DAATH

Az emberek tudatlannak születnek, nem ostobának; ostobává az oktatás teszi őket.

Bertrand Russell

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (27551 - 27560)

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
egysrac2011. január 27. 17:21
 
 
sziasztok a kérdésem következő lenne bár lehet rossz helyre írom mégis ez a legmegfelelőbb topik :D

sikerült szereznem harmala magot(25g) de nem tudom hogy mire való remélem nem mondok hülyeséget, de azt olvastam segít ellazulni ha főzetet készítek belőle. Mivel más nincs itthon csak salvia ezért a kettő kombinációja jó vagy mivel használjam ?
Esetleg elültessem jövőre és lesz belőle valami aminek jobban fogok örülni mintha megfőzném és meginnám ??
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
ezékiel2011. január 27. 17:00
 
 
saaman, ez a tézis harántirányban feszül, Zacher és a többiek semmiképpen nem fogalmazhatnak meg olyan gondolatokat, ami a párhuzamba állítható bármilyen legalizációs politikával, soha. viszont az álláspont tolmácsolása (Zacher esetében legalábbis) lényegesebben finomodott, az tény.

fl3x: :DD filmbe illő

deep: zseniális ötlet!
Génnek üzenem, hogy ez lehetne egy nagyon jó viszonyítási pont a második filmben, sőt, ebben több pont is rejlik.
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
saamaan2011. január 27. 16:09
 
 
gyerekek, Zacher semmi rosszat nem mond, és most tényleg ne kelljen már sorolni, hogy kik mondtak ennél sokkal nagyobb baromságokat. Annak ellenére, h csak szétbaszott tinédzserekkel találkozik, mint "drogosokkal" még mindig inkább egy olyan nézőpontból beszél, ami beilleszthető egy legalizációpárti érvelésbe.
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
fL3x2011. január 27. 15:31
 
 
Múltkor a Havasnak a műsorában majdnem kialakult egy érdekes beszélgetés Zacher és egy TASZ os ügyvéd között,sajnos ott a műsorvezető lehúzta bulvárszintre a minőséget.
+ inkább reklámozta a legújabb könyvét egy volt heroinjunkieval.

Az a baj szerintem,hogy a média meg az emberek egy tömege hallani se akar arról hogy a drog nem feltétlenül lehet rossz,érteem?
Igen, az paradigmaváltás lenne,de minek gondolkodjanak azok akik nem használnak cask legal drgokat(cigi,alkohol,kávé) hisz a mostani népfelfogás szerint ők a Jó oldalon vannak, "mi" meg legjobb esetben önigazoló megnemértettek, de inkább a Sátánnal cimborálók,a következőért kattogók vagyunk az ő szemükben.

ezékiel:Nálunk is voltak anno rendőrök (is) előadást tartani,őket szószerint tudom idézni : "Csak azt a kurva LSD t ki ne próbáljátok"
:D
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
deeptrip2011. január 27. 14:50
 
 
Gén miért nem próbáltok meg Zacherrel egy pozitív vitát kezdeményezni? Mondhatni kihasználni az ismertségét és ezáltal megadni a hozzáértőbbeknek a lehetőséget?
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
acid rain2011. január 27. 12:38
 
 
Szerintem azzal semmi baj nincs önmagában, hogy Zacher "mezei" toxikológusként megpróbál a drogkérdéssel mint összetett jelenséggel foglalkozni. Ezt bárki megteheti, végül is Nargile pl. "csak" egy történész, ha csak a végzettséget nézzük. Ennek nincs semmi jelentősége. Zacherrel az a baj, hogy tájékozatlan, és tévhiteket ültet a zemberek fejébe.
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
ganon2011. január 27. 12:01
 
 
Igen, tudom, hogy a fractal az jó minőség, viszont nem mindegy, hogy mikor lett begyűjtve.
Itt is írnak olyasmit, hogy a hatóanyagot idővel elvesztik a magok: http://argyrea.tvn.hu/


A te fractal magod mennyi idős volt?
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
Én+te+ö=gén2011. január 27. 09:53
 
 
+
Erre szoktam mondani az analógiát: olyan ez a jelenlegi helyzet, mint ha a szexről kizárólag apácák és nemibeteg-gondozóban dolgozó orvosok beszélnének!

Lassúak ezek a paradigmaváltások. Egyesek még mindig Isten elleni bünnek tekintik a droghasználatot, mások kezelendö ön- és közveszélyes fertözö betegségnek, harmadikok büntetendö társadalomellenes tevékenységnek. A liberálisnak titulált progresszívabb irányzat kockázatos életmódnak tekinti a droghasználatot, amin ártalomcsökkentéssel segíteni lehet (de azért sokszor az absztinencia a teljes célkitüzés). Hosszú még az út a "haszon-maximalizáció" fogalmáig, tehát hogy a droghasználat - megfelelö körülmények között - valami pozitívat is adhat az egyénnek és a közösségnek.
 

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
wonderstag2011. január 27. 03:05
 
 
@ganon

saját tapasztalatból mondom h a fractal-os az megbízható :) 3 mag nekem kb. már-már hasonló élmény mint egy bélyeg, igaz kevésbé intenzív vizuális effektekkel, de azon könnyen segíthetsz ha ráperelsz még egy kis zöldet, az kihozza azt is kellően :)
 

 
 
>>> Dr.Zacher válogatott badarságai <<<
Én+te+ö=gén2011. január 27. 00:10
 
 
retek:
Vedd úgy, mintha hozzátettem volna, hogy: "...rajtunk kívül..." :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!