DAATH

Paranoiás az, akinek van némi sejtése arról, hogy mi folyik itt.

William Burroughs

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (26266 - 26275)

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
M3th2011. március 20. 20:05
 
 
Kajszi:
Köszi szépen az infót. Kaktuszt mikor kell elültetni? Vagy az mindegy?
A Dagga magokat termesztőtől vettem, az eladó szerint L. leonurus.
Természetesen érdekel a csere, Khat magért milyen növényt tudnál ajánlani? Ha olyan a dolog írj üzit .. :)
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Observer2011. március 20. 16:37
 
 
Already Maged - 2011 - Liber Scientia
http://www.psyshop.com/shop/CDs/sch/sch1cd002.html

Nimba - 2011 - Motherland
http://www.psyshop.com/shop/CDs/ava/ava1cd064.html
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
kajszi2011. március 20. 16:22
 
 
Hello M3th!

Wild dagga. Ha ott vetted ahol én, akkor az nem L. leonurus hanem Leonotis nepetifolia. De ki fog derülni amint elülteted. :) Termesztése kültéren, minél naposabb helyen ajánlatos.

Yopot pár napja vetettem én is, hamarosan kiderül hogy csírázik e vagy sem. Bár elég öregnek látszottak a magok, némelyik repedezett is volt, de reménykedek.

Peyotot és San Pedrot februárban vetettem. Őket nem kell zsepiben csíráztatni, hanem a talaj felszínére kell szórni és nem szabad takarni mert szükségük van fényre a csírázáshoz. Párás meleg helyen 5-6 nap alatt megindul a kelés. Ja és az első évben csak szórt fényt kapjanak. Nem tudom milyen a kaktuszföld amit az üzletekben kapni, én folyami homok-lombföld 5/1 arányú keverékébe vetettem és szeretik.

Khat-om még nem volt, így erről nem tudok mit mondani. De ha sikerül csíráztatnod és akad pár felesleg magoncod, tudok érte ajánlani egyéb fajta növényeket/magokat.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Funkbwoy2011. március 20. 16:02
 
 
toxikológus-pap
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
diaZ2011. március 20. 15:59
 
 
Natura:egyik ismerősöm próbálta a bentonit alapút de vizezésre tömör masszává ált össze , próbáld inkább a zeolit alapú bioluxot az tartja a szerkezetét.

M3th: natúr tőzeg kis mészkőporral szerintem jobban megfelelne ,üzemi csiperketermesztésnél is ezt használják. a savanyú pH miatt a penészgombák is szeretni fogják.
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
M3th2011. március 20. 15:10
 
 
Tomsy:
A yopo magokat úgy csíráztattam, ahogyan a canabist szokás: Fogtam egy nedves papír zsebkendőt, arra rápakoltam a magokat, majd ezt az egészet még egy nedves papír zsebkendővel lefedtem. Ezt pedig beraktam egy nejlon zacsiba, majd be az ágyam alá a jó melegre (padlófűtés). Pár nap alatt megszívta magát teljesen vízzel, valamint megpuhult. Látható csírákat még nem hozott, viszont egy magot szétszedtem a kíváncsiság kedvéért, mivel azt hittem hogy nem történik semmi velük, ugyanis már több mint egy hete ott voltak. Ez a mag amit szétszedtem természetesen a legkevésbé életrevaló volt, úgy tűnt mintha rothadni kezdett volna, viszont belül tele volt élettel és látszott benne a szárkezdemény pár baby levéllel. Pont úgy, ahogyan bufo magjaiban látszódott, azonban Ő egyből földbe ültette.

Remélem tudtam segíteni :)
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
Tomsy2011. március 20. 14:18
 
 
Szevasz M3Th!
Elmondanád hogyan csíráztattad ki a peregrina magokat?Még van pár darabom, lehet megpróbálnám... Köszi!

A san pedrohoz meg annyit hogy magról nehéz termeszteni, inkább vegyél gyökereset vagy friss hajtást...
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
acid rain2011. március 20. 13:37
 
 
Valószínűleg minden generáció így látja a következőt. Aztán azok mégis mindig többet érnek el, mint az elődök.
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
M3th2011. március 20. 12:44
 
 
Wild dagga (leonotis leonurus) termesztéssel és fogyasztással van valakinek tapasztalata? Sikerült hozzájutnom több mint 40 maghoz, az éven szeretném elkezdeni a termesztésüket. Persze az eladó részletesen beszámolt a termesztéséről, de jobb több forrásból informálódni. :)

Yopo (Anadenanthera Peregrina) magokat sikerült csíráztatni, hamarosan földbe fogom ültetni. Virágföld megfelelő neki? Érdemes lenne marhatrágyával keverni?

Peyot és San pedro magokat kell csíráztatni? Szerintem az egykalap-os ismertető szerint fogok eljárni és egy nagyon jó minőségű kaktuszföldbe fogom ültetni őket, a fejleményekről mindenképpen be fogok számolni. :)

Ezeken kívül van még egy jó pár Khat (Catha edulis) magom is, aminek termesztéséről várnék hasznos infókat!
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
shroomy2011. március 20. 11:58
 
 
Találtam egy ilyet:
"Dr. Zacher Gábor Varázsgombák c. előadása
március 25-én (péntek) 17 órakor kezdődik
a Péterfy Sándor u-i kórház tanácstermében"
Én nem tudok elmenni, de ha vki eljut beszámolhatna!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!