DAATH

Ha fát ültettél, türelemre van szükség. Nem húzhatod ki naponta a földből, hogy megnézd, mennyit nőtt a gyökere.

Alexander Oakwood

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (69841 - 69850)

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
Soka2007. október 7. 16:29
 
 
Igen, remélem sikerülni fog. Köszönöm Airborn a segítséget.
Találtam neten is egy képekkel ellátott leírást.
http://www.tar.hu/kaktusz/controll/tennivalok/Szaporitas%20oltassal.html
(Hátha kell még valakinek)
A hatóanyag koncentrátum remélem nem romlik, hanem épp ellenkezőleg. :)
Bár még nem kajáltam soha kaktuszt, s egyelőre ez a kertészeti csoda izgat, azért kíváncsi leszek.

(Helyesírást még gyakorolni kel :))
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Airborn2007. október 7. 16:00
 
 
kiegészítve az előző kérdést: a szer+sport kombó milyen egyéb nem kívánatos hatásokkal jár? (akár kratom, akár valami más [mondjuk nem szteroidra gondolok :])
lehet mondjuk olyan, hogy utána a szer nélkül még rosszabb teljesítményed lesz, mint azelött, a szer nélkül?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Airborn2007. október 7. 15:54
 
 
láttam még régebben egy árveréses oldalon kratom kivonatot, úgy nézett ki, mint egy brikett...az ilyet hogy kell fogyasztani?
egyébként az ilyen használatak ("ismerősöm három órán át tekert 40el biciklin") lehetnek más káros hatátásai az izomlázon kívül? (mert ugye a fájdalom/fáradság érzet nem véletlenül szokott megjelenni)
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
mese2007. október 7. 15:48
 
 
milyen alkalmasság?
ugyanis ha az alkalmasságnak nem feltétele, hogy ne drogozz vagyis nem olimpikonnak készülsz stb vagyis nem célirányosan keresnek akkor nem találják meg. vagyis ha nem végeznek konkrétan ilyen tesztet akkor tudtommal nemis találhatnak semmit.
olyan embertől tom akiben megbízok:)
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
Airborn2007. október 7. 15:41
 
 
vagy lehet pont rossz és a második belinkelésen sem vettem észre :)

Soka: megcsináltad az oltást?
[amúgy most látom, h én is elírtam :) ("tudtok-->tudtok?" helyett "tudok-->tudtok?")]
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Hopax2007. október 7. 15:21
 
 
"Mitől pszichedelikus" ?

Két kérdés, hogy egy ember partin pszichedelikus élményt él-e át vagy enteogén spirituálisat. A kettő nem ugyanaz. Szerintem enteogén élményekre nem jók a partik, vagy csak nagyon szűk közösséggel, arra ott vannak a trippek. Pszichedelikus partin pszichedelizálni szerintem jó, ha ott van Józsika, aki előzőleg már átélt enteogén élményt, ebből tanult, majd később utána is nézett (szóval duplán tanul, vagy tanulási folyamat). És akkor Józsika játszik a féreglyukakkal meg a fraktálokkal - ez jó, ha tudja, hogy mik azok, és miért vannak ott. Szóval mélyebb tripelőzmények nélkül pszichedelikumokkal partizni semmiképp sem tudattágító.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Én+te+ö=gén2007. október 7. 15:17
 
 
Siphersh:

"
Dátum: Vas, Május 28, 2006 8:28 pm
Feladó: enteogen(kukac)daath.hu
Címzett: siphersh(kukac)daath.hu
Tárgy: Wiki

Gondoltam még megkérdezem: nem lenne kedved a magyar Wikipédiába írni okosabb dolgokat, mint amik pld. jelenleg találhatók a drogokról: http://hu.wikipedia.org/wiki/Drog

Regisztrálódni se kötelezö, meg email-címet se kell megadni.
Ha nem regisztrálódsz, akkor látszani fog az IP-címet, ha regisztrálódsz akkor nem (ha ez számít).
üdv,
...gén
"
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
metametta2007. október 7. 15:13
 
 
"Felszín, a tenger felszínén. Beszél valamiről, de látod, hogy a mélyben nem erről szól az egész. "


nem tudom.
szerintem nagyon más jellegű élmény a kettő.

amiről én beszélek, abban nincsen test.
tehát nem látsz.
nem hallasz.
nem érzékelsz.
nem vagy.
nincs tenger.
se kanál.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Airborn2007. október 7. 15:10
 
 
Siphers: Ezt mondtam már régebben is
A linkek között fent volt pl a kuruc.info linkje az independent bocsánatkéréséről, persze a visszavonás nem (ezt pótoltam), mondjnemetadrogokra.fw.hu (ezt töröltem és a vitapon meg is indokoltam), meg hasonlók
Beírtam a linkekhez sok oldalt, amiből talán tanulni is lehet valamit, de igazából az egészet át kéne írni
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
deeptrip2007. október 7. 15:10
 
 
Nekem ez vizuálisan úgy jön át, hogy egy ilyen fényes tojás, gombóc forma a tag és az egész bekoncentrálódik a fej környékére. Aki meg átérzi az úgy csípőkörnyékén már szétnyílik mint egy tölcsér és egyet alkot a tengerrel, nem egy zárt gömböt.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!