DAATH

Az éjszaka eltakarja a világot, de feltárja a világegyetemet.

Evan Esar

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (91731 - 91740)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
acid rain2006. április 7. 16:19
 
 
Mármint éjjel kettőre? Igen. Bealudni nem fogsz, az tuti!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
arock7772006. április 7. 16:17
 
 
A biorozs nehezebben kezelhető szerintem. Ja ha kertészetben vagytok a kókuszföldet hajkurászva akkor ne felejtsetek el perlitet is venni. 1 doboz kókuszföld 360 Ft és 10 liter perlit 500 Ft
Ha vmi kérdés van szivesen segítek ha tudok. Patsee
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
arock7772006. április 7. 16:13
 
 
Nah szóval! Kókuszföldet nagyobb kertészetekben érdemes megnézni. Nem zsákba van csomagolva hanem kb tégla nagyságú papírdobozba. Ehhez 4 liter víz kell és kb 8 liternyire duzzad. Bob bácsi úgy csinálja hogy nyolc pohárra elég legyen tehát a kókusztégla negyede elég egy 8-poharas oltáshoz. Ha nix bio barnarizsliszt akkor lehet darálni biobarnarizst kávédarálóban kb 1mm-es szemcsenagyságúra. A keverési arány pedig (nyolc pohárral számolva) két pohárnyi rizsliszt és 6 pohárnyi kókuszföld és ehhez másfél pohárnyi víz. Azért nem kell több víz bele mert a kókuszföldet már amúgy is átitatta mikor elkészítetted. Amúgy az oázis kertészetnél a soroksári úti üzletben tuti hogy van kókuszföld. A kukta nem kell!!!!! Én is fazékban csinálom és semmi gond nem szokott lenni. Megtöltöd a poharat az elkészített talajjal, ráraksz egy réteg alufóliát amit (tej)gumival vagy cellux-al leszorítasz. Rakd bele lábasba aminek az aljára rongyot teszel. Ha mind benne van akkor töltsd addig vízzel hogy a poharak feléig érjen a víz szintje. Tedd rá a fedőt és kezd el forralni a vizet és ha forr akkor vedd takarékra a gázt és hagyd egy órán át főni. Ha lejárt az idő akkor zárd el a gázt és hagyd a lábasban kihűlni. Ha kihűlt vedd ki és olthatod is. A fecsis oltást javaslom!!!! Sokkal jobban elosztható és a föld sem fertőződik olyan könnyen.
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2006. április 7. 16:03
 
 
Redisztribútor: egy olyan droghasználó, aki a társai megbízásából vásárol a személyes használatát meghaladó mennyiségű drogot, hogy így az egész társaság - vagy legalábbis a redisztribútor - olcsóbban jusson hozzá a személyes használathoz szükséges droghoz. A díler ellenben anyagi haszonszerzés céljából vásárol és terjeszt drogot, ő gyakran nem is fogyasztó.
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
vandor22006. április 7. 15:14
 
 
Kémények füstje
öleli körbe tanyánk.
Eső csepereg.
A csend esti meséje,
füstköd és halk koppanás
 

 
 
>>> legalize <<<
bong.com2006. április 7. 14:54
 
 
a pusher olyan aki maga is hasznalja a cuccot
pl azert arul, hogy abbol tudjon huzni, vagy hogy abbol vegyen cuccot maganak

a redisztributorrol eletemben nem hallottam
 

 
 
>>> legalize <<<
bombadiltoma2006. április 7. 14:18
 
 
A pusher az mit csinál a dílerhez képest? Meg a redisztribútor?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
mert2006. április 7. 14:15
 
 
na szoval:) csak leirom:) vaali pls irja le mit rakjakl poharamba meg milyen aranyokba meg ilyenetket thx valaki biorozst mond valaki barnarizslisztet meg stb
kosazoneom a segitseget
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
papuan taipan2006. április 7. 14:01
 
 
ez jó lenne :)
kérdés, ez az ízét mennyire módosítaná, mert ugye jelenleg nem a somlói galuskára emlékeztet :)
mi anno ettük natúr, mézzel, lekvárral, joghurrtal, üdítővel.
a lekvár és a joghurtba belekeverve a legjobb+üdítővel tolod le
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
--642006. április 7. 13:26
 
 
Ha nem minden másnap repül vele az ember, hanem csak minden karácsony és húsvét másnap, akkor -szerintem- igencsak minimális mértékű ez a "mérgezés". Persze ez emberfüggő.

Remélem egyszer találkozom egy belevaló kémikus arccal, akivel sikeresen átültetjük az Erowid LSA-kivonó módszerét "magyarra", azaz itthon is beszerezhető hozzávalókat keresünk a petrol-éter és a többiek helyett.
Ha lesz eredmény, feltétlen beírom ;]
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!