 |  | Minden lépésünk egyben küzdelem az igazságért, amiért mindenünket fell kell áldoznunk; szívünket, szeretetünket, életbe vetett bizalmunkat, mindent, amihez csak ragaszkodik a szívünk. Friedrich Wilhelm Nietzsche |  | |




Kategória:
Pszichedelikumok 
Létrehozó:
badtRIP 
Létrehozás ideje:
2003. február 17. 
Utolsó hozzászólás:
2024. április 30. |
|  |


Érdeklődés:
70930 letöltés 766 hozzászólás |
|  |



|

 |  DMT vagy halál?badtRIP, 2003. február 17.  |  |  | | | | |  |  |  | | | Meg tudom Nektek magyarázni, miért írnak annyit arról, hogy "DMT van az emberi agyban". A DMT kémiailag di-metoxy-triptamint jelent. A szerotonin pedig 5-hidroxy-triptamin ( 5-htp) Gondolom, mindenki hallott már a szerotoninról, aki nem, annak ajánlom, hogy rárjon utána. Tehát nem maga a DMT van bennünk, hanem az egyik alkotó aminosavja, ami szerintem még izgalmasabbá teszi a kérdést, mert felmerül az összefüggés az agy alkotórészei, és a legdurvább pszichedelikus szer között (ami ráadásul egy természetben előforduló vegyület). Ami engem illet, a hinduizmus számomra erre is tökéletes választ adott, de azt túl hosszú lenne leírni. |
| |  |  |  |

|  |
| 





 |