DAATH

A bűn földrajzi fogalom.

Bertrand Russell

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (66496 - 66515)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Romulus2007. november 27. 15:18
 
 
Most megfogtál...
Nem tudom. Ilyennek " ismertél meg?"
Szerencsére még nem voltam hasonló helyzetbe,remélem nem is leszek. Péjpört csak ismerős arctól veszek.Ha mokk kell arra pedig szerzek süti mérleget.De én még sose ba**tam ki senkivel.
Nem csippentettem le soha és nem is tettem rá %-t.

Nemtudom..Lehet van egy határ ahol elfogyna a moralitás.
Mond meg te.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Romulus2007. november 27. 15:12
 
 
Entryquizzel én is voltam így.
De nem baj legalább megtudtam mi az az iboga. =)
Erdekes dolog az biztos:D
 

 
 
>>> Gratulálok !!! <<<
nyuszika_a_fűben2007. november 27. 15:09
 
 
A témakörben való keresőhöz gratula!
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Elma_MAn2007. november 27. 15:05
 
 
Papírral már voltak élményeim, de sokan mondják, hogy ahhoz nemlehet hasonlítani. Ezért érdekel ez most engem.
 

 
 
>>> Maszlag, nadragulya, beléndek, mandragora... <<<
jinzo2007. november 27. 14:23
 
 
retek:
Nekem egy háromnapos maszlag trippem volt 6 éve.Nem tudom,hogy hitelesnek találod amit majd mondok,de a maszlagtripp olyan mintha semmi sem lenne.Bár szinte folyamatosan hallucinálsz az egész teljesen természetesnek tünik minden ami történik söt a második nap már az sem jutott eszembe,hogy bennem van valami csak éltem a mindennapokat és közben olyan természetességgel ettem tovább a magokat mintha mindennapi rutin lenne.Sok flash van ami tipikusnak látszik a másokkal való beszélgetéseim alapján.Ilyen a személyek hallucinálása amiket tárgyakból(értsd ruhahalmok,fogas,fotel)hoz ki az ember majd egy pillanat alatt összeaszott valamivé zsugorodnak ami alól majd elötünik az igazi tárgy.A dohányosoknál szinte kötelezö a cigiflash ami azt jelenti hogy rágyujtasz a semmire és amikor elakarod nyomni hirtelen eltünik a kezedböl.Nálam volt pár alapvetö szimbolum ami végigkövette a 3 napot,pl.:a kigyó nagyon sokszor tünt fel mindenfelé és egy a könyvespolcomon is lakott akit nagyon sajnáltam mikor már józan voltam.amugy az egész elég darkos élmény bár én akkoriban,mint korábban irtam a mágia és a különleges képességek mámorában éltam ezért ez nagyon meghatározo volt.Tudtam mozgatni a tárgyakat az akaratommal és találtam egy titkos piacot pünkösdfürdönél amit leginkább a harry potter-böl a zsebpiszok köz-re hasonlitott.na mindegy a lényeg hogy az egész rohadt életszerü csak felturbozva,az állapot igy visszagondolva elég álomszerü
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Csokker2007. november 27. 14:17
 
 
Na újraindult:D
Kicsit későn jöttem rá:D
Mellesleg most mindennél jobban készen vagyok:D
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2007. november 27. 14:09
 
 
Romulus:
Az erkölcs nem az anyagiak függvénye, hanem alapelv.

Ha erkölcsi norma a"Ne lopj!", akkor valaki nem lop és kész. Sem 45 forintot, sem 45 ezret, sem 45 milliót. Nincsenek benne olyan apróbetüs részek, hogy "ha megloptak, akkor visszalophatod valaki mástól", vagy "ha úgyse veszi észre, akkor ellophatod", vagy "a gazdagoktól lopni megengedett", vagy "kis értéküt lopni kisebb bün", vagy "lopott holmit ellopni okés", stb.

Ez kb. olyan, mintha a hola dílere beírna ide, hogy de jól átb*szta az egyik vevöjét, te meg gratulálnál neki, mert elvben és morálisan egyetértesz vele.
Te tényleg ilyen lennél?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Elma_MAn2007. november 27. 13:57
 
 
Nemszeretem a beltéri goákat, úgyhogy azt kihagyom. Amúgy ha valaki jön az előbb említett minimalra, szóljon! :)
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
deeptrip2007. november 27. 13:54
 
 
Szeretjük a hibákat. :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. november 27. 13:45
 
 
Én nem akartam "figyelmeztetni" senkit, csak felhívtam a figyelmét mindenkinek arra, hogy ne használjuk már azt a vesszőt és-sel együtt..

mert: jah az komoly :) remélem a széles levelű pheno van neked. A vékony levelű (világosabb zöld pheno) nekem annyira nem teccet, mint a széles mély zöld pheno
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Csokker2007. november 27. 13:34
 
 
Szerintem az 1 grammos kedésnek az a hátrány, hogy ha elsőre csak ilyen "vicces gondolatos-vicces tárgyos-nevetős" trip sikerül, másodszorra egy kezdő kicsit khm..kevesebb ésszel 3 grammot bepuszil, és szétesik az átéltektől. 2 gramm az ideális kezdés, elég látványos ahhoz, hogy megtanuld tisztelni egyes dolgokat.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
anjou.2007. november 27. 13:12
 
 
Hát ez az elsőre mennyit kérdés, hááát... Mindenki más, és az olyan tanácsoknak, mint az "elsőre max 1 grammot egyél" és társainak semmi értelme szerintem, és túlkomolyan venni sem érdemes. (Személy szerint eddig akár mikor hallgattam az ilyenekre mindig kicsi intenzitású volt az élmény. Lehet ezért is mondom azt már, hogy inkább többet, mint kevesebbet (najó, nem 1 oder 5 grammos arányra gondolok itt) Totál személyiség függő. Olvasgass minél több beszámolót, beszélges tapasztalt emberekkel, aztán egy idő után ráérzel, hogy mi a neked való adag. Neked kell tudnod milyen bátor vagy, hogy hogyan alakul a lelki világod, milyen környezetet tudsz biztosítani magadnak stb.

Én elég bátor gyereknek tartom magamat, de én elsőre nem kisérletezgetnék ezzel az elsőre ennyit, aztán annyi idő múlva annyit dologgal. Ha ilyen kétségeid vannak az adaggal, akkor talán nem is vagy annyira kész erre.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Pumba2007. november 27. 13:09
 
 
a hawai törpénél az a baj, hogy nem csak a maghéjban vannak káros anyagok, hanem a mgban is, a fórumján, van egy link,ahol találsz egy jó kivonási módszert
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2007. november 27. 12:51
 
 
A "meg tudja csinálni" egy igen tág kifejezés. Belefér a rossz hatásfokkal elöállított, sufnituningolt, reagálatlan köztes termékekkel szennyezett végtermék is, amire mindig akadnak bevállalós dzsánki haverok betesztelni.

Az, hogy egy másodéves vegyészhallgató is elö tudná állítani, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az elöállításhoz szükséges laboreljárások a másodéves évfolyam számára alapkövetelmények lennének. Egy nyolcéves is tud 3 széken állva féllábon 4 buzogánnyal zsonglörködni - láttam a kínai cirkuszban...

A netes fórumos vegyészeti spekulációkkal meg igen csínján bánnék: sokan oltanak az "ez könnyü, így meg így kell csinálni" dolgaikkal anélkül, hogy ök maguk sikeresen elvégezték volna az említett eljárásokat.

De az tény, hogy az eljárások fejlödnek. Már régóta nem csak Hofmann apó szintézisével dolgoznak a laborok. A Rhodiumon érdemes utánanézni.

acid rain:
http://daath.hu/showSearch.php?fComments=y&topic=52&keyword=bel%e9p%e9si+teszt
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
anjou.2007. november 27. 12:46
 
 
Jól hangzik!

Csak az a baj, hogy az ezer féle barátiköröm ezer felé szeret szórakozni. Így időnként szelektálni kell. És hát mindig kérdéses mikor melyiket...

Szal nem ígérek semmit. Még az is lehet, hogy összefutunk, és az is lehet, hogy nem. :)

(esetleg dec 21. West-Balkán?)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
hola2007. november 27. 12:44
 
 
mahadeva: 1943 as biciklis hoffman.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. november 27. 12:39
 
 
Romulus:
A napi limitet ki/be lehet kapcsolgatni; amikor sokat írogattál, akkor pont ki volt kapcsolva. A mesterséges intelligenciájú védelmi vonal furfangja! :)

gerhardt:
Passz; én is teszteltem, és csak 12/12-re engedett át, 10-re, 11-re nem.
Ha más is ilyet észlel, legyen szíves jelezni!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
anjou.2007. november 27. 12:37
 
 
Miért amit amúgy veszel, azt honnan tudod hányad éves vegyészke csinál?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2007. november 27. 12:14
 
 
Én inkább nem kérnék annak a másodéves vegyésznek a lecsójából. Gén, ennek a belépési tesztnek mi a célja/értelme?
 

 
 
>>> Desteni Universe <<<
ynul2007. november 27. 12:09
 
 
azt meg nem értem talamon, sok a szenvedő lény, néked azt mondod sok tudás jutott, köztük a rálátás a sok kis apró hazugságokra is amik végülis forgatják a szarkarmát, és erre elpucolnál halál komához (ha jó az olvasatom).
tehát anyu lelép, apu meg bassza tovább a... ?
nane
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!