DAATH

Nem idővel kell mérni az életet, hanem cselekedettel.

Lucius Annaeus Seneca

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (88651 - 88670)

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 20. 15:10
 
 
és mennyivel tovább ?
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
solarstar2006. június 20. 15:08
 
 
fehér versace:

szerintem olyan mint a Ck csak tovább tart
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 20. 14:51
 
 
nem mindenki reagál egy formán a drogokra. nem tudjuka Ck hány mg hatóanyagot tartalmaz tabikként,nem tudjuk a Dara hány kg, nem tudjuk pontosan mennyire érzékeny a drogokra, milyen régóta drogozik pontosan és milyen régóta ekizik, milyen személyiség, mennyire viseli el a a nehézségeket testileg ,lelkileg.van aki bírja, van akinek hozzá szokás előtt már több kell.Ha minden héten leiszod magad a sárgaföldig akkor ugyanolyan vese,máj és agykárosodásokat szenvedsz mintha ekiznél.Csak ha az emberek meghallják,hogy illegális és 6-10---------------- akkor már rosszul vannak.
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. június 20. 14:47
 
 
ja nemis, csak keksz vagyok
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. június 20. 14:44
 
 
363. süti*
 

 
 
>>> Képernyőrecsavarodva <<<
helio*2006. június 20. 14:39
 
 
jujj:)
nem takarják a Napot
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 20. 14:38
 
 
nem szokott minden héten 6-7 dobálni és normális a srác elhiheted nekem, ismerem személyesen
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Mr. Magic2006. június 20. 14:27
 
 
BLUMENLAND Általános Virágföldhöz mit keverjek és milyen arányban? Perlitet már vettem, de kéne bele még valami... Ki mit ajánl? Műtrágya mehet bele...? :S
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
--642006. június 20. 14:22
 
 
Wohoo! Thx :]
 

 
 
>>> Phalaris Arundinacea <<<
Thot'Tee2006. június 20. 14:15
 
 
Ja, és itt a link az Erowid-os DMT kivonásról:

http://www.erowid.org/chemicals/dmt/extraction_guide1/dmt_extraction_guide1.shtml
 

 
 
>>> Phalaris Arundinacea <<<
Thot'Tee2006. június 20. 14:10
 
 
Hello mindenkinek!

Végigolvastam az egész forumot. Hát elég érdekes viták, találgatások és próbálkozások figyelhetők meg, de máig nem lehet tudni, hogy melyik módszer a legegyszerübb és legjobb.
Jó lenne, ha v.ki végre írna egy pontos leírást.
Az Erowid-os kivonás még elég sikeresnek tűnik, és szépen ábrázolva van képekkel, de sajnos az angol tudásom nem a megfelelő hozzá, ezért szerintem akit érdekel a téma, és jól tud angolul, az utána nézhetne, hogy ők mit javasolnak a kivonás sikeres véghezviteléhez.

Tudom, hogy ez nem a Phalaris FAQ-hoz tartozik, de
Dramot kérdezném, hogy ő mivel kristályosította ki a szárított látnokzsálya és az alkohol keverékét.
(Esetleg mikroval kikristályosítható?)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 20. 14:01
 
 
Dara, már meg ne haragudj, de te nem vagy normális!!!!!
Minden hétvégén dobálsz össze-vissza ilyen 7-et meg 6-ot, és csodálod, hogy semmit sem érzel????
Most nézz már magadba egy kicsit, szted mennyi idő kell ahhoz, hogy totál kikészítsd a szervezetedet?!
Mióta is megy ez már, hogy minden 7végén lasztizol?
Csinálj magadról egy fényképet, az arcodról és tegyél mellé egy régit abból az időből, amikor mér nem dobáltál millió bogyót! Ha semmi változást nem fedezel fel magadon, akkor gratulálok hozzá, de ha csak egy kicsit is beesettebb az arcod, karikásabb a szemed, akkor remélem rájössz te is, hogy rövid időn belül testileg és lelkileg is egy roncs leszel!
Ezzel most tényleg nem bántani akartalak, csak felhívni a figyelmedet arra, hogy ha így folytatod bajod lehet, nevezz önkéntes pártfogónak ha tetszik, de remélem mielőbb felhagysz ezzel az életmóddal!
Pííísz!

Jah és hogy ne legyek totálisan off: pest környékén most a fehér versace megy, úgy hallottam, jobb, mint a CK... erről vélemények?

Üdv: progi
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Bard2006. június 20. 13:46
 
 
"You don't need drugs to enjoy Pink Floyd, you need Pink Floyd to enjoy drugs"

 

 
 
>>> H.P. Lovecraft müvei <<<
mese2006. június 20. 13:13
 
 
mondom Bence sorsold ki:))) de télleg:)
én esetleg cserekereskedelemben is benne vagyok:)
nem tudom mi mindent olvasol:)
 

 
 
>>> Apokaliptika <<<
ynul2006. június 20. 10:52
 
 
A rOmA krImInológiA
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Voluman2006. június 20. 09:20
 
 
:))
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
fafaa2006. június 20. 08:17
 
 
Sziasztok! Mi is ez az mcpp? Olvasgattam az előző tucatot, ott nem láttam, szóval bocs, ha már megbeszéltétek. Csak azért érdekelne, mert most láttam a képeken a fehér versaccet, amit pvd-on kaptam. Egyet! és azt se tudtam tőle mi van, csak próbáltam egyenesen járni, és majdnem beájultam, pedig engem egy még soha nem csavart meg ennyire!Hát elég ijesztő volt. (bár lehet, az előtte elfogyasztott 1sp miatt, de hát az is példaértékű lenne az életemben, ha attől, meg egy kerektől így megzuhannék:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. június 20. 03:03
 
 
to 2520. aaaaa:

A kotoanyag mosopor helyett gipsz. LoL :d
Amugy bocsi, most kerestem vissza, tenyleg irtad, nem lattam :) Vagyis biztos, h lattam, max nem emlexek :D Mert minden 1es hozzaszolast elolvasok mindig ;)
Igazabol en azert nem irok me'g elmenyt rola, mert izee.. Szoval ez erdekes volt :D Szombaton ettem belole 6-ot ;} Es kajak nem hittem el, h van ilyen: Szinte semmit nem utott, a 4.nel picit karcolgatott es ennyi. Mint elozo fajtanal kb 1 db, annyit ert. Aztan szereztem egyet a regi seriabol is, mert az nekem mindig bejott. Azt is bekuldtem. Es SEMMI. Na akkor voltam mar ugy, h nem eszek tobbet ,mer ma kar belem :D Nemtom mi volt ez, ilyet me'g sosem tapasztaltam.. De valoszinuleg az, h elotte valo nap, penteken is 7et toltam ;}} No de mind1. Majd a 7vegen megprobalom ezt megint, kicsit mertektartobban most mar ;)

piisz!
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ynul2006. június 20. 00:13
 
 
kongar-ol ondar & paul ''earthquake'' pena - ghenghis blues


"Paul Pena, a világhírű vak blues énekes portréja szólal meg ebben a világszerte nagy sikert aratott dokumentumfilmben...
...Most a tradicionális mongol népzene érdekli, a tuvai sámánok zenéje, énekhangja, mely számtalan változatban létezik. A vak zenész találkozik a legtehetségesebb mongol énekessel. Kongar-ol Ondar és közte megkezdődik egy különös barátság, s valami mély, ősi összetartozás. A dokumentumfilmből egy rendkívül személyes portré születik, háttérben a mongol spirituális, ősi zene, s a mongol emberek, gyerekek élete, tradíciói."

na és ennek a doksinak van filmzenealbuma a fentebb írt címmel.
uff ez üt.
 

 
 
>>> H.P. Lovecraft müvei <<<
.:Gape:.2006. június 19. 23:43
 
 
Üdv! Bence, engem érdekelne a bőrkötéses példányod ha tényleg nem kell. Én sem tartom érinthetetlen grimoirenak, de jó lenne a polcon tudni egy ilyen szépen kötött darabot. A Hermit féle kiadás megvan, de ha jól tudom ez nem is ugyanaz, meg mégiscsak más a külleme. Bocs ChounFu hogy így rámarok az ajánlatra, de gyűjtöm az effélét és ezt nem hagyhattam ki.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!