 | 
Legfrissebb hozzászólások (23721 - 23740)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok!
Előre is elnézést kérek a helytelen topik miatt, de sajnos nem találom a megfelelőt, viszont segítségeteket szeretném kérni. Szeretném kipróbálni a heroint, viszont semmilyen tapasztalatom nincs vele, ezért fordultam hozzátok, hogy hátha Ti tudtok segíteni. Mire figyeljek az első alkalomnál? Bármilyen tipp jól jöhet. Próbáltam nézelődni a neten, de semmilyen kézzelfogható infót nem találok kezdőknek, persze azon kívül, fújj, meg hogy rossz.
A segítségeteket előre is köszönöm. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "Minden fejben dől el".
Igen, és aki őszintén elhiszi, hogy mások rosszat akarnak neki annál is fejben dőlt el a dolog, csak éppenséggel már azelőtt eldőlt, hogy tudatosan dönthetett volna. Onnantól a fejbeli döntése saját számára olyan, mintha meghazudtolná azt amit lát és érzékel másokból. Ezért nem is lehet egy paranoid embert meggyógyítani azzal, hogy "csak beképzeled magadnak" meg, hogy "paranoid vagy". Aki hajlamos a paranoiára és a fű előhozza nála az nehezen fog kikerülni belőle, ha nincs ezzel már többszöri tapasztalata illetve nem tájékozódott eléggé a témakörben. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hy!
az érdekelne, hogy legálisan lehet e magyarországra rendelni marquis reagenst, és hogy ezt honnan lenne érdemes kivitelezni? megbízható megoldás kellene! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok! lehet nem ez a legjobb témakör a kérdésemre, de végülis kapcsolódik, szóval tud valaki valami konkrétat arról, hogy miért nem lehet importálni mimosa hostilist illetve psy. viridis-t ? üdv |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | Neonblack : 1. Nem is neked írtam 2. Ha nem vagy 50 fölötti, sztem fölösleges a magázódás... Amúgy se vagyok "túl fiatal" de mivel nem is ismersz ezért elnézem ezt a könnyelmű kijelentésed :)
Enwazze: ha kínai is, se garancia a dolog, nem hazai találmány a lehúzás. No és designer drogok közé beírni a DMT-t... Igencsak botorságnak tűnik. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | neutroncsillag!
Hú, hát akkor tuti nagy összhangban vagy a növényeiddel!
Azt olvastam, hogy eddig csak laboratóriumi körülmények között sikerült virágoztatni, vagy nem labor körülmények között nagy ritkán hajlandó rá. :) ...de király vagy, csináltál róla fényképet?
Ezaz, tudom én, hogy megy neki, én épp a titokra szeretnék rájönni, és egy olyan módszert kidolgozni, amit bárki eltud végezni otthon, az ablakpárkányon. :)
EZ azért lenne jó, mert elvileg létezik többféle génállományú Salvia, és egy kis keresztezés stabilabbá tehetné. Kisebb lenne a kockázat a kihalásra, esetleg szerezhetne új, hasznos tulajdonságokat magának.
A virágozás többször is előfordult már nálad, vagy virágzott már egyszerre több növényed is?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | bocsi,ezt nem hagyhatom ki, a szöveg egy valódi mulatós része: Hallod, Zsuzsika, szól a muzsika, Vígan vannak az alvégi csárdába, Hallod, Zsuzsika, szól a muzsika, Százat ver az ember szíve, ha hallja.
|
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | fl3x@ ejj, te kiszúrtad... amikor kattintottam az elfogadom gombra észrevettem hogy én jövőbelátó vagyok :) de nem akartam a hibám javításával még egyet posztolni :) én nem fogyasztottam és nem is tervezem, bár maradt még 0,2-0,3 az amt és dmt ből :D amikor tesztel a haveri társaság csak otthoni nyugodt körülmények között.
Tom! nyilván kínábol aki nagy mennyiséget rendel annak szart hoznak ki, te vagy az ész!
Héj emberek mi van itt, csak ismételni tudom magamat, szeressük egymást! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Neonblack, saccolom az elnezes a korod miatt megromlott latasodra vezetheto vissza ;) nalam inkabb a hajam kezdett kihullani, meg a tomott fogam lyukadt ki. De legalabb meg a hasamtol latom a ... Na hagyjuk is! Talizuk a szanatoriumban egy kanaszta partira ;) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | mélységes ősvíz fodraid közt arcom meglátom
mélységes ősvíz fodrozódol arcom nem látom
mélységes ősvíz fodrozódom arcom nem látom
mélységes ősvíz te vagy a titok elveszítelek beléd olvadok
mélységes ősvíz vagyok a titok mit veszíthetek benned áradok
a valóság: a VÍZ nem lebeg felette senki sem legfeljebb te meg én
ég és föld között minek a remény
/az őskáosz és az intelligencia: egy/ (ahogyan a látó a látott és a látás is egy) (ez mind: víz) emeld fel a fejed ebben bízz
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A lényeg a "halál-újjászületés"-élmény lehet. Nem "megvilágosodni kell, hanem (valamilyen szinten) meghalni és újjászületni. A sámánélmény is ez: minél teljesebben meghalni (a halált átélni), majd ezután minél teljesebben újjászületni. Én ezt egy kicsit átéltem (hangsúlyozom, kismértékben) négy szem fractal-maggal, de ez nem volt elég gyökeres és mélyreható élmény. Háromszor hánytam tőle (ettem előtte 2-3 órával), és mintha a hányással az összes "baromság" (tudás, ismeret, hit, fogalmak /amiket életemben kaptam és gyűjtöttem/ stb.) távozott volna belőlem. A Jézus szájába adott "szükség néktek újonnan születnetek" szöveg egyből eszembe jutott. :-) Tisztának éreztem magam tőle és nevettem az összes ostobaságon, amikkel mi, emberi lények képesek vagyunk azonosulni.
Egy authentikus ayahuasca-rítus dél-amerikai sámán főzetével és levezetésével valószínűleg igen erőteljesen képes közvetíteni a meghalás-feltámadás élményt. (Erre valószínűleg mindannyiunknak szükségünk lenne (egy élet alatt egyszer).
Beavatás az soha sem jelentett mást, mint meghalást-feltámadást. Ez lenne az alapvető élmény, a "megismerés" valós eszköze.
A "meditáció" szerintem egy pótszer, egy olyan legális "út", ami nem vezet sehová. Exoterikus forma, a történelemben soha sem működött ilyesmi, viszont nem sért érdekeket. Nekünk a jelenlegi vallásos és egyéb tanításokban egy csomó "zöldséget" hordanak össze (megszabadulásra vezető eszközökként, utakként). Az a probléma, hogy a bevált, autentikus recepteket nem ismerjük; magukban pedig nem olyan komoly hatásúak a növények. a helyes keverésen és elkészítésen múlhat minden (+természetes környezet, kellő és alapos felkészülés stb.) Ennek az alapvető élménynek jelenleg csak a "vallásos"- és egyéb jellegű pótszereiben részesülünk (leginkább elméleti "limonádéban"). :-) A társadalom irányítóinak és (a tőke) tulajdonosainak nem érdekük, hogy az ember valamilyen szinten a létezés misztériumába beavatást nyerjen, mert akkor csökken a "nyáj". Kevesebb avulós gagyit, értéktelen (szellemi-, fizikai- ) bóvlit lehet elsózni stb....
Nekem kb. az "ősvíz" az ősélmény, az "Isteni Anya", semmilyen "hímistent" nem látok... :-) Amikor csak úgy magamban szemben ültem estefelé a tengerrel (Görögországban) az nekem mélyebb és bensőségesebb élmény volt mindenféle (irányított-, vezetett- stb.) "(ál)meditációnál". :-)
A világnak sok minden "jót tenne", a szellemi- fizikai profitnak viszont sok minden árt. A társadalom tele van olyan utakkal, amelyek valójában sehová sem vezetnek... Viszont mindenki, aki járja, úgy tesz, mintha az út vezetne valahová. :-) Mi emberek, valójában egymást bolondítjuk.
cellux: én egész életemben az "igazságot" kerestem, de már nem hiszem, hogy létezik ilyesmi. Valójában az egész keresés nem volt más, mint "súrlódás" és "hevülés". Nem a cél a fontos, hanem az, ami kialakulhat (esetleg). ha létezik ilyesmi. A cél valójában katalizátor. Már a világot sem akarom megmenteni. :-) (Ezek valójában csak elméleti kategóriák, melyekkel az ember az energiáit pocsékolhatja.)
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Katonafull
Virágoztatás megvolt, tök jó illata van amúgy a virágainak. Csináltam is egy gyökér-szár-levél-virág keveréket, csak ritkán tömöm vele a pipám :)
Az a titka a virágoztatásnak, nem tudom. Nekem sikerült :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nah jah, szájhősködés helyett inkább nézz utána a dolgoknak :D
Szerintem elérte az RC piac az eki piac szintet... tök mindegy milyen néven veszed a dolgokat, abban bármi lehet (kivéve ha téged enwazze-nek hívnak, mert akkor van egy saját kis zuglaborod aki megbízható forrásból a legjobb minőséget árulja :DDD ) Kis szerencsével nem leszel rosszul tőle. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | enwazze: "közeljövőben láttam az 5mao amt, 5mao dmt hatását is, ha nem ütött cuccot vagy ha azt kapsz, tök8!"
te ien jövőbelátó fazon vagy ? :) 5mao dmt t fogyasztottál is? remélem nem coroba vagy más buliba,az nem ien cucc. písz |
| |  |  |  |


|