DAATH

Nincs annyi sötétség az egész világon, hogy akár csak egyetlen kicsi gyertya fényét is kioltsa.

Robert Alden

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (81281 - 81300)

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
mahadeva2006. december 26. 12:05
 
 
A technikám tegnap este kiforrt, főleg espeke linkje után (thx)... Este hattól hajnali háromig csináltam, szünetekkel. Én egészen nem hasonlítanám savasnak a hatást, persze sikerült előhoznom azt is... Azt hiszem, az összes pszichedelikus szer hatását elő lehet vele hozni, persze előtte ki kell próbálni, hogy milyenek is... Ja és persze agykontroll-technikák. A baj csak az hogy sok időd vesz el maga a légzés, így nem lehet gyakran csinálni...

Ez az elájulós dolog pedig szerintem egyáltalán nem okos, ahogy elsötétül a világ stb. Én már ájultam el, és soha többet nem akarok!!!
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
mahadeva2006. december 26. 11:56
 
 
Sven Väth - Six in the mix... Halljátok, én nagyon képet kaptam tőle, sőt gyakorlatilag egy konkrét 77 perces vetítést. Érdemes kipróbálni
 

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
stranger2006. december 26. 11:12
 
 
"Miért jó elájulni?"
-nem tudom Danika, de van benne valami...nehez megfogalmaznom. erdekes az az erzes, amikor zsibbad el mindened es szinte latod magad osszecsuszni majd par pillanat mulva magadhoz tersz es azon gondolkozol, hova is estem? egyben vagyok? :)

eddig eletemben 3 csinaltam meg, pedig ismerem mar evek ota a technikat.. es csak legeloszor utottem magam majdnem agyon :) ..azota agyra igyekeztem esni. Kettobol ketto siker.
jaj, meg meg egyszer megesett velem a dolog, de akkor teljesen veletlenul. ultem a gep elott viszonylag sokaig es csuklottam. akartam egyet nyujtozni, ezert felalltam es rogton magasba a kezeim, mely levego es visszatart (ha jol tudom, csuklas ellen neha segit).. na es ekkor is elvesztettem az eszmeletem.

"Egy jó tanács:amíg élsz,vegyél levegőt."
-Hopax koszi :) aszem megfogadom, annyit nem er az egesz!

koszi a gyors reagot!
 

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
Hopax2006. december 26. 02:53
 
 
Az ilyen guggolásos mókákat meg társait szerintem jobb elfelejteni,csak feles agysejtpusztítás,úgy mint a nem helyes holotróp légzés.Egy jó tanács:amíg élsz,vegyél levegőt.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Mr. Magic2006. december 26. 02:30
 
 
trem:
Melyik cégtől akar rendelni a nagymuter? Normál vagy fólia?
 

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
deeptrip2006. december 26. 01:07
 
 
Miért jó elájulni? Én még sose ájultam el szóval nem tudom.

Sztem amikor felállsz és feszíted akkor az az ereidnek nem túl egészséges mozzanat. Az, hogy nyomsz egy hátast az se jó, persze szivacs meg ilyen hasznos, de kitudja.
 

 
 
>>> Holotróp légzés <<<
stranger2006. december 26. 00:51
 
 
"
-legugolsz veszel 15-20 intenzív nagy levegőt (kb mint holonal csak aze jo jo erosen)
-felállsz közbe teleszívod tüdőd levegővel
-becsukott szájjal próbálod kifujni a levegőt felállva
-puff
"
olvasgattam itt sok minden erdekeset, pl. olyasmit, hogy ez a technika kicsit karos..
szeretnem megkerdezni, hogy mennyire lehet ez karos ill. milyen mennyisegben? pl. heti 2-3 alkalom..
bar gondolom ez nem olyan egyszeru kerdes, de hatha :)

koszi elore is!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 26. 00:05
 
 
nem normálisak akik karifásakat préseltetnek.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 23:18
 
 
De készen vagytok... :-)))
Itt a karácsonyfás:
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=5513
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 22:45
 
 
Mindenkinek Boldog és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kíván:




GERY!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 21:44
 
 
Állítólag szilveszterre lesz olyan, amin egy petárda van és ha beveszed olyan mint a durranós cukor :-D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 19:59
 
 
Sirály, én már csak arra várok, hogy Van Gogh kiállítás alkamából a tabikra felfessék a A napraforgók című művét fotó minőségben. :D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 19:36
 
 
engem a 2 petymeges nagyon felpörgetett, de a lajháros kurva gáz... picit belassultam tőle :D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 18:03
 
 
Sevil:

Lehet, hogy annak szántad, de az állítása szerint tényleg van ilyen. :) Bár ő sima fenyőfának mondta. :)

A többi bogyó amiket leirtál, azok valósak? Mert elég durva lenne a jézusos bogyó. :)
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
helio*2006. december 25. 17:57
 
 
Szerintem a Lényeg
jelentősége nem szabad elfedje annak természetességét,
és természetességében is fellelhető jelentősége.

 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 16:23
 
 
szijjasztok,

fehél Lexus jelesből 1 és 1 kék hangjegyes! Kettő együtt nagyon komoly volt, de nem tudom melyik volt a jó.... (remélem mindkettő)! Szombat este taliztam ezekkel!

csá
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 15:54
 
 
http://www.daath.hu/showTopic.php?id=162&page=5
a 78. beírás ;)
Már én is észrevettem eme haspnlóságot:)
 

 
 
>>> A kábítószerek kockázatai: A Pszichiátriai és Neurológiai Szakmai Kollégiumok állásfoglalásáról <<<
tyúkanyótündérke2006. december 25. 14:18
 
 
"Hová igyekszel ezzel a mondással, hogy "minden cselekvés politika"? Egyrészt, ha egy fogalom határait ennyire kitágítjuk, az általában valami költői tartalom közlésére alkalmas"
Ezzel nem értek egyet. Szerintem a költészet egy nyelv, ahogy a tudomány egy másik nyelv és a tánc egy harmadik. Pusztán a kitágítás nem sorol be valamit az egyik vagy a másik fennhatósága alá.
Így, hogy kérdezed, holist, kifejtem, hogyan értem, hogy minden cselekvés politika. Azzal, hogy valamit teszel - vagy nem teszel - példát mutatsz. Szerintem ez a legalapvetőbb módja annak, hogy hass a világra. Mindenképp hatsz a világra, te válogathatod meg, hogy milyen életformát, viselkedésmódot mutatsz fel helyesként, hogyan veszel részt te is a "nyugati civilizáció"-ban. Te szerintem például úgy politizálsz, hogy nem oltatod be a gyerekeidet, küzdesz az államvallás monopóliuma ellen, otthonszülsz és diskurzust folytatsz annak helyességéről. Miben más ez alapjában véve, mint a szerinted kártékony emberjogi harc? Ez szerintem emberjogi harc, és részemről köszönöm neked, hogy megteszed például helyettem, hogy a szakértők a tudományra való hivatkozással ne tudják tőlünk elragadni az életünk irányításához való jogot.
Úgy tűnik számomra, te "politikai magatartásmódodban" is követed Feyerabendet, aki szerinted tudományfilozófus volt, szerintem tudományfilozófus és költő, Feyerabend szerint ismeretelméleti anarchista és tudománydadaista, és többre tartotta a propagandistát a logikusnál, a megszólalás legfőbb céljának pedig a szórakoztatást.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 14:17
 
 
:) anjou, csak greetings volt, nem tudtam, hogy létezik :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. december 25. 14:00
 
 
Nézelődtem és ez a kínainak nevezett jel a zodiákus halak... http://zodiakus.tvn.hu/zodiakus_jegyek/img/alap.jpg
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!