DAATH

Elvéti nyargalás a jó utat; a bölcsességre lassú szók vezérelnek.

Euripidész

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (100801 - 100810)

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. október 31. 18:47
 
 
Hi all!

Látott már ilyen kereket vki?
http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=1070
 

 
 
>>> Pszihadelikus szakács könyv <<<
kritikus2005. október 31. 18:13
 
 
Egyszer ez utazás keretein belül csináltünk gyümölcssalátát.. de oylan igazit, soksok gyümöcsből. kivi, banán, alma, körte, narancs, mandarin, feketeribizli, eper, stb kockára vagdosva. aztán az út:P felénél előkerült, mindenki villát ragadott és elkezdtünk enni ugy hogy nem néztünk épp milyen gyümi van soron:) nagyon kellemes kis flash amikor ugyanazt a gyümölcskockát először banánnak érzed, aztűán rájössz hogy igazából narancs, aztán, nem, dehogyis, hiszen körte és végül kiderül hogy alma:) sokat el lehet vele szórakozni és finom:)
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
marci042005. október 31. 16:53
 
 
205.daniferi0

én ezt szoktam a piámba tenni (aspyrint nem azt csak néha ha fáj a fejem)

http://gportal.hu/picview.php?prt=138941&gid=495501&index=3&PHPSESSID=29bb31e28640
27198015bcdcd8ff29f0


http://gportal.hu/picview.php?prt=138941&gid=495501&index=2&PHPSESSID=29bb31e28640
27198015bcdcd8ff29f0
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
crashee2005. október 31. 16:32
 
 
Nah mi van emberek végre megindultak a kicsinyeim erre innen meg eltünik mindenki???

Ha mégis van valaki akkor please segitsen hogy cashingelésnél mire kell figyelni mi az amit ne tegyek???
 

 
 
>>> Asztrális Projekció <<<
Tom2005. október 31. 12:44
 
 
Már kb. 2-3 hete probálkozok asztrál utazni attól függetlenül nem vagyok teljesen tisztába hogy mit is jelent , elkezdtem olvasgatni azt a linket amit beirtatok. (Robert Bruce)

Tegnapi nap is mint minden nap legalább egyszer megprobáltam. (a relaxált állapot többször is sikerült hogy ellazuljon zsibbadjon az egész testem)Tegnapi nap egész du. probáltam de estére sikerült elérni 15-20 perc relaxálás után hogy elkezdett egész testem lüktetni és olyan volt mintha a testem nem anyagi lenne hanem inkább vlmi energia, elkezdett egyre hevesebben dobogni a szivem de olyan szinten hogy megijedtem és abbahagytam a szuggerálást (mivel semmiféle technikát nem probáltam csak a szuggeráciot) Fölkeltem és megkérdeztem tesóm hogy erősen ver-e a szivem és mondta hogy eléggé.

Robert Bruce azt irta hogy amikor azt érzed hogy erősen ver a szived akkor igazából nem ver erősen csak a szívizomcsakra müködik bár nekem mégis erősen vert.
Lehet hogy valamit rosszul csináltam... ?

Az a kérdésem hogy nem lehet ez veszélyes ?
Hogy túl gyorsan ver szivem és valami rohamot kapok vagy mit tudom én ?

re : 120

Nálam sokszor előfordult hogy éjjel felkeltem mert kényelmetlün aludtam és megakartam fordulni vagy mozdulni de a testem semmire se válaszolt ....

Ez az első bejegyzésem ebbe a forumba, üdvözlök mindenkit :)
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Sevil2005. október 31. 11:42
 
 
Köszi!
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
4th dimension2005. október 30. 22:23
 
 
Gén!

A dealer minden por formátumú dolgot felüthet, ezért szerintem felesleges a fokozott óvatosság. Másrészről egy gramm tiszta mdma-ból 15-16 nagyon jó csíkot lehet kinhúzni ,ha ekkora adagokkal kísérletezel nem valószínű hogy tud meglepetést okozni az az anyag amivel felütik.

Nem bagatelizálni akarom az anyag veszélyességét de a sok para elronthat egy bulit is.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Cerberoc2005. október 30. 19:41
 
 
Sajnos nem tudom milyen a fajta de most szüreteltem 2 dl magot.
Van tapasztalat arról hogy mennyire változik az LSA tartalom ha nem a boltban vett magot kajáljuk hanem a kifejlett növényről?
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
vandor22005. október 30. 18:10
 
 
(Andreának)
Emlék

Nyirkos a tested
Gyors szeretkezés után
Újra éled már

Indul a kezed
Kielégítetlen még
A szenvedélyed
 

 
 
>>> Mátrixkettő <<<
marci042005. október 30. 16:07
 
 
MÁTRIX SZERINTEM NEM EGY nagy durranás
az egy az még oké egész jo volt de utána a kettö pláne a három
már egyenesen tulzás eröltetett a film felét nem is értettem
(habár ez nem biztos hogy a film hibálya volt )

 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!