DAATH

Ami nem pusztít el, az megerősít.

Friedrich Wilhelm Nietzsche

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (22031 - 22040)

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
chucknorris1002011. szeptember 10. 20:33
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=Hrv3una53Nk
gyah
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
ideaweed2011. szeptember 10. 19:06
 
 
Egy történetet szeretnék veletek megosztani, ami a napokban esett meg velem és társaimmal. Lehet, hogy csak számomra volt ez ilyen meghökkentő, de majd eldöntitek ti, hogy az e vagy nem.

Na, szóval.

Este fele járt az idő lehetett vagy 9 óra tájékán.
Ülünk egy parkban egy padon, tekerek egy cigit a többiek mondják, hogy jön valaki (én nem láttam mert mögöttem jött) nem nagyon izgatott mert ...
A lényeg:
Oda jön hozzánk egy 40 év körüli nő kutyát sétáltatva és azt kérdezi, hogy
- nem e láttuk Imit?
Aznap már cigiztem párszor és kicsit megkaptam én is szóval mondtam neki - Nem, nem Meg amúgy is ki azaz Imi? ( Naiv vagyok, és mindig leállok beszélni akárkivel, már ha kicsit is meg van a kontakt):
Erre a nő letereli egy olyan gyerekre a szót akit mit ad isten ismerek.
-ja Őt ááá nem láttuk meg amúgy is nagy ez a park tessék szétnézni!
-igazából nekem pór kéne!
-áá Mi azzal nem élünk az nem nagyon jó!
-igazából nem nekem kell hanem a lányomnak. (:O)
- A lányának?!
- Igen szegény rászokott és szeretném megnyugtatni.
(Kis megfövés, Mi van?! )
- Á ne tessék neki olyat adni, hamarabb füvet az legalább természetes.
- Igen, igen szeretnék Én is elszívni egy cigit.
Hát ezen aztán megkaptam rendesen. Hisz egy jól szituált nő volt, akiről meg nem mondaná senki, hogy a tv-n kívül más droggal élne.
Csak dumáltunk tovább és később mondja, hogy van 3 lánya 2 fősülis és a legfiatalabb(17) nagyon rá van kapva az mdpvre.
A férje állítólag orvos stb stb.
Nagy-nehezen letereltük, hogy itt aztán nem talál semmiféle port.
Erre a végén bedob pár olyan nevet, akiről tudja a fél kerület, hogy szúrják a pv-t, hátha így már adunk neki valamit.
De nem járt szerencsével nálunk.
Na, szóval aktuális drogtéma. Az idősebbek és fiatalabbak is nagyon rajta vannak ezen a sz@ron és kifordulnak magukból napok, hetek alatt. És jön a kérdés a topik névvel: Mivé lesztek, gyerekek és idősek?
Ja és a viccnek a poénja, másnap találkozok haverral és vázolom. a storyt. Erre bemondja, hogy ismeri a nőt és, hogy a múltkor leszopott 2 tagot a 10.-en a lift szobánál egy kis pv ért!
Na, az milyen már? Csak számomra kiégető vagy csak keveset járok parkokba, vagy mi van itten kérem?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
carvalito2011. szeptember 10. 18:55
 
 
Na ez talán magyarázatot ad arra miért folyik az orrom mint a csap manapság szívás után.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2011. szeptember 10. 18:52
 
 
"krokodil / Lacoste" kékes-zöld
Van még valakinek tapasztalata ezzel? Szeretnék több véleményt hallani..
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
princess2011. szeptember 10. 17:07
 
 
Köszönöm az infókat, főleg neked Megauto!!

Gén, nem kell magyarázkodnom, de jó ha mégis tudjátok hogy nem akartam 'tömni' magam rc-vel, mert már legalább 4 hónapja nem is teszem!!!!
Egy barátom nem jutott potpourrihoz, és 122-őt vett helyette, gondolta elkészíti magának. A százados mérleget azért csak megtartom, jól jöhet még, nem tudtam hogy nem lesz rá szükség ennél a szernél, ezért is kérdeztem!!

Vásárlói jogommal mindig élek, ezért is kapok 'material safety data sheet' -et, ez persze nem jelenti azt hogy minden szert ismernem kellene. Már nem keresek újdonságokat, főleg nem rc-k által.



 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
carvalito2011. szeptember 10. 15:58
 
 
Saját magam számára kéne a teszt, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy amit bevittem a szervezetembe az tényleg az e aminek adták, vagy szennyezett e valamilyen RC-vel és ha igen mivel.

Bevizsgáltatás...hát nem tudom, igazából ez azért nehéz, mert nem tudni mit vesz az ember, most ha elküldöm azt amiben éppen semmi különös nincs akkor rejtve marad a dolog. Csak azután tudom hogy esélyes hogy szennyezett a cucc, miután kipróbáltam, és ezt csak a teszt tudná igazolni.

Meg aztán azt se tudom, hogy ez hogy működik, lehet e névtelenül küldeni, mert nem hiszem hogy ingyen nekem bárki is vizsgálgatni fog bármit.

Egyéb ötlet ?
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Insomnia2011. szeptember 10. 14:59
 
 
Simon Posford a pszichedelikumokról és a zenéről


http://www.gonzopress.hu/2011/09/10/simon-posford-a-pszichedelikumokrol-es-a-zener
ol/
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
kisyasa2011. szeptember 10. 14:27
 
 
Simon Posford a pszichedelikumokról és a zenéről

http://www.gonzopress.hu/2011/09/10/simon-posford-a-pszichedelikumokrol-es-a-zener
ol/
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
wormwood2011. szeptember 10. 13:06
 
 
Na... akkor ennyit erről. :D Együnk meg minden kaktuszt. :)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
nanodesu2011. szeptember 10. 13:04
 
 
Én+te+ö=gén:
Ezt azért írtam, mert ez esetleg magyarázatot ad az orrdugulásra.
Amit JWHboy írt az nagyon érdekes. Ezek szerint stimulánsokról leszokni vágyóknak jelentős segítséget tud nyújtani. Viszont jelenleg úgy néz ki hogy, kifejezetten a JWH-133-nak illetve az AM-251-nek van ilyen hatása miközben a szintén CB2 szelektív JWH-015-nek nincs.
Ezt itt találtam:http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16648795
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!