DAATH

Minden ami jó, az szabad és vad.

Henry David Thoreau

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (71131 - 71150)

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2007. szeptember 15. 19:46
 
 
mi asszem bordói lével permeteztünk, bemész a mezgáz boltba és kérsz gomba elleni permetet, sztem kapcsiból ezt nyomják a kezedbe.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:46
 
 
a mediamarktban vettük asszem 300 ftért, az a neve, hogy "ki vagy rúgva".
idézem a leírást:
"eltömni a wc-t, a mikrót a levegőbe röpíteni és a főnököt mérgesíteni - néha a kívánságok valóra válnak!"
(mondjuk én nem vagyok irodán, de szerintem jójáték.)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
celt12007. szeptember 15. 19:43
 
 
Hy,srácok ,megvolt az első salvia trip,de elég érdekesre sikeredett,haverjaimmal egésznap szívtuk,és rágcsáltuk a leveleket,semmit nem éreztem,csak kis fejfájást,aztán éjszaka megrágcsáltam 1 levelet,és volt pár képi halum is,meg szédülés,érdekes járás,aztán kajáltam ekkor lecsendesedett,aztán lefeküdtem aludni,és az álmom annyira életszerűnek tűnt,ho alig lehet leírni,és még a felkelés pillanatában sem volt minden tiszta,ráadásul ez egy rémálom volt (számomra) és a fő téma az volt,ho rángattak a szüleim ide-oda,ho hol és kivel éljek,megspékelve agresszivitással stb.Hozzáteszem,ho már elváltak,és állandóan variálások vannak,és amúgy is nehezen érint ez engem,hát még 1 eltúlzott ,beleélt álomként.Szóval most elég feszült vagyok,és nem tom hova tenni az egészet,kérlek írjatok valami megnyugtatót,mert nem is tudom,ho ma este milyen lehet...
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Elma_MAn2007. szeptember 15. 19:37
 
 
Azt a smile-so animációt most miért kellet?
mocskosul lehangolt az egész...de azért kíváncsi lennék hogy kinek mi jött le belőle, éshogy a készítő miért jutott oda, hogy ezt megcsinálja.
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:18
 
 
:)
dehát nem kuss
nincs itt hekus,
csak néha jön egy szerb busz
és aszongyaazidegenvezető, hogy szerbusz.
van még egy ter_r_abájt mára
agyamban
van újabb terra high tárva
de hagyottan,
miben életnek szinejava
szinesen viszonyul
az agyadban
az agyamban
felsejlő mondatok közt
millió kis sokdimenziós szivárvány
villan.
ha már plazmát említettél,
majom.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:09
 
 
( a helyesírási és elírási hibák miatt elnézést kérek, de általában automatikusan írok, és nem olvasom vissza, csak amikor már megjelenik a hozzászólás.)
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:07
 
 
naja.
de akkor az van, (vagy neeem?)
hogy akkor, amikor "beszívtál az élmény miatt" az nem azért volt, mert
TUDATOSAN egy jó élményre vágytál,
az amúgyis jó életedben,
hanem, volt egy lehetőség bepróbáltad,
és eddig még nem volt ennél jobb...
ilyenkor kifelé kell nézegeteni, hogy akkor most itten vagyok, van egy ilyen élethelyzetem, és mivel arra törekszem, hogy jól érezzem magam a létem, emiatt változtatnék olyan dolgok, amik zavarnak,
megnézem, hogy mi van még.
és mivel az anyagi-szellemi világ találkozásánál találtam egy effajta csapdát, ezért
nem az anyagok között nézek körbe, hanem pl
TANULOK.
.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012007. szeptember 15. 18:24
 
 
Csákány!
tabi írtam neked mailt!

amugy fehérpenszt vélek felvedezni egy cserepes növényke földjén...
mivel lehet ezt kíméletesen eltüntetni?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Pumbamégmindig2007. szeptember 15. 18:06
 
 
De én az élmény miatt kezdtem és használtam is sokáig.Csak egyszer átestem a ló tuloldalára.És már nem az van h az mondjuk arról szól a napom egy része h beszívok hanem hozzátartozik az egész napomhoz h beszívok és mindent beszívva csinálok, és ha mondjuk nincs pénzem (2havonta egyszer)akkor egyszerűen megpróbálom a hétköznapi emberek életét élni, több kevesebb sikerrel.
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
majom2007. szeptember 15. 17:57
 
 
Bánat és öröm,
kivan a tököm.
Törökpörköltös görögrög,
mely agyamban alnt alattomosan zörög,
ez a rög.
Te diklexiás küklopsz, kir a rétről fűt lopsz,
kiszakad a zsák.....hooopsz.
És mindenki ki olvassa, agyát ezzel olvassza,itt az orrplazma,vagy skótpaszta,
főleg a sok poliptipuskoru politikus,
ha nem tetszik e vers hát legyen neved kuss...:D
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Erebos2007. szeptember 15. 17:02
 
 
deeptrip, köszi, nem szeretem igazán a kapszaicin tartalmú dolgokat, de amúgy a citromban más vitaminok is vannak, nem csak a c-vitamin miatt eszem :)))))))) + hasonlót a hasonlóval elv a savak esetében , és legalább nem hoz le egy könnyen semmi :))))))
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
metametta2007. szeptember 15. 16:51
 
 
or(r)torony

viselek egy szervet
fejemen dermed.
kiállja a náthát
közli az állást.
orrom te torony,
te őrtorony.
ki nekem megmondja
ki miféle lélek,
mielőtt elrontka
még nekem a létet.
olyan vagy nekem, mint
másnak a madárszar
azoknak felkenték a homlokra
lélektestvérek
nekem meg a fejemrerakott téged az élet.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
metametta2007. szeptember 15. 16:15
 
 
jó hozzáállás. ha fejleszted, akkor lehet, hogy már nem kell ideszületned.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
metametta2007. szeptember 15. 15:45
 
 
én meg azt szeretném megkérdezni, hogy ki jön jövő héten halásztelekre, mert ha többen jönnek, akiknek ártalomcsökkentés kell, akkor megyek csak ártalomcsökkenteni a juhi féle ártalomcsökkentőkkel, akiket ott majd megtaláltok. (kék pont helyett, jobban.)
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Álommanó2007. szeptember 15. 15:30
 
 
9-90?? Kicsit bő intervallum, nem gondolod?
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Erebos2007. szeptember 15. 15:15
 
 
köszönöm :))))). muszály felkészülni, mert sajnos rengeteg olyan eset van amit a sajtó kiemel, de azt nem űzik hozzá ( na meg a kedves rend őrei), hogy akonek baja lett, az fel se készült nem tartott be semmilyen óvintézkedést, sőt még utána sem kérdezett. Szerintem ez borzalmas :(((((. Meg amikor másnap buli után mondják, hogy még 2 napig depisek, és nem értik miért. Hát ha ilyen könnyelműen állnak hozzá a dolgokhoz, akkor többet nem szabad várni. Amúgy a másik, minden iskolában van ilyen drogprevenciós előadás. Nem azt kéne ott sem mondani hogy ez meg az, mert ha valakit érdekel, és normális keretek közt tudja csinálni, akkor miért ne csinálja? Inkább azt kéne mondani ott is a "kezdőknek" hogy hogyan tartsák be a limitet, tájékoztatni őket a problémák megelőzéséről, mien gyógyszer mellett ne csináljanak semmit stb., illetve elmondani hogy mit egyenek mennyit ( értsd ezalatt vitaminok ásványianyagok ). Mert ha már késő akkor meg sak úgy hozza ki a sajtó, hogy bezzeg az iskolában mondták neki, hogy ne.... Az mdma pont egy olyan anyag amiel nagyon jól meg lehet tartani a korlátokat, és nagyon kellemes pillanatokat tud szerezni, de ha ezt valaki nem tudja betartani, akkor ne nyúljon hozzá. Ezt kéne szerintem oktatni... És nem tiltani, biztos ki lehetne dolgozni rá normális keretek közt törvényt, hogy legális legyen, és ha mondjuk normális laborokban gyártanák le, akkor minimálsira csökkentenék ezáltal a rizikófaktort is. De hát sajna... :((((((
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
deeptrip2007. szeptember 15. 15:12
 
 
Amúgy ha már C-vitamin, akkor paprikával jobban jársz! Sokkal több van benne és azzal is viccesen nézel ki egy partin. :)

(egy citromban kb. 50mg van)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
deeptrip2007. szeptember 15. 14:51
 
 
Ki jön ma Earthdance-re?
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
nyuszika_a_fűben2007. szeptember 15. 14:49
 
 
hálistennek nem hétközben van...
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
szent2007. szeptember 15. 14:38
 
 
Én arra gondoltam,hogy mindaddíg emberként kell újjászületni,amig jó lélekké nem válsz.JÓ alatt pedigazt értem:A természettel,a természet rendje szerint együtt élő.Mint a fa,fű,állat satöbbi.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!