DAATH

A természet nem ismer egyenes vonalat.

Pierre-Auguste Renoir

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (42226 - 42235)

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Scap2009. augusztus 18. 18:26
 
 
Elsőre többnyire nem szokott sikerülni senkinek. Amúgy az anyagismertetőbe le van írva az adagolás úgy, hogy ellátogathatnál oda is. A salvia.tvn.hu -n sok infó van arról, hogy hogyan kell helyesen szívni.

Nem akarok hülyeségeket mondani úgy, hogy a vízipipás kérdésre nem tudok válaszolni. Majd talán valaki okosabb elmondja mit hogy. Viszont dohányt NE tegyél bele! Ha salviát szívsz /pipa, bong, vízipipa, betekerve vagy akárhogy/ nem kell mellé még dohány is. Felesleges.
 

 
 
>>> Webtrip <<<
tripster2009. augusztus 18. 18:09
 
 
mushroom mushroom...
http://srv04.netjdn.com/~badgerb/badger.swf
 

 
 
>>> Kratom (Mitragyna speciosa) <<<
Sámánisti2009. augusztus 18. 17:32
 
 
Goloka köszönöm a választ,kerti party-ra voltam hivatalos,és sör+kratom volt nálam a terítéken,talán csak azt az 50mg ephedrint nem kellett volna rányomnom :-),bár nem pörgetett túl,de utána nagyon sokáig álmatlanul forgolódtam az ágyban.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
mertj2009. augusztus 18. 17:11
 
 
aki még nem látta volna:

http://port.hu/otthonunk_home/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=102828&i_
city_id=&i_county_id=-1&i_topic_id=0


és egy torrent hozzá :)

http://megaop.uw.hu/home.torrent
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. augusztus 18. 17:05
 
 
Szín: fehér
Logó: Nike
Forma: kerek

Tiszta fehér szépen nyomott, kemény állagú, keserű ízzel, de MDMA sehol benne. Nemtudom mi lehetett, mert olyan szinten megcsinált egy, hogy még spurival is alig tudtam táncolni. Hullámokban tekert, az agyam rendben volt, de valahogy nem kaptam el a ritmust. Szó szerint le akartam marni az arcom tőle. Arról nem beszélve hogy egész este mindenen paráztam. Hát ez nem adott laszti-feelinget, az biztos.
Ne vegyetek ilyet, ha MDMA érzésre vágytok.

 

 
 
>>> legalize <<<
mertj2009. augusztus 18. 16:54
 
 
maximum a Zorba :)
 

 
 
>>> ---Ketamin--- <<<
princess2009. augusztus 18. 16:54
 
 
OFF:
Tévedsz...szívtam... :) most 7végén is.
De nem csak azt, így most sem jött le semmi az oltári zsibbadáson
kívül. Ínybe is dörzsöltem egy kicsit, azt hittem leszakad a képem.
Hidd el, nagyon tuti forrásból volt, extra áron, extra minőségben. :)
De én nem szeretem.

ON:
Na tuti nem colával volt ütve az ica. Nagyon olcsó lenne 'annyiért'.
Kreatin volt benne, annyit tudok. De az nemtudom milyen hatást gyakorol, szerintem semmilyet. Na mindegy, ezt már úgysem tudom meg...

 

 
 
>>> Party ajánló <<<
cli_hlt2009. augusztus 18. 16:41
 
 
Szerintem ő volt az:

http://www.pulzar.hu/cikkek/raszta-norbi-rogtonzott-fellepese-a-jarre-koncerten

Tavaj a Star Sounds Orchestra kezdőkoncert előtt szórakoztatta a tömeget spontán hangdrumozással, idén a Juno Reactor előtt lépett fel közösen egy másik ürgével, aki talán Manu Delago-volt, világhírű hangdrumos, utóbbi neve elhangzott Postford szájából a Shpongle koncerten, onnan sejtem, hogy ő az, arcról nem ismerem fel.
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
bufo2009. augusztus 18. 16:23
 
 
en feherecettel, vagy ha mas nincs citromlevel csinalom, elso korbe kb fel orat fozom, majd leszurom, es ujjabb adag ecetes vizbe felrakom foni, de mar haromnegyed orara, kozben a leszurt fozetet kislangon forraspont alatti hofokon, egy masik labasban melegen tartom hogy parologjon, majd megint leszurom a dolgokat, hozzaontom a szuretet a parolgos labas tartalmahoz, harmadszorra is felrakom ujj ecetes vizzel a maradek szarazanyagot foni, de mar legalabb egy orara, majd ezt is leszurom, es a parolgos labasba ontom a szuretet, aminek meg tobb mint egy ora lassutuzon valo fozesre van szuksege, suru kevergetes mellett, hogy a kivant mennyisegu legyen. mindent osszevetve olyan 4-5oras procedura, de megeri:) en mindig kulon egenyekben fozom oket, mert a harmalat elobb fogyasztom mint a mimozat. es poloval szoktam atszurni a fazisok kozott. harmalaval egy jotanacs, ha nem tudod elegge ledaralni elsore, varj egy kicsit vele, majd miutan kicsit megint kiszaradt a daralek, darald meg ujbol, egybol por lessz belole. amugy ha idod engedi, megeri negyszer csinalni a savas vizes fozos fazist, vagy addig amig szine van a kapott folyadeknak. sok sikert!
 

 
 
>>> Saját készítésű zenék <<<
Romulus2009. augusztus 18. 16:22
 
 
Insomnia!

Most kezdem letöltögetni a zenéidet. a My thoughts vége nagyon csavargatrós, sötétbe tapogatós fénytkereső értelmet kutató,zaklatott. Bejön. :)
Remélem a többi is ilyesmi.

Írtad hogy darkosra sikerült nekem a dark az a diumdissum zene ami ment ozorán 1-2 illetve utso este. Nem éppen minősíthető zszszszszszsz harry potter trailer zene zszszszszs :D
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!