 |  | Semmilyen hatalom, legyen akár egyházi, akár világi, nem tűrheti el annak megértését, hogy mindannyian Isten vagyunk álruhában, és hogy legbelső, legkülső, legvégső Énünk halhatatlan. Ezért kellett Jézussal is végezniük. Alan W. Watts |  | |




Kategória:
Egyéb anyagok 
Létrehozó:
wvabr01 
Létrehozás ideje:
2002. november 20. 
Utolsó hozzászólás:
2020. június 14. |
|  |


Érdeklődés:
256439 letöltés 3341 hozzászólás |
|  |



|

 |  Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs)wvabr01, 2002. november 20. Részletes fenetilamin és triptamin információk az Anyagismertetőkben találhatók.
| Adagolások (Erowid): | | Mefedron | 50-300 mg szájon át | 10-100 mg orrba | | Bk-MDMA (methylone) | 100-300 mg szájon át | 50-200 mg orrba | |
| MDPV | 5-20 mg szájon át | 1-10 mg orrba |
 |
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hát én igazábol szünetelni akartam 2 hétig még egy partyig, de haverom mondta kapjuk be, hát megtettük, 1-1 et megettünk. Vonaton kb 1 óráig semmi hatás viszont a pupillák már kezdtek nőni szépen nagyra :) rá fél órára mondjuk ááá semmi hatása, ilyet többet nem kérünk mert minek :) Aztán kis idő multán elkezdtünk érezni valamit, az egész főváros mintha megváltozott volna, hatalmas nyugodtság lett urrá rajtunk, mosolyogtun és próbáltuk felfogni hogy mivan.... jaaaa a tabi hat! Villamoson ülve szemléljük a tömeget, ők is halál nyugodtnak tűnnek. Olyannak láttuk a külvilágot mintha pl sims, vagy gta ban lennénk. Mindenkinek megvan a maga írott dolga de amugy semmi értelme nincsen annak amit csinálnak. Elégggé fura volt. Aztán a következő 1 órában kezdett erősödni a hatás, ha a haverom hozzámszólt csak úgy elöntött a szeretet, ha valaki odajött cigit kérni az utolsót odaadtam neki, és így volt! Zenére a hangolódás nagyon könnyű volt, bár szerintem a pörgetős része hiányzott, de kitudja lehet csak a városi séta miatt. Viszont az időérzés eltűnt, 7kor indultunk be a városba és éjfélkor arra kapunk észbe h hú bmeg sötét van :D A lejövetel meg szinte semmi, hazaértem 1 körül, jól bezabáltam ittam kakajót, megnáztem a másnaposokkettőt és aludtam :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | "Otthon meg tolj RC-t amennyit a szervezeted bír." Epic! :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nekem volt a benzónak lejövetele.. Nem olyan nagyon durva, viszont hosszú. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | nem olvastam végig de ha ez benzo akkor a benzonak nincsen lejövetele és rohadt barátságos cucc kva nagy boldogsággal. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 2773. T0M1 | 2011. június 7. 23:48 |
| |  |  |  | | | Köszönöm a tanácsokat! :) Hirtelen ötlet volt, nemigen gondoltam át... Jobb a nyaralást békén hagyni :) Igazából párommal akartunk egy "görbe" estét... ;))) Már pedig meg is terveztem , hogyan juttatom ki, de inkább nem kisértem a sorsot...
A thc nem az én világom, hülye tudok lenni anélkül is :))) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Eltekintenek, de ha már lebeszélni nem lehet erről, akkor minden esetben legyen nálad legalább 500 dollár vesztegetni. Általában 50 dolcsiért is bármit meg lehet úszni, de a fene tudja mennyire kapnak vérszemet. Nekik minden fehérember= kőgazdag turista, akit meg lehet kopasztani, hatványozottan igaz ha kiszolgáltatott helyzetben vagy. Üveg minőségi tömény is jó vesztegetési alap mert a helyieknek nem adnak el, viszont szeretnek iszogatni. Azzal olcsóbban el lehet érni dolgokat.
De a legjobb: élvezd a nyaralást és a tengert, igyál, szívd a marokkói cuccost amiért sírni fog a szíved, hogy nem hozhatsz haza. Otthon meg tolj RC-t amennyit a szervezeted bír. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | 2758. princess
Mi ez a visszakristályosítás?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | TOM: Én úgy tudom legális, de ha voltál már Egyiptomban akkor tudod, hogy ott kicsit másképp értelmezik a törvényeket mint Európában. Én nem vinnék droggyanús anyagot repülőn az biztos, ha megtalálják az lesz a vége, hogy pár napon a sitten töltesz amíg bevizsgálják mi az, nyaralásnak kampec. Na meg amúgy is 25 euróért fél-öklömnyi hasisokat árulnak a gyerekek. Akkor már szerintem inkább támogasd a helyi kultúrát:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | És hol van a malom róla?? Elfújta a szél???? :))) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 2766. T0M1 | 2011. június 7. 18:08 |
| |  |  |  | | | | Tudja valaki, hogy Egyiptom/Tunézia környékén milyen besorolású a Benzo Fury és a Methylone? Valahol van erről info? |
| |  |  |  |

|  |
| 





 |