 | 
Legfrissebb hozzászólások (35896 - 35915)
 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: rózsaszín / fehér Logó: smiley Forma: átlagnál nagyobb
Sziasztok! Nálunk végre megtört a jég, mdma!!!Bár nem túl erős két db kellett nekem, úgy hogy semmit nem fogyasztottam mellé, átugráltam az éjszakát!Úgy hogy jó bulizást a hétvégén srácok! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Egy képet majd feltehetnél róluk! |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | @Álommanó: jó, majd ha lesz erre időm. Gondoltam bedobom, lévén ez a drogriporter topic, Nargile-ék ezzel foglalkoznak főállásban. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Rendeltem egy üveg gbl-t. A srác akitől vettem azt javasolta, hogy mivel először akarom kipróbálni kezdjek 15(!) cseppel.
Most akkor mivan? tényleg ennyi az adag? Vagy valami agyonhigított löttyöt kaptam? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Csodálkozva láttam, hogy az anyagismertetők közt szerepel a mefedron leírása, de a piperazinokról még mindig semmi!
Ha van itt olyan fórumozó aki kiemelkedő ismeretekre tett szert ezekkel az anyagokkal kapcsolatban, írhatna egy pár sort róluk!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Halut csak totál alkoholistáknál jegyeztek fel, ezek vsz. hamisítványt ittak, ami akkoriban mérgező volt (réz-szulfát a zöld színért, antimon-triklorid a tejesedés miatt...)
Na a festék eszembe sem jutott...:) A barnulás miatt árulják az igazi abszintot mindig sötét üvegben, nekem az egyik egy pastis-os (az abszint "kistestvére", inkább ánizslikőr, és elég édes is) üveg, a másik egy szigetelő szalaggal csavart brandys:D Ha megint természetes színezésre állnál, az izsóp és a citromfű volt ehhez divatban (az újabb adag ürömtől eléggé megkeseredett a kész párlat, nem?) Egyébként milyen szeszt (és hány %-osat) használsz? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | ...ja igen! Én rostos narancslével kísértem le többnyire és úgy nem is volt olyan vészes az íze se. Az az érdekes, hogy soha senki nem vágta le a környezetemben senki amikor dióztam. Egyszer filmnézés közben a barátnőm kérdezett csak rá, hogy mi van velem, mert mindenen csak röhögök. Igen mert vicces volt a film! :D
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én elég sokszor próbáltam és csak egyszer volt vele gondom. Az első alkalom volt a leghosszabb és legjobb. Ha jól emlékszem másfél zacsit rágcsáltam el. (nem tudom, hogy hány gés kiszerelésben árulják)
Elég későn kezdett el hatni. Az igazság az, hogy nem is hittem benne. A meglepetés csak a munkahelyemen ért kb 5-6 órával a rágcsálás után. Először nem vágtam le, azt hittem nincs levegő a helységben és beszédültem. Felmentem a budira ittam egy kis vizet és beugrott a szitu... Onnantól egész jól ki tudtam használni a cumót. Kegyetlen jól teljesítettem a munkámat. Hazafelé zenét hallgattam és baromira élveztem. :)
Másnap reggel úgy keltem mint a mosott sz@r, de egy kis idő után ezt is a hasznomra tudtam fordítani. 3 napig lehetett még érezni. Utána még jó néhányszor próbáltam.
Egyik alkalommal söröztem közben na akkor 2 sörtől és 2 felestől rendesen szét csaptam magam, de kb egy 30 perc alatt ki is józanodtam mire hazaértem. Csak a dió hatása maradt meg. A barátnőmmel meg olyat szexeltünk, hogy ihaj! :D
A negatív élmény csupán annyi volt, hogy az utolsó alkalommal olyan szinten hasogatott a fejem tőle, hogy azt hittem belehalok. Na azóta nem csináltam! Ez volt kb egy fél éve. De most lehet majd megnézem még egyszer mi a helyzet vele. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nem tapasztaltam még hallucinációt tőle... sztem nem sok alapja van, a hatóanyagok helyett inkább a gyakori mérgezéseknek lehet betudni ezt a mítoszt sztem. Bár volna ötletem hogy lehetne feltuningolni egy kis zöldfűszerrel. :D 1X meg is csinálom majd. Amúgy nem a gép hibája, tényleg kékes :) Higítva megjelenik a jólismert opálosodás is elég keményen a magas ánizsolaj mennyiségtől, és égszínkék lessz. Üröm az 1 literhez volt 100g XD Szóval keményen televágtam vele és vagy 1 hónapot ázott... természetesen le lett desztillálva utána mert akkor ilyen érdekes sötétbarna-dzsuva színű és állagú moslék volt csak. :D A színét ételfestékkel csináltam. pár forint a boltban. Régebben friss ürömmel szineztem zöldre, de a fénytől idővel bebarnult. :( |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | axlgnr! Én úgy tudom hogy ált. vérvétel az nem egyenlő drogteszt, hiába kérdez rá bármire az orvosnál az anyád, a drogteszt az pénzbe kerül mert mást vizsgálnak. Ha drogtesztre mennél én aggodnék a THC miatt, de sima vérteszt esetén sztem ok. A salvia még aznap kiürült, a THC még javában megvan a gomba nemtom. Mindenesetre ha tévedek akor javítsatok ki pls. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | cli_hlt: szerintem arra azt mondaná hogy zöld/sárga, az atkára hogy piros/sárga/fekete
szerintem ha fehéret mondd akkor liszteske vagy pajzstetű lehet, de utóbbi nem "ugrál" úgyhogy liszteske lehet, de inkább rákérdezek.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Kint használtam lombtrágyaként, de nem vagyok vele egyedül, ez ilyen elterjedt alaplé, régóta használják már kiskertekben.
A bolti "bio" permetlevekben általában káliszappan(=kenőszappan), denaturált szesz, meg valami növényi lé vagy kivonat van, (fokhagyma levendula stb) ilyeneket bárki ki is keverhet magának.
Lehet valamennyi riasztó hatásuk, és a kifejlett kártevők nagy részét elpusztítják - mint bármelyik szappanos oldat- feltéve hogy éri őket a permet, és gyakran meg kell ismételni a kezelést, hogy a petékből kikelő kártevők is elpusztuljanak, mert a peték még a vegyszeres kezelést is túlélik.
Egy felszívódó tartós hatású vegyszernek annyi az előnye, hogy kevesebb kell belőle, nem kell vele annyira alaposan permetezni, és a hatása is tovább tart, meg gazdaságosabb is valamivel, főleg nagybani termesztésnél.
Folyamatos használat mellett ezekkel a levekkel is ugyanazt a hatást lehet elérni a legelterjedtebb kártevőkkel szemben, mint a vegyszerekkel.
A csalánlé még lombtrágyaként is működik, főleg nitrogént és a vasat szolgáltat.
Ha érdekel, keress rá, tele van a net ilyen receptekkel.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | hát igen... de nagyon furán írtam meg... tehát az ami ott van az inkább oda való, a hangsúly, meg az hogy ismerőseim mesélték... hagyjuk már... jobb az ott... ha itt lenne egy hosszú szöveg akkor csak átlapoznak felette azok akik télleg kezdők ,mert egyből a megoldást keresik, de ha meglátják a jókis rövid cuccot, hogy "összehasonlítás kezdőknek" akkor rákattintanak. Szomszédom weboldal szerkeztő :) Es "sok olyen kis apró hülyeség van, ami számít" :P mostanában mindíg ezt mondogatja :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ja, de a majmok nem csinálnak ilyen oldalakat! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Mármint nem szándékosan írt össze hülyeségeket, hogy háháhá, de jól kibaszok ezzel a sok rohadt drogossal, írok csomó hazugsákot, hátha elhiszik, háháhá, hanem simán csak ilyen tájékozatlan majom. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Oké, tehát akkor fogod magad, regelsz a wikipediára, kigyűjtöd pár ordítóan hibás állítását(ha van rá mód, ne mind a fogyasztás különböző ártalmairól szóljon, mert még rádsütik, hogy elfogult vagy), a témában járatlanok számára is minél hitelesebb forrásokkal alátámasztva cáfolod(tehát lehetőleg ne egy darab daath.hu hivatkozás legyen a te forrásod), szépen bekommenteled a vitalapra hogy ezért meg ezért nem igazán tekinthető az oldal hiteles forrásnak, amúgy ő maga forrásokra nem támaszkodik, a szerző azonosíthatatlan, az uw-s lapok amúgy sem a megbízhatóságukról híresek, tehát kiszetted a hivatkozások közül az oldalt. Valszeg meg kell várni valami rangidős arcot is, aki majd jóváhagyja az éles lapon történt szerkesztésed.
Nem annyira ismerem a wikipediát, lehet hogy ennél célravezetőbb valami téma iránt érdeklődőbb régi arcot megkeresni, és külön neki szólni, hogy segítsen kigyomlálni ezt a szennyet a hivatkozások közül(meg nyilván az általa megerősített, nyilvánvalóan téves infókat a szócikkekből).
Idejönni nyavajogni, meg fogni a fejed természetesen könnyebb, csak nem célravezetőbb:)
deeptrip:
a.)Kimásolta egy kurva régi könyvből b.)Rémlett neki valami kurva régi könyv, és az meg egy-két gagyi újságcikk alapján fejből megcsinálta.
De bárhogy is volt, egész biztos, hogy nem szándékosan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hópihe jó összefoglaló lett, de ide is bemásolhattad volna 2 részletben bátran! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hát itt a lényeg azon van, hogy nem elsőre. A másik, hogy mindenki saját belátása szerint növeli az adagot, őket érdekelte hogy ha sokszorosát veszik be az átlag adagnak akkor mi történik. |
| |  |  |  |

|