 | 
Legfrissebb hozzászólások (90701 - 90710)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | the orb - back to mine
"A DMC kiadó által futtatott Back To Mine sorozatban a felkért előadók kedvenc dalaikat, a számukra inspirációt nyújtó szerzeményeket mixelik egybe." |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | (a 62 öt azelött írtam mielött olvastam volna a 61 et.)
szóval ha jól értem tehetek egyenlöségjelet az intelligencia és az intuíció közé? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | megmégvmieszembe:
a szabad akarat hiánya azt is kell jelentse hogy minden és mindenki eljut a ... ból a ... pontba nem? nincs kivétel. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ez az amire írtam, hogy az intelligencia az univerzum ösztöne. arra van, hogy segítse a szaporodásban. hogy honnan jön? egy állandó alapból. ... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "nem a "tudás"nak kell eljutnia a legfelsőbb szintre, a tudás állandó. a megismerése, feltérképezése a feladat."
de ha nincs szabad akarat mint ahogy felvetetted (mrmint azt hogy egy érdekes dolog ez) akkor mi alapján alakul ki az inger magára a megismerésre? az adottságoknak és a megelözö hatásoknak is valahol, valamiért, valamiböl, valahogy egyszer keletkezniük kellett nem? önmagukból nem keletkezhetnek. akkor miböl? ha meg valami másból akkor annak a másiknak is kellett valahogy valami másból és így nem egy minden-mindig-mindenböl szerelmi háromszög alakul ki? de ez sem lehet lehetséges.
ja és ha a tudás állandó akkor ugye a tudó sem változhat. így ki az aki megismer valamit és feltérképez valamit?
ui: vagy csak nem fogtam fel amit mondtál? (ez is könnyen megeshet:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ha valóban VADkender, nem (cagy elenyésző mennyiségű) tartalmaz THC-t. Miért termesztene bárki is vadkendert, kötelet akar gyártani, vagy bio vietnami papucsot fonni? furcsa |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Még mindig nem értem miért kell zsepibe rakni :)szal miért kell:)? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Én ezt a módszert ejtőernyőként/ejtőernyőzésként ismerem :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hy! Amit lentebb elkezdtetek boncolgatni (sp+papírzsepi) azt úgy hívják h bomba... egy réteg pézsébe (gy.k.: a pézsé ugye 2-3 rétegből áll)+ a cucc-->gyomor:) mivel az az egy rétegű papír naon vékony, így könnyen emészthető! Én is pár éve tolok ezt-azt (azt h miket, és mi lett az eredménye, inkább nem mesélem,mert van mit..:(( ) és télleg sok a xar felni! Nálam sajnos az 1g sp is kezd kevés lenni... hajjj, emléxem, amikor még harmadoltuk és az elég volt... változnak az idők, az anyagok is... na mind1.
jók legyetek! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Köszi! most megnugodtam :) |
| |  |  |  |

|