuk meg a világ problémáját" megtért felvilágosúlt megnyílt 18-as szintű buddhista sívaista stb. pszihedelikus guru hippi beszélgetésen a sivatagtól az esőerdőig. (meg a "ki a legnagyobb pszi tanító fórumozó" versenyen sem szeretnék résztvenni) és már nagyon unom az ilyen dumákat, miközben az édenkertből pöcegödröt csinál(t)unk.
Már belefáradtam a jövö ecsetelésébe, de nem idegesít mert innen a fórumról (is) még mindenki élni fog amikor eljön az idő hogy már nem fogjuk tudni elforítani a fejünket és megmagyarázni spirituális, vallási és egyéb optimista süketelésekkel a helyzetet.
Csodálom az otimistákat, bár ők biztosan nem voltak még pl egy magyarország méretű indiai nyomortelepen ahol 2 naponta a nylon zsákról kapják a moslékot amitől itthon a macskád felfordulna, és a jobb kezükkel kell enni mert a bal kéz a seggtörlő kéz amit aztán próbálnak mindenbe megtörölni. (végülis nem gáz mert egymilliárdnál (még) nem nagyon vannak többen)de legalább ők kimaradnak abból hogy naponta kb 1600fát húzunk le a klotyón......

bocs a negativkodásomért de sajnos ehez nem tudok máshogy állni.

 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2007. december 10. 14:45
 
 
Sztem 0.8-1 kilót.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
sgtalcsi2007. december 10. 14:02
 
 
Hülyét kérdeztem,elolvastam egykét régebbi hozzászólást és megtaláltam a választ.
De szívesen várok más a termesztéssel kapcsolatos jótanácsot.
Köszönöm.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
sergion2007. december 10. 13:57
 
 
Érdekes dolog,utána néztem,hogy valai próbálta-e már elszívni hajnikát,de nem találtam semmit,vszínű nincs érelme,ha nem írt róla senki,de engm mégis érdeklne,valaki próbálta-e már betekerni??
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
green002007. december 10. 13:56
 
 
hy !szerintetek egy profi hány g-ét tud letermelni két nm-en?béke
 

 
 
>>> Pszichedelikus Könyvek <<<
gerhardt2007. december 10. 13:55
 
 
Erebos! Csak nem a konkrét könyvek weboldalára gondolsz? :) Van ott még más érdekesség is, így karácsony előtt sokat mutogatom a családnak... A Félelem és reszketés sokkal jobb könyvben, mint filmen, akárcsak a Trainspotting ( a kutyás seggbelövős rész a könyvben nagyon el van találva), de most kértem karácsonyra a Pornót, ami a spotting folytatása.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Ivy I2007. december 10. 13:51
 
 
[beszerzés]
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
babette2007. december 10. 13:39
 
 
Anjou: szerintem az alpjáratban létfenntartási célokat szolgáló állattenyésztést azért eléggé meredek dolog összemosni egy ideológiai alapon történő fajírtással. A vágóhídon (legalábbis "jobb" esetben) nem mélyről fakadó gyűlöletből ölik le az állatot,hanem mert a húsát az emberek saját létfenntartó funkcióik kielégítéséhez használják fel. Ahoz pedig, hogy te nem érzel különbséget,aközött, hogy egy csirke ezredmagával összezsúfolva éli-e hosszabb, rövidebb életét, vagy a szabadban, ahol van lehetősége 2 centinél nagyobb távot is megtenni, igazából nem tudok mit hozzátenni. Végülis, úgy is mind meghalunk egyszer,ezzel az erővel mi is leélhetjük életünket egy 1,5X1,5-es dobozban, fölösleges körítések nélkül. Az emberek igen nagy hányada semmivel sem tesz hozzá többet a világ menetéhez, mint egy csirke.

" Az őskori szükség szerűséghez, meg tisztelet adáshoz annyit, hogy nemcsak az őskorban éheztek az emberek, hanem még napjainkban is. Nem is kevesen. És ott ahol az emberek egymást sem tisztelik, nem hinném, hogy elvárható, hogy az állatokat tiszteljék. ( a szent teheneket, meg a többit ne soroljuk ide)."

Éppen ezért írtam, hogy nekem megvan a lehetőségem, hogy hús nélkül is kielégítően táplálkozzam, ezért meg is teszem. Nyilván nem fogom egy harmadik világbeli szegény szemére vetni, hogy ha netalántán húst eszik. Örül, hogy egyáltalán ehet, és valószínűleg a gondolatai nem pont az állatok jogai körül fognak forogni. De azért azt ismerjük be, nem mindenki él ilyen körülmények között. És ha már nincs vezélyezteve a mindennapi létünk, megtehetjük, hogy kicsit távolabb is tekintsünk önmagunknál.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Gas2007. december 10. 13:15
 
 
Hy csokker. Az 50-30-20-as vermi, buláta, rostos sütihez mennyi vizet adtál. Ezek a százalékok súlyra vagy térfogatra értendő? Köszi.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
sgtalcsi2007. december 10. 13:08
 
 
Hello

A salvia nevelésével kapcsolatban lenne egy kérdésem.Most fog megérkezni az első növényem és ezér ügyelni akarok mindenre nehogy egy hét után tönkre tegyem esetleg. Az előzőleg említett helyről rendeltem énis és az e-mail ben azt írták hogy zárt fóliában tartsam a növényt,ez pontosan hogy oldható meg?
Ha van valami más fontos tudnivaló azt szivesen várnám
Köszönöm!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. december 10. 13:06
 
 
:)

Én úgy tudom, hogy ennyi fény több, mint elég 1 nm-re.. mennyi anya növényt akarsz alá Ruski?

peace a lot

C
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Bard2007. december 10. 12:57
 
 
Egy Aleister Crowley idézet jut eszembe erről az egészről:

"In this book it is spoken of the sephiroth & the paths, of spirits & conjurations, of gods, spheres, & planes & many other things which may or may not exist.

It is immaterial whether they exist or not. By doing certain things, certain results follow; students are most earnestly warned against attributing objective reality or philosophical validity to any of them."

Saját fordításban:

"Ebben a könyvben szó lesz a szefirákról és az ösvényekről, szellemekről és idézésekről, istenekről, szférákról, és síkokról és sok egyéb dolgokról melyek lehet, hogy léteznek, lehet, hogy nem.

Lényegtelen, hogy léteznek-e vagy nem. Bizonyos tettek bizonyos eredményeket hoznak; a tanoncokat a leghatározottabban óva intjük attól, hogy objektív valóságot, vagy filozófiai érvényességet tulajdonítsanak bármelyeknek."
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Hopax2007. december 10. 12:27
 
 
unokatesóm egyszer jól bedaturázott és pl. "látta" a mutherját, amikor nem is volt ott. egyszerű halu az egész.. ki min gondolkozik, aszerint flash-hel.. indiánok.. vajon mit látnának..


Castaneda topicban nem tudom, miért éppen a daturát hozod fel. De akkor hasonlítsd össze inkább a különböző kontinenseken és kultúrákban élő emberek vizuális pattern és textúra hallucinációit ugyanazon drog esetében. Mert azok sok esetben igencsak megegyeznek mindenféle indiános prekoncepció nélküli is, stb... Persze ezmástéma. Csak persze igaz ez 'aztflesselamitgondol', csak amikor hallucináció archetípusok jelennek meg, az már más tészta.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
metametta2007. december 10. 11:58
 
 
(ezzel azt akarom mondani, hogy te castanedara hivatkozol, és azt mondod, hogy ne könyvből tanuljak látni,
akkor én kijelentem magamról, hogy nem ebből a naprendszerből származom, a különféle növényekkel és a varázslások e testben is megmaradt ismeretének használatával már haza-haza látogattam,
de nagyon nagy örömömre szolgál, hogy találok embereket, akiket gyakran csak a hagyományozott írásaikból ismerek,
akik sohasem vallották magukat látónak,
akik sokévtizedes kutatómunka
és gyakorlás-!!!-
után is nyitottak maradtak
és lejegyzetelték másoknak amit tapasztaltak.
zumzala,két kérdésre felelj nekem:
belelolvastál bármelyik könyvbe, amit belinkeltem?
s mondd csak,
töltöttél már valaha egyedül több, mint 1 hetet erdőben?)
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Hopax2007. december 10. 11:56
 
 
http://index.hu/politika/kulfold/bootycall116/

:D
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
metametta2007. december 10. 11:37
 
 
újabb viccet olvastam.
te zumzala,
te komolyan azt hiszed, hogy én könyvből tanulok?
segítek:
nem.
sokkal-sokkal később, egy másik naprendszerben kezdtem a könyvekhez nyúlkálni, mint hogy látni merészeltem volna.
akkor is csak amiatt, mert muszáj a könyvekből látni tanuló emberekkel elfogadtatnom magamat.

de ezek szerint kevesen mozognak azon a skálán, hogy ezt látni merjék.
 

 
 
>>> alkoholizálás <<<
Erebos2007. december 10. 11:33
 
 
az alkohol öl, butít, és nyomorba dönt ^^
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!