DAATH

Semmi sem fejleszti ki gyöngeségeinket inkább, mint ha hatalomhoz jutunk.

Eötvös József

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (72266 - 72315)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Airborn2007. augusztus 23. 16:12
 
 
Gombatermesztés szekrényben hogyan kivitelezhető?
Kell neki fény, azt tudom, de ez a fény kb csak az irányt mutatja, h merre nőjjön, szal elég egy sima izzó? Vagy valami bitangabb kell? És melyik színtartomány legyen a hangsúlyos?
Egy sima lumilux daylight cső jó erre a célra, esetleg?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Sustanon2007. augusztus 23. 15:59
 
 
0.6g fejenként naponta az nem sok. Főleg egy fesztiválon:)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 23. 15:59
 
 
"...épp "bölcselkedő", mélyebb embereknek illene érzékenyebbnek lennie a pszichedelikumokra, hisz az átlaghoz képest tágabb a tudatuk, több kapuval, útvesztővel bírnak"

ezt nem értettem pontosan, hogy itt mire gondolsz, illetve azzal kapcsolatban meg kicsit eltérőek a tapasztalataim, hogy pszichodrámával, vagy bármilyen hasonló önismeretifejlesztő módszerrel foglalkozó emberek jobban fel lennének tisztulva, kevésbé ejti már ámulatba egy lájtosabb trip

de nem akarom megkérdőjelezni amit írtál (pedig szó szerint azt tettem : ), csak egy kicsit zaklatott voltam az elmúlt időszakban, ezért kötözködtem...

bocsánatot kérek tőled is
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Elma_MAn2007. augusztus 23. 15:50
 
 
szerintetek: 24g egy 7nap alatt 5embernek? :-)
nemkell annyira kivesézni mint pumba hozzászólását, csak hogy ez normális? [itthon nemszívok sokat, az egész egy fesztiválon történt]
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Nargile2007. augusztus 23. 15:27
 
 
hola: Ó utcában az MGTSZ boltban többféle PH mérő is kapható.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Shr:o)ooom2007. augusztus 23. 15:11
 
 
http://www.cgportal.de/polynoid/458nm_view.html
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2007. augusztus 23. 15:09
 
 
- A vadon nőtt kender jó lehet kajának a teheneknek, úgy tudom szeretik :)

Ja meg még

- fel dughatod a seggedbe análvibrátor helyett.

Más alkalmazási módja úgy tudom nincs.
--------------------------------------------------
Most próbáltuk a Kert-ész által lentebb említett vizes haskakészítést. Bitang durván yo lett.

Kb200 gramm sali (többnyire gyantás levelek) kb 2 gramm gyúrható bitangul kemény(értsd.odavágóskészretevős) haska.

A szétturmixolt levelek, most száradnak és jövőhéten készül a süti belőle.

Így majdnem 100%osan felhasználtuk növényünket (a szárat és a gyökeret kivéve)

Majd leírom így mennyi és milyen erős suti jön ki a már "egyszer felhasznált" levelekből.

Üdv: Tabi - a kenderes-tablettás
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2007. augusztus 23. 14:57
 
 
ok. kösz a segítséget !
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Libra2007. augusztus 23. 13:15
 
 
Nem látod az értelmét? Erről nem én tehetek. Mi nem tiszta?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Nargile2007. augusztus 23. 13:11
 
 
Siphersh: szerintem Gén nem feltétlenül arra gondolt, hogy egy bizonyos dózis fölött már súlyosan veszélyes kannabisz, alatta meg nem. Itt az attitűdről van szó, a mennyiség bűvkörében égő fogyasztói kultúráról, az agresszív reklámokkal nyomatott super size me mentalitásról: kérj mindenből nagyobbat, mert akkor leszel kúl (és akkor tömöd tele jobban a cégek/dílerek zsebét). Nem csak a fűről van itt szó. Étellel kapcsolatban is ugyanez igaz, vagy szexualitással: az is egy hülye tini szemlélet, hogy azt hiszik, akkor lesznek jók az ágyban, ha minél több bringát megdöngetnek - az nem számít, hogy a csaj élvezte-e vagy sem, vagy hogy ők igazán élvezték-e. Piában hasonló: ahelyett, hogy szépen kiélveznék a borozgatás gasztronómiai és szociális örömeit, inkább magukba döntenek húzóra egy kannával, mert az olyan király. Mindig a mennyiség a minőség rovására. Ezek a rekordivászatok meg rekordszívászatok valójában a belső ürességet vetítik ki, az arra való képtelenséget, hogy élvezzék és feldolgozzák az élet apró örömeit. Ez nem a dózistól függ, hanem attól, hogy az ember mit kezd az élménnyel és milyen jelentőséget tulajdonít neki.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 23. 12:57
 
 
Siphersh:
Nem válaszoltál még a központi kérdésre, hogy szerinted miért jobb az, minél több füvet szív valaki, valamint hogy hogyan teszi az anyagmennyiség a misztikust?

Pumba92 eredeti kérdése pontosan az volt, hogy "Szerintettek ez az egész normális?" A normális szó alapjelentése: "az átlagtól nem jelentösen eltérö". Az ö füfogyasztási szokásai viszont - a bekezdési és jelenlegi életkora, a fogyasztott mennyiségek és a folyamatos adagemelés tekintetében - igenis jelentösen eltérnek a többiek beírásai alapján felmérhetö átlagtól. Vagyis: "nem normálisak" - de ez önmagában nem értékítélet, hanem egy statisztikai kifejezés. Ugyanakkor a többiek sok szempontból kifejtették, hogy ök miért nem térnének el ennyire jelentösen az átlagtól, vagyis felsorolták az extrém viselkedés azon kockázatait, amit maguk megpróbálnak elkerülni. Ez a felsorolás szerintem nem számít sem kategorizálásnak, sem beskatulyázásnak. A "gonosz" és "rossz" kultúrára utalást te magad keverted a beszélgetés fonalába.

Egy 30-40 centis cigibe a másfél gramm fü mellé ha mondjuk 3 vagy akár 4 cigarettányi dohányt belemorzsol, akkor az két személy esetén még mindig nem több, mint fejenként 2 cigarettányi dohány. Egy ekkora spangli elszívási ideje nem térhet el sokban 2 dohányos cigaretta elszívási idejétöl. Nehogy már egy kétszeres adag, stimuláns hatású dohányra próbáld rákenni a punnyasztó hatást, miközben a tízszeres adag "pár gramm fü" jelenlétét elhanyagolhatónak tartod!

Hopax:
Ugyanerre utaltam azzal, hogy aki figyelmen kivül hagyja a saját szervezetét és idegrendszerét, az valószínüleg a másokét is.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Nargile2007. augusztus 23. 12:54
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=93WqMkzRbWo
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Airborn2007. augusztus 23. 12:50
 
 
weeed: azok a zöld bogyók ha megérnek és kiszáradnak, akkor szüretelhetsz
nekem amúgy 15 növényről van 1045 mag, amit már leszedtem és még mindíg van rajta csomó virág és csomó éretlen mag
szóval ha jól csinálod, akkor a 2 növényen is lesz 1-2 tripre való

ganon: szerintem a vízbe az lsa is beleoldódik, szóval azt kéne meginni
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Airborn2007. augusztus 23. 12:44
 
 
Siphers: Báttyám nagyon régóta dohányzik, kb napi 1 dobozzal szív/szívott el és sose volt ilyen, amikor néha néha eltoltak egy spanglit, akkor sem, amikor elkezdett napi szinten szívni, még akkor se nagyon, de mikor már egy ideje tolt minden nap, akkor nagyon meglátszott rajta és ha nem füvezett, akkor cigizett, mégis agresszív volt, ingerlékeny, nem tudott aludni rendesen és ha mondtál neki valamit, volt h fél perc múlva már nem emlékezett rá
Amikor szívott, akkor se dohányzott sokkal többet, mint azelött, csak épp zöldség is volt benne, ez az extrém hosszú spangli meg olyan, hogy néha eszébejut az embernek, h "van másfél gramm zöldem, mekkora flash lenne egy 30 centis cigit tekerni", de azért ez ritka volt
Szóval nem hiszem, hogy ez a dohány miatt lett volna

Egyébként tényleg jó néha nagyon betépni, más feelingje van, de azért szerintem 2-3 naponta még a lightos pöfékelés sem jó, pláne nem 15 évesen
Másrészt meg ha kimarad 2 szívás között mondjuk 2 hónap, akkor fél gramm jó fajta fűtől is nagyon ki lehet lenni
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Csokker2007. augusztus 23. 12:17
 
 
Nem lehet elvárni egy 14-15 évestől, hogy füvezés közben Ingmar Bergmant nézzen meg Hrabalt olvasson, de az, hogy egészségtelen és indokolatlan mennyiségeket vegyen be, amitől már tulajdonképpen nem is érzi jól magát, az hihetetlen nagy kultúrálatlan állatság. Ezt a néhány előző hozzászólást, pl. Pumbáét döbbenettel olvasom komolyan, ahelyett, hogy leülne a narátaivan beszélgetni, vagy megnéznének valami jó filmet betépve ehelyett 1 heti adagot elszív egyedül.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Hopax2007. augusztus 23. 11:20
 
 
Siphersh: Olyan, mintha kicsit figyelmen kívűl hagynád, hogy ez a mennyiségű fogyasztás miképp hat ilyen korban a szervezetre, az idegrendszerre; ha valami para lesz, akkor családra/barátokra. Itt egy 14-15 éves igencsak fejlődő szervezetről van szó.A fogyasztási kultúrája és általa leírtak alapján pedig valamennyire körvonalazható a sötétgonosz kultúra, ez bizony a tipikus tekerjünkmégegycigitwazzeegygrammból.

Gén: Rendben, de ezek nélkül a háttérinfók nélkül (meg én is gondoltam, hogy most "nem direktbe támadod" Siphershet, mert olyat írt) egy átlag user, aki mondjuk követte a tetrás eset utáni fórumszabályzat módosításait, meg kommentjeidet a személyeskedésről, az furán nézne.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
ganon2007. augusztus 23. 10:57
 
 
weed: igen, boltba kéne menni mert a két növényen szerintem nem lesz túl sok mag.

Az van az LSA faq-ban hogy törjük össze a magokat és tegyük vízbe. Ha sokáig benn hagyjuk őket, akkor erősebb lesz a hatás.
DE: hogyan szedegessen utána ki az összetört magokat, mert azt a vizet amibe beleoldódnak a maghéj anyagai, nem szívesen innám meg. :(
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Siphersh2007. augusztus 23. 07:55
 
 
Pont ezt mondom, Airborn. Ockham Vilmos forog a sírjában. Ha az a kérdés, hogy valaki, aki ilyen adagokban nyomja a dohányt, mitől tompa meg mosottszar, akkor fölösleges belekeverni a témába azt a pár gramm füvet.

Gén: Nem tudom, miért kevered az összeméreckedést a füvezési verseny témájába. Arról volt szó, hogy "az lett a szórakozásunk menyit birunk egyszerre elszívni", meg hogy "ajánlom nektek is mármint azt a részét h egyszer szívjatok el egy este alatt nagyon sokat teljesen más érzést ad a dolog". Ezt az összeméreckedés dolgot csak úgy hozzákapcsoltad az agyadban ahhoz, amit a Pumba92 mondott. Mint ahogy még egy csomó mindent hozzákapcsolsz, hogy be tudd gyömöszölni a rosszkultúra skatulyába. Abból az egyetlen adatból, hogy a dózis kilóg egy bizonyos szűken értelmezet kulturális normarendszerből, egy egész rémkép-mitológiát építettetek az agyatokban a témáról. Ez azért van, mert olyan masszív az agyatokban ez a kulturális rémkép, hogy a tömegénél fogva magához vonz mindent, ami valamilyen tényező alapján hasonlít az ismérveihez.

A kategorizálás egy nagyon fasza dolog, de ez itt most szerintem nagyon brutálisan túlzásba lett vive. Minden ember különböző, és szerintem a Pumba92 füves bemutatkozását csak akkor lehet ilyen szenvedélyes lendülettel beskatulyázni, ha valaki valami óriási nagy jelentőséget tulajdonít a dózis kérdésének. Enélkül szerintem nem nagyon.
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
justabitmore2007. augusztus 23. 02:01
 
 
Elvileg teljesen ugyanaz, bár nem könnyű és felteszem, nem is kifizetődő a nagy mennyiséghez való hozzájutás. Régebben némely hozzászólás a kéjgáz mellé kevert kén-dioxidról szólt (amelyet állítólag néhány gyártó, amely versenyautókba szánja termékét, pont ezt a felhasználást meggátlón kever a gázhoz). Ha nem tévedek a kén-dioxid igencsak mérgező és további oxidációja során a légkör páratartalmával és némi oxigénnel igen könnyen kénsavvá alakulhat. (Bár véleményem szerint ezt csak elrettentésképpen írják, azért ezekkel érdemes vigyázni.) Láttam valahol egy reakcióegyenletet, melyszerint az ammónium-nitrát alacsony hőfokú hevítés során gáznemű dinitrogén-oxidra és folyékony vízre bomlik (NH4NO3 --> 2 H2O + N2O). Na ugye az van, hogy valaki 200-250 Celsius fokot írt a hevítéshez ugyanebbe a topicba, így pedig a víz már aligha folyékony. Ammónium-nitrát hatóanyagú műtrágyát lehet venni bármilyen kertészeti boltban, én eddig csak 34%-osat láttam. 3 kg-os csomagban. ki lehet számolni, az kb. 30 dkg N2O. Nem túl sok, a rengeteg hűhóért. Próbálkozz a kórházi palackokkal.:D
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 23. 00:54
 
 
Hopax:
Söt, a múlt héten még jobban személyeskedtem Siphershsel, amikor együtt ebédeltünk és jót beszélgettünk :) Belenanázások nélkül.

Az említett önegészségkárosító szokások a régebbi hozzászólásokból ismertek, amennyiben figyelmesen visszaolvasod a fórumot. A versengö mentalitás lehetséges háttérokainak felsorolását pedig megtalálod az alap pszichológiai szakirodalomban is (meg amúgy is konyhapszichológia).

Egymást az asztal alá inni vagy szívni leginkább arra a tizenéves korosztályra lehet jellemzö, akik a számukra új, közös témákat is az egymással való összeméreckedésre használják, hogy a saját identitásukat a társas közegben elfoglalt pozíción keresztül meghatározhassák. Kialakultabb személyiségüeket kevésbé tudsz rávenni arra, hogy ilyen versenyben akarjanak királyok lenni, mivel ök már ennél bonyolultabb okosságot/ügyességet/eröt/kreativitást/tehetséget/stb. igénylö elfoglaltságokat találtak maguknak, amikkel folyamatosan megszerzik a társas elismerést.

De a háttérokok felsorolásával nyilvánvalóan nem Siphershre utaltam (aki buzdít), hanem a tizenévesekre (akik ténylegesen versenyt téptek). Ja, lehet, hogy egy sorközt kellett volna raknom a két mondat közé. Arra, hogy ö miért buzdít, meg már rákérdeztem és várom a válaszát. Leginkább azon csodálkozom, hogy miért helyezi Siphersh a nagy dózisú kannabiszfogyasztást ilyen versenykörnyezetbe, míg a nagy dózisú gombafogyasztást viszont nem?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Hopax2007. augusztus 22. 22:57
 
 
Nana Siphersh, nana Gén

Siph:

Igen, ez ilyen gonosz kultúra, mert egyelőre baromira úgy tünik a kommentjeiből és a leírt baráti köréből, ha így folytatja nem lesz jó vége, nem fog semmilyen kontrollált irányba sodródni.

Gén:

Eddig te léptél fel leginkább a fórumon a személyeskedés ellen, most mégis megtetted, nem is olyan kicsit.

 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
mans2007. augusztus 22. 22:57
 
 
Valami badargomba nincsnálatok? mert akkor odamegyünk nyaralni:)
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Airborn2007. augusztus 22. 22:57
 
 
Siphersh: volt benne más is...dohány
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Én+te+ö=gén2007. augusztus 22. 22:32
 
 
Siphersh:
"Szerintem minél több füvet szív az ember, annál jobb."

...annál jobb mi? Annál jobb ember? :)

"Lehet, hogy egy 15 éveseknek több kell belőle, mert még nem elég fejlettek a marihuána-receptorai, és nem olyan érzékeny rá."

Ez egy neurobiológiailag téves feltételezés.

"Én mindenkit csak bátorítani tudok, hogy szakítson néha időt és elszántságot egy jó kis betépési versenyre."

Önegészségkárosító szokásaidat ismerve nem meglepö, hogy mindenki másnak is ezt propagálod. Ez az összehasonlító-versengö mentalitás leginkább egy kialakulatlan én-képet, a mások általi értékelés hiányát, valamint kevés és/vagy nem-kielégítö társas/csoportbeli szerepeket jelez.

"A misztikusok is nagyrészt csak abban különböztek a kulturált füvesektől, hogy többet nyomtak."

Milyen misztikusok?
Akikröl én hallottam, azok nem nyomtak, hanem gondolkodtak.
10 gramm fütöl most akkor Pumba92 is misztikussá vált?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Ajtóablak2007. augusztus 22. 22:30
 
 
http://www.deol.hu/main.php?x=disputa-archivum

nem volt jobb ötletem, hova írjam, hát ide.
a folyóiratban egyébként is van néhány kellemes cikk, a júniusi számban pl. több "drogos" témájú is található
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Sustanon2007. augusztus 22. 22:22
 
 
Most szivtam el 15g füvet yeeeeyoooooooooo alig látok ugy betéptem nagyon kész lettem 15 vagyok de nagyon kemény ez a zöld. pfuu majdnem el is ájultam de még szivok 3mat hátha jobb lesz:DDD
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Siphersh2007. augusztus 22. 21:34
 
 
Szerintem minél több füvet szív az ember, annál jobb.

Én nem tudom, minek ebből ilyen kulturális frontvonalat építeni, ahol ha bekopogsz a kapun, akkor ráddől a várfal.

Lehet, hogy egy 15 éveseknek több kell belőle, mert még nem elég fejlettek a marihuána-receptorai, és nem olyan érzékeny rá. Meg egyébként is. Az emberek különbözőek. Valószínűleg idővel kinövi. De most így akkor ez egy valami ilyen gonosz kultúra, amitől meg kell védeni a tisztes viselkedésmódot?

Én mindenkit csak bátorítani tudok, hogy szakítson néha időt és elszántságot egy jó kis betépési versenyre. Nem az a "jaj, basszus, mádekészen vagyok, úgyhogy már nem birok már szívni", hanem szem előtt tartva, hogy bármire képes vagyok, csak akarni kell. Nem olyan, mint a "kulturált" füvezés, de a kulturált füvezés meg nem olyan, mint a komoly betépés, úgyhogy egy-egy.

A misztikusok is nagyrészt csak abban különböztek a kulturált füvesektől, hogy többet nyomtak. Most akkor nekik is a szánalomra méltő mentálhigiénés hátterüket?

Ja, és Airborn: Ha egy másfél g-s cigi valakinek 30 vagy 40 centis, abban szerintem más is van, nemcsak fű.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2007. augusztus 22. 20:58
 
 
meg elnézek majd boltba mert két növényem van csak... szal sztem nem lesz vmi sok házi magom :)
(úgymeg főleg nemlesz hogy megse találom :D)
píííííííísz
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2007. augusztus 22. 20:54
 
 
áhh :D nemértek én a hajnihoz :D majd lefotózam sztem aztán felrakom ide... :D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2007. augusztus 22. 20:50
 
 
hmm... nézegettem magházakról képeket... aztán megnéztem a hajnimat :D de nem láttam rajta magházat vagynemtom :D 2-3 nap múlva lesz rajta egy virág sztem... meg tele van ilyen zöld "bogyókkal" :D de azokból meg virágok lesznek vagynemtom :D:D na mind1 :D majd meglátom milesz :D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Airborn2007. augusztus 22. 20:35
 
 
Meglepő módon az érett magházban vannak a hajnimagok :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
ViLó2007. augusztus 22. 20:18
 
 
Elma én is felveszlek ha nem gond lenne pár kérdesem nekem is
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2007. augusztus 22. 20:09
 
 
helóóóóó!
lenne egy kérdésem...
a hajnin a hajnimagokat merre találom ? :D
éretlen magház = hajnimag ??? vagy a virágban vannak a magok ?? nemvágom sorry :D
 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
Zoli2007. augusztus 22. 19:47
 
 
Na en megint elmentem gombaszni es megint talaltam, annyi van itt nalunk mindt a szemet, en szivesenn adok mindnekinek aki eljon Erdelybe:P:P:P
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. augusztus 22. 19:39
 
 
Szín: fehér
Logó: VW
Forma: kerek

Érdekes egy laszti,az biztos h MDMA-s,de eléggé gyenge,3. után lehet megérezni,nem igazán pörgetős,inkabb ilyen folyós fajta,zöldel kombózva viszont korrekt,ilyen nagyon kis nyugodtna meg lehet tőle folyni:D Ajánlani nem igazán ajánlom senkinek buliba.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Airborn2007. augusztus 22. 19:07
 
 
Nekem a báttyám régen nagyon sokat tépett
Szinte minden nap, reggel, meló elött toltak 1 spanglit a haverjával/haverjaival, aztán meló után is toltak estig, volt h a melóhelyén is tépett
Volt, hogy tekert egy 30 vagy 40 centis, másfél g-s cigit (meg is kellett erősíteni, nehogy eltörjön :) és azt tolták 2en a spanjával (de fejenként 10g-ot fél nap alatt még ők se toltak)
Annyi a story lényege, h olyan volt, mint a mosott szar, tompa volt 1folytában (annyira, h a melóhelyén is levágták, h tép), ha nem tépett, akkor ideges volt, minden apróságon felhúzta magát, tiszta agresszív volt és nem tudott rendesen aludni sem
(aztán a mostani csajával lakik, ő ellenzi, már nem tép egyáltalán, de ez mind1)
Szóval Pumba, ha nem akarsz hasonló állapotba kerülni, akkor szerintem vegyél vissza

amúgy:
' "drogosnak"(nem szeretem ezt a szót használni mint ahogy a kápszerest sem)'
drogos, kábszeres, narkós...miért mindenkinek egy lecsúszott heroinista jut eszébe ezekről? :)

'hisz mire elég heti 5 ropi'
vannak olcsó és 0 Ft-os kikapcsolódási lehetőségek is :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Elma_MAn2007. augusztus 22. 18:18
 
 
Gas, vegyél fel msn-re ha gondolod és elmagyarázom. ugyanaz a címem mint az e-amilem
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Nargile2007. augusztus 22. 18:10
 
 
"Csak azért vitatkozok veletek ebben a témában mert gyerekként én is nagyon sokat szenvedtem a szüleim miatt, és tudom, hogy milyen nehéz tud lenni, ha nincs egy normális ember a környezetedben..."

Ilyen van. Nem tagadja senki. Viszont abból, hogy van ilyen, nem következik, hogy:

- ez lenne az általános
- több ilyen eset van ma, mint régen
- a felelőtlen kamaszkori drogozás jellemzően erre vezethető vissza

A jó családi környezetben élő, figyelmes szülők gyerekei is csinálnak néha baromságokat (ivó meg szívóverseny). Abban viszont szerintem óriási szerepe van a családi és szociális háló szilárdságának, hogy mennyire válnak ezek a problémák rendszeressé és súlyossá.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Gas2007. augusztus 22. 18:01
 
 
Sziasztok.
Még annyi, hogy nem igazán értem, hogy hogyan lehet rendelni az oldalon. Az igaz, hogy nem nagyon tudok angolul, de én nem találtam meg. E-mail-t kell küldeni nekik?
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
TralvelthruTime2007. augusztus 22. 17:52
 
 
Köszönöm ,hogy időt szántatok a problémámra!
Megnyugtattatok végre kikerültem a depiből...
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Airborn2007. augusztus 22. 17:20
 
 
Nekem tanul (és mellette melózik) kint egy imserősöm és tényleg nagyon sokat tépnek és nem volt még sose gondja emiatt
Nem lehet, hogy csak az anyja akarta így távoltartani a cucctól?
"kislányom, nehogy szívjál, mert ellenőrzik"
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
metametta2007. augusztus 22. 17:12
 
 
(az igék ragozásával kapcsolatos esetleges további vita lezárásaként itt van egy link, ahol ellenőrizhető pl a "csodálkozok" alak helyessége...
http://bme-tk.bme.hu/other/kuszob/kuszirag.htm)
a nagydózisú vitával kapcs, én csak azt nem értem, hogy elvileg minél gyakrabban szívsz annál kevesebb kell.
egy idő után elég a minimális egy slukk is, ha van célod, kultúrád, stb...
és máris betéptél.
ezért furcsállom azt, ha valakinek egy gét kell elszívnia.
meghát mi a betépés?
a burgonya-állapot?
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
metametta2007. augusztus 22. 17:02
 
 
(naja.ebből is látszik, hogy milyen jó emberek vagyunk. :)
mégha fennáll a lehetőség, hogy ubulka, az unatkozó kommunikáció-szakos, második kerületi lakos szórakozik is profán beírásokkal, akkoris úgy csinálunk, mintha valós problémát kezelnénk valós szereplővel, mert lehet, hogy az.)
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Nargile2007. augusztus 22. 17:02
 
 
Bár nem ismerem a vonatkozó ausztrál jogszabályokat, de kizártnak tartom, hogy jogszerű lenne, ha írásos beleegyező nyilatkozat/tájékoztatás nélkül végeznének drogtesztet valakin. Lehet, hogy ez csak pletkya, hogy drogtesztet is végeznek, közben meg egy rutin vizsgálatról van szó. Érdemes rákérdezni.
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Funky fun Füvi2007. augusztus 22. 16:56
 
 
Ilyet gyakrabban is kéne...regisztráljon valaki egy új névvel és mondja azt,hogy elszívta mondjuk a zárlatos kenyérpirítót...vagy bármit mondhat amitől így koptatjuk a billentyűt:D
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
majom2007. augusztus 22. 16:45
 
 
Mégis mit szívott??? :D na jó csak vicc volt..
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
hola2007. augusztus 22. 16:38
 
 
pumba 92 jó nagy port kavart itt a hozzászólásod :D feldobtad a topikot:D
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
metametta2007. augusztus 22. 16:34
 
 
(Balázs Géza: Magyar nyelvhelyességi lexikon, Corvina Kiadó, Budapest, 2006, 113–115. o.)

pumba92, van egy barátom, aki veled egykorú, kiváló családi háttér, kissé szétcsúszott bátyó...
tavaly nem mondom meg, hogy mit szívott, hogy nehogy ötletet adjak, de lényeg, hogy a toxikológián ébredt.
amúgy semmi baj körülötte, leszámítva, hogy a bátyja baráti körében ezzel a tettével vívta ki magának a császárságot.
a gáz az, hogy a bátyja baráti köre gáz.
csak egy kis sztori.
van sok ilyenem.
azóta amúgy ez a barátom alakulgat. nem mondom,hogy nem módosítgat a tudatkáján, de alakul a hozzáállás,
a cél, hogy beszóljon a bátyja barátainak, hogy hogyan is kellene ezt csinálni...
kábé cél.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Snazzy2007. augusztus 22. 16:25
 
 
ph mérőt? akvarisztikás boltokban
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
jean-sol-partre2007. augusztus 22. 16:25
 
 
Nem akarom én megondani senkinek a tutit Gén.

Levitee kérdezte, erre válaszoltam.

Csak egy vélemény.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!