DAATH

Sokan hiszik, hogy gondolkodnak, miközben csupán átrendezik előfeltevéseiket.

William James

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (9471 - 9480)

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
Assamoa2014. március 18. 12:23
 
 
Lehet sok mindent mondani, de szerintem nem volt ez egy rossz előadás, mondjuk azért nem is ájultam el tőle.

Az amit el akar mondani a lényeg, amit gondol szerintem tök jó.
Ahogy ezt teszi: moralizálva, jófejkedve, elviccelődve, kettősmércékkel (bár úgy veszem észre ebben is törekszik korrektségre) már annyira nem bejövős.

A legjobban azt kifogásolnám a személye ellen, hogy bevallása szerint (itt azért kicsit máshogy tereli le a témát) nem fogyasztott még az alkoholon kívül más tudatmódosító szert.
Lehet akármennyire is képzett, jó szakember, tapasztalt és sokatlátott/hallott toxikológus... szart sem ér.
Arról nekem ne akarjon prédikálni, hogy a fogyasztók mit/miért fogyasztanak és hogy hogyan élik ezt meg az életükben.

Én egy kommersz drogprevenciónak, szülőknek tartott agytágításnak simán el tudnék ilyen előadásokat képzelni, de ugyanakkor köze sincs a téma igazi komolyságához -nem mintha nekem különösebben lenne-.
Pacsizni nem pacsiznék vele, de szerintem egynek elmegy ez a 'mai' Dr. Zacher! ;)
 

 
 
>>> A valóság <<<
carvalito2014. március 18. 04:31
 
 
@Én+te+ö=gén:

Röhögtél ? Szerintem ez egyátalán nem vicces. Talán furának találod, hogy miért lepődött meg rajta, mikor tudthatta, hogy nem egy egzakt világban van jelen, én nem ezt találom furának, hanem azt hogy nem tudta továbbszőni a gondolatot, hogy ha megértette, hogy a kanál nincs, akkor miért nem tudta továbbvinni a következtetést odáig, hogy önmaga sincs. Vagy ha tovább tudta, akkor hogyan nem őrült bele ebbe az ellentmondásba. Én biztos nem álltam volna neki harcolni ezek után.

"A "vagy" és a "csak" mind a zsákutca részei :)"

Ezt kifejtenéd ?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
carvalito2014. március 18. 03:39
 
 
Ezt hogyan nézték meg, hogy a szintetikus kanna az kevésbé ártalmas, mint az alkohol ? Szerintem pont az egyik legveszélyesebb szerek egyike, volt is pár haláleset nem rég ha jól emlékszem.
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
carvalito2014. március 18. 03:34
 
 
Nézegettem a videót... ezek szerint én levegő függő vagyok, de majd megpróbálok akkor leszokni.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
hubertus2014. március 17. 19:44
 
 
Nem érdemes külföldi dolgokkal példálózni.Minden ilyen kérdésben az adott ország gondolkodásmódjához kell igazodni.Egy olyan országban ahol még a Himnuszban is a magyarság elnyomott szomorú sorsáról énekelnek, gyakorlatilag minden külföldi dologra újból és újból lázadással felel ez az ország.

Arra kellene fókuszálni, hogy a kendertermesztés a Trianon előtti Nagymagyarország területén mindennapos volt és szerves része volt a magyarságnak.Kvázi hungarikum, mint a pálinka és külföldi elnyomásra lett kivágva minden tő kender.Kál-Kompolti kutató telep múltja sokkalsokkal régebbi időkre vezethető vissza.

Freund Tamás az emberek szemében hitelképes és kamerakompatibilis.Juhász Péter pedig nem.Egyrészt nem kamerakompatibilis arc, sosem mosolyog, agresszív a fellépése az ahogyan beszél,mindig összevont szemöldök és hadar, másrészt külföldi kutatásokra hivatkozik.Totál bukó.
A kábítószerek kérdése részben politikai kérdés, ahol a hazugság tulajdonképpen mindennapos így ez az apró elhalgatás,tagadás sem szúrja a szemét senkinek.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
inigom2014. március 17. 19:41
 
 
szuper :)
és a vicc az, hogy ha demonskater szerintem nagyon érdekes sejtése igaznak bizonyulna, akkor ez a dolog még csak nem is szerhez köthető lenne, hanem bárkinek, aki komolyabb mennyiséget táncol szükséges lehet. ami egy újfajta legitimációt is adhatna egy ilyen tevékenységnek.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
inigom2014. március 17. 19:37
 
 
"Új-Zélandon tavaly nyártól legálisak azok a dizájnerdrogok, amelyek csak fele olyan veszélyesek, mint az alkohol. Jelenleg 110 dealer 46 féle drogot árusít legálisan."
http://www.origo.hu/egeszseg/20140312-uj-zelandon-46-kabitoszer-mar-legalis-design
er-drog-kannabisz.html
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Én+te+ö=gén2014. március 17. 19:02
 
 
Freund már 2004-ben eltagadta a receptkannabisz létezését, holott akkor már 10 USA tagállamban volt ilyen.

Ha mégsem ö találta fel a "Spice"-jelenséget, akkor még a furfangossága miatt sem tudom értékelni.

Szerintem aki nem egyenes és öszinte, annak nincs aurája (és nehéz beleképzelni), akármekkora tudós is legyen.

Nagyon más kategóriájú benyomás pl. egy személyes kisugárzást megtapasztalni mondjuk Albert Hofmann, Stanislav Grof, Ralph Metzner, Alexander Shulgin, Rick Doblin, David Nutt stb. irányaiból (eddig hozzájuk volt szerencsém élöben és közelröl).
 

 
 
>>> A valóság <<<
Én+te+ö=gén2014. március 17. 18:51
 
 
carvalito:
A "vagy" és a "csak" mind a zsákutca részei :) Meg hogy egyáltalán elkezded az élményt szétszedni, hit és értelmezés dimenziókra. Én csak röhögtem, hogy Neo csontra beszopja a kis urigeller büvésztanoncka magyarázatát :D (Bár mondjuk már elötte összenött a szája a rendörségen, satöbbi. De már jóval elötte az 1992-es Drakulában is csak folyamatosan hülyén rácsodálkozott minden paranormális dologra ez a Keanu.)
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
hubertus2014. március 17. 17:55
 
 
Sokan képmutatónak tartják a Freund Tamást cannabis ügyben.
Salamon ellentétpárt használ ő is..mint sokan mások más kérdésben..

Ez egy régi bevált módszer.Jelenleg ő és munkatársai azok akik a magyar fű legalizálásért a legtöbbet tesznek és ezt a negálással érik el.
Aki nyiltan azt mondja, hogy dekriminalizáljuk a füvet, sőt legalizáljuk azt elhasaltatják..

A MTA megteheti azt, hogy a külföldi kutatásokat beteszi egy fiókba és sajátot gyárt,majd amikor már a társadalmi nyomás nagy lesz, megnyitják a liberális politikusok előtt a sorompót, de ehhez a magyar kutatások is kellenek.Nagyon sok a fake kutatás, amelyek nem reprodukálhatóak újra más országban más laborokban.Ezért kell magyar és ezzel ők foglalkoznak.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!