DAATH

A gyönyör és a kín között lényeges különbség nincs. Amíg az ember él, addig jóra és rosszra egyaránt szomjas, és csak egyet akar, az élet kábító italától lerészegedni.

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (22721 - 22740)

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
jani12212011. augusztus 15. 09:59
 
 

Melyik legális cucc hasonlít legjobban a fűre?

A Smoke XXX az mennyire jó cucc?

Mellesleg a Jamaican Gold és a Bonzai Winter Boost mit tartalmaz?

Valamint a Zen Diamond mit tartalmaz?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
carvalito2011. augusztus 15. 01:01
 
 
És a poén az egészben, elmeséltem a haveroknak de egyik se vett komolyan, odatam nekik a maradék z-t, és elszívták úgy, hogy semmi bajuk sem volt, annyit láttam rajtuk, hogy a szokásosnál egy kicsit vörösebb volt a szemük. Modom ilyen nincs, egy kis hintést bepróbáltam, és z hatás semmi, viszont a vérnyomásom megint megemelkedett, éreztem ahogy feszülnek az ereim és nyugtalan vagyok. Azóta néha kicsit szúr a szívem elöl és hátul is érzem picit, de ott inkább nyom nagyon enyhén. Nem tudom, hogy bennem van e a hiba, és tényleg z volt, csak én parázom túl, de szerintem 90% hogy valami olcsó szintetikus szarral volt beitatva, hogy jobban üssön.

Ott tartok, hogy abbahagyom az egész z témát (szintetikáról már rég leálltam a sok szemét miatt), mert nekem ennyit nem ér meg. Egyszerűen nem tudom, hogy mit szívok, bármivel átitathatják, és ha kiszáírtják lehetetlen megkülönböztetni a normáltól. Néha anyni tűnik fel, hogy szívás közben nehezen ég, pattog, puffog mint egy tüzijáték, de azoktól eddig nem voltam rosszul, csak baromi rossz ízük volt.
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
carvalito2011. augusztus 15. 00:57
 
 
Nem, ez nem JWH szerintemm, megmondom miért. Próbáltam a jwh-t (zen nevű csoda). Azon kívül , hogy megdobta a vérnyomásomat nem volt más probléma a trippel, kb hasonló mint a THC de mégsem az, inkább ilyen mű, nehéz leírni, de érezni rajta hogy szintetikus. Viszont ! Elég ratyi minőségű füvekhez jutok mostanság, ha egyátalán van, és ezek közt is akadt sok, ami szerintem jwh volt, de nem rég találkoztam valami egészen elképesztő cuccal.

Pakk megvesz, megvizsgál, kicsit kevésnek tűnt, de súlyra megvolt, kinézetre nagyon jó fajta, szag, illat stimmel, szétcsipkedve tiszta gyanta, cigiben elégetve finom aroma, mondom végre igazi mokk.
Kb 10-15 percig z trip, bár már kicsit furán éreztem magam akkor is. Leültem a gép elé és negyed óra után kezdtem kissé nyugtalanná válni. Ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint amikor kezd beütni az X, jár a lábad, éberebb, izgatottabb leszel, elkezdesz izzadni, megy fel a vérnyomásod stb. Már előtte is szájszárazságot éreztem (z nél ez szinte mindig megvan), de egyre gyorsabban és egyre jobban kiszáradt a nyálkahártyám, akármennyit ittam.
Kb 20 perc után fel kellett állnom a gép elöl, mert nem bírtam megülni egy helyben, nehezen kezdtem venni a levegőt, a vérnyomásom az egekben lehetett mert majd kiestek a szemeim. Kimentem a mosdóba, és a tükörbe nézve elképedtem, hogy sznte nem volt fehér terület a szemgolyómon, egy vér volt az egész. Kb 12-13 éve szivogatok, de ilyen még nem fordult velem elő. Közben kimelegedtem rendesen, gyorsan be a kádba langyos vízben zuhany, iszonyat jót tett, de amint kiszálltam, megint rosszabbul lettem le kellett mennem levegőzni. Jártam megállás nélkül vagy 2 órán keresztül, nagyon rosszul voltam, a fejemet folyamatosan hűtenem kellett vízzel mert azt hittem felrobban, és egyszerűen nem tudtam megállni, mert ha egyhelyben álltam úgy éreztem összeesek. Ugyanakkor alig kaptam levegőt, valahogy nagyon lassan vettem, lelassult a légzésem, és már tudatosan gyorsítottam rajta, hogy több levegőhöz jussak. Végül le kellett hívnom egy haveromat, hogy hívja a mentőket ha kell, mert azt hittem egy ponton elpattan a rugó. Még így járkáltunk egy darabig, pörögtem mint a búgócsiga, és úgy 3 óra után kezdett alább hagyni a dolog. Ekkor végre úgy éreztem, hogy megállhatok, és egy kis idő múlva elkezdtek jönni a hőhullámok és a hidegrázások, a vége felé inkább már reszkettem, mint melegem volt.
Mellette a folymatos ivás kényszer miatt vagy 1,5 L víz került a gyomromba, ami valahogy nagyon lassan szívódott fel, összesen sírattam meg a félszeműt de akkor is alig jött valami. Helyette a "trip" végén hánytam egy jókorát és akkor kijött minden. haver azt mondta, hogy pánikrohamot kaptam a z-től, bár igazából parázni szerintem nem paráztam, csak meg voltam zavarodva, mert nem tudtam hova tenni a dolgot, mert rohadtul meglepett, hogy ilyen szarul lettem. Kb 0.1-0.125 mehetett a cigibe, mert direkt spórolni akartam vele, mert nem tűnt soknak, de így is vagy 5-6 órán át tartott. Hangsúlyozom nem most kezdtem, herkán és kokón kívül nem nagyon van olyan cucc amit ne próbáltam volna, voltam már kiütve angyaltrombítától, volt bad tripem lecsótól, de ez 100x szarabb volt, mert fizikailag voltam rosszul. A végén már könyörögtem, hogy legyen vége mert nagyon megviselt.

(folytatás később nem engedi elküldeni mind)
 

 
 
>>> Herbal smoke, szintetikus kannabinoidok, Spice, potpourri <<<
jani12212011. augusztus 14. 23:03
 
 


Melyik legális cucc hasonlít legjobban a fűre?
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
ensophor2011. augusztus 14. 22:57
 
 
öreg isten
örök isten
talán van
de talán
nincsen
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
ensophor2011. augusztus 14. 22:46
 
 
te igent mondasz
én nemet mondok
megjelenünk
hát megjelennek
a gondok
eszünk hiszünk és vagyunk
őrült isten az agyunk
tűzben elégünk
jégben megfagyunk
magunk után
semmit sem
hagyunk
a tér megtelik ésszel
minden eltűnik
de semmi sem
vész el
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
ensophor2011. augusztus 14. 22:35
 
 
“eltévedt fekete lyukak keresik
az átmenetet
valami teljesen új dimenzióba“
de minden elmúlik
újra és újra üt az óra
megszülettél
térj hát nyugovóra
mondj te is igent
az örök inverzióra
a totális galaxis-szintű
vízióra

inverz evolúció táncol
üresség-dob ütemére
hajlik még szíve
az életét szívó
igére
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
lizergsav-amid2011. augusztus 14. 21:16
 
 
Tudnátok nekem segíteni hogy milyen filmek vannak kifejezetten az LSD-ről,vagy az ayahuaskaról
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Balambér2011. augusztus 14. 20:32
 
 
2 héttel ezelőtt megvolt az első savas élményem, hibátlan set és setting (a barátnőmmel csináltuk, olyan szinten társakká váltunk szellemileg, hogy kb fél órán keresztül kitaláltuk egymás gondolatait), fantasztikus volt, de lenne 2 kérdésem:
-mindenhol azt olvastam, rendkívül nehéz elaludni utána. na, nekem sikerült gyakorlatilag trip közben bealudnom (mondjuk nagyon könnyen alszom, és szívtam is mellé, ami számomra n+3 óra kanapé)
-zenecentrikus vagyok, a zene az egyik legfontosabb dolog számomra. mindig kerültem a goát ill. pszichedelikus elektronikus zenéket, de ez most hirtelen megváltozott. úgy érzem, a sav belenyúlt az agyamba, azáltal, hogy az ízlésemet átváltoztatta, a személyiségemet is. ez nem aggaszt, de érdekes. vélemény?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
matsuyama2011. augusztus 14. 20:30
 
 
dob-vel mik a tapasztalatok?
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
Szilvacska2011. augusztus 14. 19:25
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=4tqnUvOUlHg
 

 
 
>>> Herbal smoke, szintetikus kannabinoidok, Spice, potpourri <<<
jani12212011. augusztus 14. 18:28
 
 

A Smoke XXX az mennyire jó cucc?

Mellesleg a Jamaican Gold és a Bonzai Winter Boost mit tartalmaz?
 

 
 
>>> Herbal smoke, szintetikus kannabinoidok, Spice, potpourri <<<
psychedelic9992011. augusztus 14. 16:08
 
 
122-őt úgy tudom a SHAAMAN -tartalmaz, de ezt csak halotam, nem vagyok benne biztos, viszont tényleg arra vajaz legjobban.

081-et meg pl. a SMOKE XXX.

018-ról fantázianevet nem tudok, de a név nélküliek általában azt tartalmazzák.
;)
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
greenman2011. augusztus 14. 15:17
 
 
Nekem is volt szerencsém a Yopo Snuff-hoz minap.
Szódabikarbónával csináltam, marta az orrom de közel sem vészes, kilehet bírni sokkal durvábbra számítottam....
Nagyon jó kis gyógyszer, szépen tisztít, pucol, felemel, meg is hánytatott de ilyen szereknél ez megszokott dolog. :D
Szerintem sikerült odaégetnem így elsőre a magok felét de így kellett lennie, majd legközelebb :)
Összességében nagyon tetszett a bemutató 5/5 :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
deeptrip2011. augusztus 14. 12:57
 
 
Én nekem 2005-ben volt az első azóta nem hagytam ki egy évet sem, az idei volt a 7.

Szerintem is nagyon függ attól, hogy az ember kikkel megy le, hol ver sátrat, milyen szereket fogyaszt!

Az, hogy idén majdnem kétszer annyian voltak mint tavaly nekem se tetszett, hisz óhatatlanul nőnek a sorok a büféknél, tusolóknál, jegypénztárnál. A szekus kevés volt és idén sajnos több balhé volt, mint valaha. Érdekes, amúgy, hogy a goa fórumon meg lett kérdezve a buborék nevű szervező, hogy tényleg baromi sokan lesznek, mire ő annyit írt, hogy a magyar elővételes jegyekből 10-15%-al kevesebbet adtak el. A külföldiekről mélyen kussolt és ez nem véletlen. Amikor kritizálták a szekusok, tusolók elegendő mivoltát mérgesen visszavágott, hogy nagyobb lett a magic garden (ami eddig is elég nagy volt) meg, hogy mittom én hány új hangfalat raktak (hangzás eddig is mindig kifogástalan volt). Nekem ez rohadtul nem szimpatikus, látszik, hogy egyre profitorientáltabb az egész. Amikor arról volt, szó, hogy idén már a milliárdot eléri a profit valaki beugatott, hogy mekkora hülyeség max. pár millió forint nettó. Igen persze, pár millió forint én is ettől félek...

Valahol minden fesztiválnak az a sorsa, hogy egyre többen megismerik és egyre jobban felhígul. Ozora idén érte el ezt a határt szerintem és lassan már mindenki megismeri. A fesztivál, ahol nyíltan lehet drogozni. Vannak, akiknek ez a fő vonzerő nem is a zene. Összességében az idei is jó volt, de nem voltak arányosak a fejlesztések és a visszaforgatott pénz azzal, hogy mennyivel többen voltak. És a szervezők pontosan tudták, hogy mennyien lesznek és a kritikára agresszív oltogatás nem a legbiztatóbb reakció...

Kéne az a létszám korlát nagyon, de erre az esély szerintem nagyon kevés. Pár év és vagy tök más lesz Ozora, mint volt vagy meg se kerül rendezésre. Szomorú, de valahol várható forgatókönyv ez. Persze a szervezők, meg a spanjaik, akiknek saját zuhanyzójuk, elkerített sátorhelyük van, a büféhez hátulról mennek stb. nagy ívben szarnak a tömegre, hisz őket ez gyakorlatilag egyáltalán nem érinti, a tetemes profit annál inkább. Ozora már soha nem lesz olyan, mint az első jó pár évben, de ettül függetlenül az idei is színvonalas volt és bár hígult rendesen, a külföldiek, akik pl. Braziliából stb. helyekről jönnek még mindig ámulatba ejtik az embert. A magyar szervezői mentalitás viszont egyáltalán nem szimpatikus, de mit tudunk tenni? Semmit. Reméljük jövőre kevesebben lesznek, mint idén (Boom miatt), de sajnos ez se garantált, meg az se, hogy arányosan fejlesztenék a helyszínt. Viszont az, hogy egyáltalán képesek voltak összehozni egy ilyen fesztivált az mindenképp büszke színfoltja hazánknak!
 

 
 
>>> Herbal smoke, szintetikus kannabinoidok, Spice, potpourri <<<
jani12212011. augusztus 14. 12:18
 
 


Érdeklődnék, hogy melyik legális herbál keverék tartalmaz JWH-018-at vagy JWH-0122-őt?
Sajnos a herbál keverékeknél nincs leírás.
 

 
 
>>> Szorongás és egyéb pszichés betegségek leküzdése <<<
deeptrip2011. augusztus 14. 12:13
 
 
Ha musclemuki tüneteivel pontosan megegyeznek a te tüneteid, akkor esetleg olvasd el miket javasoltunk neki...
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
jani12212011. augusztus 14. 12:02
 
 

Érdeklődnék, hogy melyik legális herbál keverék tartalmaz JWH-018-at vagy JWH-0122-őt?
Sajnos a herbál keverékeknél nincs leírás.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2011. augusztus 14. 11:13
 
 
Én mostanában hofisat ettem és az is teljesen jó volt. Hónapokig tároltam egy fiókban szobahőn és semmi baja nem lett. Igazából tényleg az a gáz, ha sokat fogdossák főleg izzadt ujjal, kinn hagyják a fényben, de amúgy bírja a strapát szerencsére. Na meg azt se kell elfelejteni, hogy ez az egyik legbiztonságosabb (fizikailag) és legtisztább drog a piacon, szóval acid forever!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Evoix2011. augusztus 14. 09:21
 
 
Úgy látom , a kis dugványomon egy levélen is megindult a sejtosztódás:)
Első sikeres klónozásom:) legalább 3 hét telt el a gyökerek megjelenése után.(összességében bő hónap)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!