 |  | A lélek annyira sóvárog valami után, amire célként tekinthet, hogy ha nincs ilyen, önmagával fordul szembe, hatalmas, nem létező problémákat kreálva, csak hogy legyen valami, amin teljes erővel munkálkodhat. Michel de Montaigne |  | |

|

 | 
Legfrissebb hozzászólások (2711 - 2720)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Valaki ennek a hdteam (remelem jol irom)meg amugy a fustje milyen? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok Van valakinek tapasztalata amit bővebben leírna Dormicum(Midazolám) és rivotril együttes használatával ? Gondolom mivel mindkettő benzodiazepin elég jól kijönnek egymással Pl: 15 mg dormicum és 4-6 mg Rivotril köszöntem |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Bogyesz vagy k teren dobhatnatok egy emailt. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | dmt az mindig kiszamithatatlan es sokszor nem a dozis a mervado hanem a set and settings. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | kristályos dmt elszívva, hatásban mondjuk 60 vagy 100 mg között mekkora különbség van? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az biztos fiúk:D Volt olyan ketten 30g-t kb 2nap alatt elszívtunk:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nem olcsó! Sőt! Ha nem alkalmi kapcsolatról van szó,hosszútávon nagyobb a deficit,mint az originél...és akkor csak az anyagi következményekre gondoltam.Az egészségügyi dolgokba bele sem merek gondolni! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Na meg mondta a sok jógyerek ,azért szívjátok mert olcsó. Olcsó a lófaszt!olcsóbb mint a rendes,de gazdaságtalanabb is. Vesz az ember pl egy tizes herb és elmegy 3,4 nap alatt aki olyan. Annak volt olcsó aki a kannázott és szórta. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hdt-füst nem próbáltam+szerintem nem is fogom. Azt szeretem ha leadok egy vásárlást és 1,2 nap mulva hozza a pl:a futár. Nem kell parázni a forgalmazónak,ha fordít pénzt,időt a termékre.legálisat szór nincs para.é teljesen mindegy ,hogy juttatja el a vásárlóihoz:előlreutalás,utánvétel. Ez is volt anno a bio egyik átka,hogy egyszerű volt a hozzá jutás,és kényelmes. Mondjuk én pont nem ezekért kaptam rá :) |
| |  |  |  |

| | Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707) |
| 





 |