DAATH

A reménytelenséghez nincs szükség gondolkodásra.

Samuel Beckett

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (54366 - 54415)

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Csokker2008. augusztus 31. 13:27
 
 
Nah hát itt a helyzetjelentés:
T+0:00: 70 mg gold kispipába betömve. A füstje kicsit szar, és a csomagoláson feltüntett ilyen-olyan csodás íznek és szagnak nyoma sem volt, csak magának a cumónak van vanília illatosítása. Az elszívás után azonnal érezni lehet az "itt most még valami lesz" hatást, de még nem tudtam mi lesz.
T+0:20: Megírom az üzenetet, totál készen vagyok. Nagyon nagyon kifejezetten abszolút sztondulásos érzés, bár sokkal határozottabb a "narkós" hatás, és kicsit szétesettebbek a gondolatok, plusz enyhe para. Szem vörös, szájszárazság, fájdalomcsillapító hatás(elmúlt az izomláz), kicsi tértozulás, színhalu(ez kifejezetten nagyon fűszerű).
T+1:00: Még mindig elég erős hatások, 1 óra szinte elrepült, a másodpercek viszont k*rva lassúak, memóriaproblémák.
T+2:00: Elmentem fürödni(nálam a nagy dolgok ott történnek:D Begombázva 2 tripből 1-ben tuti kikötök a fürdőkádban:D:D). A meleg vízben határozottan csillapodnak a hatások, és miután kijöttem egyértelmű lett, hogy ez már a leszállóág. Utána egészen lefekvésig(kb. T+4:00) érezhető "high", az álom pedig nagyon gyorsan nyomott el, és szinte másodpercre vissza tudok emlékezni az elalvás pillanatára.

Szerintem tuti igaz a HU-210 ügy. Ez túlzottan fűszerű hatás 6-8 világ minden tájáról összeszedett gizgaztól. A pszichedelikus hatások sokkal gyengébbek(betépve imádok gitározni, szpájsszal meg csak héha megpengettem 1-1 húrt és bámultam), viszont nagyon narkós, hátradőlős, semmittevős, megfáradt pihenni vágyók számára nagyon addiktív. A csomag maradékját még elhasználom, meg kéne ejteni egy 200 mg "mindent bele" szívást is, de nem jó ez így, hogy nem tudjuk mit művel az agyammal.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Nasgul2008. augusztus 31. 12:54
 
 
Sorry de egy nagyon fontos dolgot kihagytam. Színtén hálás köszönet Goapeace-nek hogy tudta vállalni a hangtechnika és aggregátor fuvarozást meg még sokmindent. köszi mégegyszer!!:D


PEACE!
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Nasgul2008. augusztus 31. 12:47
 
 
Üdvözlet! Hát igen amien nehezen indult ez a buli olyan jóó is lett. Hálás köszönet Andrew-nak az aggregátorért és a hangtechnikáért és nagyon hálás köszönet nektek hogy ott voltatok és jelenlétetekkel tápláltátok ezt a bulit bár voltak érdekes dolgok valaki azt híresztelte hogy mi fullon bulit csinálunk (nem tudom hogy juthatott eszébe ilyesmi:D) és valószínűleg ezért volt sok "mackó" de amint feltettük az emberevő terror killert rögtön megtisztult a buli és ott maradtak azok az emberek akikért csináltuk az egészet. Igaz hogy elmentek sokan de ott maradt egy létszámban ugyan kisebb de spirit-ben sokkal nagyobb társaság. Mégegyszer köszönöm mindenkinek hogy megtisztelték ezt a bulit a jelenlétükkel remélem sikerül a téli időszakban egy fedett helyet találnunk és kicsit más körülmények között(sajnos nem a természet lágy ölében) de igyekszünk egy hasonló színvonalú hasonlóan jó bulit összehozni. :)
PEACE!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
mans2008. augusztus 31. 12:40
 
 
Gén És szerinted ennek a kérdőívnek van is értelme?Szerintem tökminnd1 nekik,úgysincs annyi eszükHa kitalálják hogy betiltják akkor úgy is az lesz.Persze remélem nem.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 31. 12:23
 
 
tester:
Hohó, hát ez remek lett, nagy-nagy köszönet érte! Sokoldalú és informatív, a nehézségi szintje is pont megfelelöen van kalibrálva (nem vagyok grower, így csak 49%-ot értem el). A képek használata tetszetössé teszi a tesztet, a hibamagyarázó szövegek és ajánlott olvasmány-linkek pedig hasznos tudásgyarapítók. Néhány apróbb hibajavítás és kis bövítés után nagyon szívesen felteszem a végleges verziót a Daath szerverre, illetve a linket a témakör fejlécébe!

A többlehetöséges kérdések bizonyultak a legnehezebbeknek - ha pld. csak 4 opciót találok el az 5-böl, akkor ugyanúgy hibás a válasz, mintha egyet sem találtam volna el?

Müszaki kérdés, hogy az egyéni eredményeket hogyan tárolja a teszt? Ezeket össze lehetne/kellene valahogyan kapcsolni a Daath felhasználónevekkel.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Csokker2008. augusztus 31. 12:05
 
 
Nagyon jó lett a teszt, szivatós és átfogó!
 

 
 
>>> Vicc <<<
InnoCenTe2008. augusztus 31. 11:26
 
 
Csak tudnám hogy hogyan találod meg ezeket... xD :D:D:D aahahahah :D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. augusztus 31. 11:24
 
 
Szín: fehér
Logó: Egyéb
Forma: kerek

Nem emléxem pontosan hogy nézett ki, egy T betű szerű valami volt rajta körülötte jó sűrűn karikák voltak. Logó csak az egyik oldalon, és a logós oldala kicsit homorú volt. Ezt csak a kukába illik dobni,nem ér szart sem az egész. Előtte volt egy fehér smiley, pörgés ezerrel, rá 2 órára dobtunk ilyen kamut, kicsit mintha lassított volna is...felejtsétek el... 0/10
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
InnoCenTe2008. augusztus 31. 11:15
 
 
naná hogy jót mulattunk :D legközelebb is jót fogunk mulatni ^^ sőt evvel a társulattal mindig jókat lehet mulatni :D
Peace! :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Soka2008. augusztus 31. 10:16
 
 
Remek lett!
Igényes és átfogó!
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
neutroncsillag2008. augusztus 31. 09:45
 
 
Szilvivel jó barátok vagyunk:-) Én szerencsés vagyok, mert az első alkalommal teljes élményt tudtam elérni vele.
De mondjuk a legminimálabb salviaszívás is 100x többet és, mint pl. a wild dagga. Beismerem, hogy nem próbáltam a spice-t, így kicsit a levegőbe beszélek, de nekem negatív volt amikor 7000ft ért vettem valamit ami kakit sem ér (ráadásul milliomos sem vagyok).
Annak viszont örülök, hogy Nektek bejön. Ha megjön a kalandvágyam, egyszer talán kipróbálom.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
KarelGott2008. augusztus 31. 06:14
 
 
soha nem adsz el,mert az kereskedelem ,ánusztágítással büntetendő...és soha nem veszel feminizált magot.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 31. 03:12
 
 
http://teretere.extra.hu/gombateszt/biztiii.swf

a teszt tesztje

Ha nem lesz szükség nagyobb változtatásokra és gén is úgy gondolja, akkor elküldöm neki és fel lehetne rakni ide.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 31. 00:08
 
 
Ha tényleg muslicák lennének velük jobban járnál.

A gombalegyek kicsit masszívabbak náluk, feketébbek es valamivel nagyobbak is, rothadó dolgokat kedvelő rokonaiknál.
A muslicák nem esznek friss gombát, max a bomló táptalajra gerjedhetnének

Ráadásul nincsenek belőlük férgek sem

Muslica:
http://images.google.hu/images?q=Drosophila&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hu:o
fficial&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi


Gombalégy:
http://images.google.hu/images?q=fungus%20gnats&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:
hu:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi


 

 
 
>>> Party ajánló <<<
goapeace2008. augusztus 30. 23:32
 
 
Eyyo!
Hej, e parti igazán remekül sikerült, én úgy érzem, még ha a "közönség" egy része nem is tolerálta az amúgy igen remek killert.
Külön köszönet Endrúnak, aki lehetővé tette egy zsír agregátor, zsír erősítő, s hangfalak használatát.
Külön köszönet mindenkinek, aki eljött, és jól érezte magát. Aki nem, az utólag vessen magára! :)

Innocente: Igazán nincsmit, remélem jót mulattatok... ^^
Elma: a pálinka után egy picit furcsán mozgott a fejed a tánctéren... De örülök hogy ízlett. :)
Airborn: sajnálom hogy nem jöttél, reggel dj30től meg is kérdeztem, hogy jössz-e vagy sem... Azt mondta, nem hiszem. Ekkor tudtam, hogy nem fogsz jönni, és igaz is volt, hisz délután 7ig ott ültünk Ákival a cuccokon, amíg jött az erősítés, és hát nem jöttél. Ha legközelebb se jössz, megsértődünk MIND!!! ^^

Na jók legyetek, Peace
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
cli_hlt2008. augusztus 30. 23:06
 
 
Ehun:

Neutroncsillag:

"Ha annyira működne ez a dolog, már régen elterjedt volna sztem. "

A cég próbálja elérni, hogy ne tiltsák be már a második évben a termékét. Vannak országok, ahova egyáltalán nem szálítanak (USA, Ausztrália pl.) Ez lehet az oka, hogy nem marketingelik széjjel. Illetve dehogynem: terjed a híre magától, íme.

"Üzletszagú az egész."

Nagyon-nagyon az. A kamu cucctól csak eggyel lehet többet keresni: azzal, ami nem az.

"Mire lerendelem a palettát, hogy mi adja egyáltalán- mások totál meggazdagodnak a gagyi gyógynövényeikkel."

Így van. :)

A sok sz*r közé kevernek néha-néha egy-egy ilyet, hogy a sztorik meglegyenek. Aztán árulnak szénát-szalmát össze-vissza.

"Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ..."

Khmm... Alábbi tájékozott kollégával egyetértve: Salviával tetszett-e találkozni? :)

Álommanó:

"Majd valamikor veszek magamnak, telitömök vele egy bongot, aztán meglátjuk."

Hajrá. :)

Egyébként lehet, hogy Génnel egyet is értenék, ha nem tudnám tapasztalatból: Csokker fórumtársunk - akinek a beszámolójára magam is kíváncsi vagyok - igazat beszél. ;)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
nadapapa2008. augusztus 30. 21:56
 
 
Az én növényem is meghalt :(
na már jól kezdődik ez a q*rva tanév:@
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
amaníta2008. augusztus 30. 21:52
 
 
Tester,Köszi a tanácsot,de ezek sajna nem legyek, hanem muslicák és belekajáltak a sütibe, meg bele is petéztek és újjabb és újjjjabb dögök kelnek ki:(
Szóval nem egy két légyről van szó:S
És ezen sütijeink már el is kezdtek megcsoffadni...megették a muslicák...Eddig sem szívleltem őket, de ezek után UFFF:S
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Airborn2008. augusztus 30. 21:04
 
 
"Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ..."

Salviáról mi a véleményed?
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
neutroncsillag2008. augusztus 30. 20:27
 
 
Ha annyira működne ez a dolog, már régen elterjedt volna sztem. Üzletszagú az egész. Mire lerendelem a palettát, hogy mi adja egyáltalán- mások totál meggazdagodnak a gagyi gyógynövényeikkel.

Amúgy meg ha egy szer nem adja be elsőre, akkor akár egy betonkeverőt is megtömhetsz vele, nem sokat ér az egész ...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Erebos2008. augusztus 30. 20:16
 
 
Elma, ennél jobban nem lehetett volna jellemezni ezt a partyt :D. köszönjük a részvételt :). odatett ez az egész no =).
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Airborn2008. augusztus 30. 19:58
 
 
Alien Project! Fél10, nyugati...
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Elma_MAn2008. augusztus 30. 18:10
 
 
A tököli buli röviden: :(, :|, :). :D, :D:D, ^___^
jóóvóót !
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Pumba922008. augusztus 30. 17:49
 
 
Nem értem mire a garasoskodás, ha ezt az évet sikeresen zárod, haverok meg ilyesmi, biztos szivesen tesztelnék a korrekt minőséget, ha már csak eladsz annyit h jővőre meglegyen a 100 eurós feminizált magod már jó vagy.
Csokker te am. milyen fajtával küldöd?Valami super skunk rémlik, kiváncsi lennék mit alakitott jövőre tervbe van.
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Álommanó2008. augusztus 30. 16:57
 
 
Nekem mindenki azt mondja hogy működik. Van egy haverom, ő is esküszik rá, hogy "nagyon durva". Hát az íze biztos. Egyszer hozott, de semmi, tényleg, szóval két tábla csoki jobban megcsap mint ez. Majd valamikor veszek magamnak, telitömök vele egy bongot, aztán meglátjuk.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2008. augusztus 30. 16:52
 
 
gerilla guszta helyett,akkor már 1000x inkább mexican sativa,de ha árban egy kicsit megtoldanád,már nagyon fasza fajtákat vehetnél!!
peace
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
neutroncsillag2008. augusztus 30. 16:22
 
 
Részvétem
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 30. 16:12
 
 
Hát ez engem nem gyözött meg... Ez csupán egy T+20 percnél tett helyzetjelentés, és mint ilyen, simán betudható a kezdeti, felfutó hatások miatt érzett belelkesülésnek + nagy elvárásoknak. Úgyhogy a magam részéröl szkeptikusan várom az utólagos, összefoglaló beszámolódat, Csokker!
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
dub2008. augusztus 30. 16:04
 
 
Sajnálom hogy Tökölre nem tudtam menni, az odaút nekünk is vicces volt múltkor :D. Már csak hatot kell aludni és ismét goa party a Pilis közepén, a Föld szívcsakrájának közelében.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 30. 16:03
 
 
teletabi:
Nem írt logót - ha írt volna, átraktam volna a tablettatopicba, ahová való.
 

 
 
>>> Törvények... <<<
metametta2008. augusztus 30. 15:54
 
 
sztem csak akkor, ha elozoleg gyanusitott voltal egy vonatkozo ugyben.
jogiforum helyett akut esetben gondolom inkabb tasz. vagy a masik vonatkozo topik ehelyen, a thc kimutatasos.
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
dub2008. augusztus 30. 15:33
 
 
Haha. Azóta meg gondolom már csak a Fábryt nézed, mert abban is van. :D
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Sevil2008. augusztus 30. 15:00
 
 
relaxáláshoz, meditáláshoz, önfeltárós utazás mellé kitűnő választás: http://www.youtube.com/watch?v=nVc5Jpmb12g&feature=related
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Airborn2008. augusztus 30. 14:59
 
 
earth dance nem kecskehegyen lesz idén?

és procs mikor/hol lesz? :O
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. augusztus 30. 14:18
 
 
Szín: rózsaszín
Logó: delfin
Forma: kerek

Eléggé megfogyatkoztak a tabik mostanság...
mindenhol ezt a fos rózsszin delfint nyomatják..
én személy szerint nem próbáltam de van ismerősöm aki rosszul lett tőle, és pozitív élményekröl még senki sem számolt be róla
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
ynul2008. augusztus 30. 14:17
 
 
Sigur Rós - Heima
Koncert és természetfilm, nagyszerű zene valami elképzelhetetlen képekkel.
Izland...

https://isohunt.com/download/30340888/heima.torrent

a trailer
http://www.youtube.com/watch?v=RZYIfUdIyfs
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
teletabi2008. augusztus 30. 14:11
 
 
boxmeccset is csak addig néztem, ameddig volt benne Kokó...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. augusztus 30. 14:06
 
 
gerilla gusztó sz*r

csak így a lényeg röviden...
 

 
 
>>> Halálról <<<
the end2008. augusztus 30. 14:05
 
 
én egész kicsi koromtól kezdve úgy voltam ezzel, hogy meghalok? naés? komolyan... szerintem ha már meghaltunk akkor úgyis mindegy.. el tudom képzelni máshogy is, sok elképzelésem van amúgy erről, de én nem érzem, hogy félek tőle... vagyis persze a túlélési ösztön bennem van, nem tudnék direkt leugrani egy hídról szerintem, de volt már, hogy ültem az autóban barátommal, és egy nem túl belátható kanyarnál van egy huppanó amin át szoktunk menni és ugrati egy kicsit. olyankor mindig átmegyünk a másik sávba kicsit, és nem látni, hogy jönni fog-e pont akkor egy autó szembe. egyszer becsuktam a szemem, és jött egy felismerés, hogy én most egy pillanat alatt meg is halhatok... és nem tudom mi volt ez az egész, de ettől valami nagyon durva könnyedség lett úrrá rajtam, és ellazultam...

azthiszem egyszer volt már halálközeli élményem... nagy hegyek vannak errefelé mészkősziklákkal meg barlangokkal, szeretek ott lenni, és egyszer barátnőimmel kirándultunk, mindenki másik úton ment, egyedül maradtam egy nagyon meredek sima mészkőszikllán, egy kb 20 cm-s párkányon állva, se fel, se le se oldalra nem tudtam menni. (azért másztam fel oda mert azt hittem utána könnyebb lesz tovább menni... ez mindig bejött :D) végül nagy nehezen rávettem magam, hogy lelépjek a párkányról az alattam lévő töksima sziklára. óvatosan visszacsúsztam hason a majdnem függőleges sziklán oda ahol előtte voltam... féltem h hátraesek, végig pörgött képekben az agyamon, ahogy gurulok le, és a kiálló ködarabok összetörik a gerincemet, aztán megfognak a fák valahol lenn... hú de fájna... :D

szerintem a halál tele van fantáziával, és szerintem az az igazi öntudatlanság vagy egyfajta beteljesedés... na mindegy, nagyon sokminden jut eszembe róla... sokféleképpen el tudom képzelni, meg azt is mi jön azután :)
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
teletabi2008. augusztus 30. 14:03
 
 
amúgy milyen logós is volt az a kék laszti ?
A sok piros megzavar és nem tudom, a laszti logója lett kicenzúrázva, vagy nem írta a kedves fórumjúzer.
2642-es hozzászólásra gondolok
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
teletabi2008. augusztus 30. 13:59
 
 
látod látod :D erről beszéltem
nem minden szar ami (még) legális
 

 
 
>>> Törvények... <<<
teletabi2008. augusztus 30. 13:54
 
 
király

és mi a helyzet a lentebbi kérdésemmel ? Sok embert érinthet a dolog... vagy jogifórum pont hu ?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Funkbwoy2008. augusztus 30. 13:01
 
 
idén már le kéne zötykölődni...
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Tonny782008. augusztus 30. 13:01
 
 
Értem.Én is erre tipeltem. Krónikus fájdalmaim nincsenek már. Legalábbis a műtét helyéről nincsen. Fájdalom csak akkor van, ha nem szedem a gyógyszert, de akkor mindenem fáj. Megfogadom a tanácsod, és elmegyek egy szakemberhez. Már elöbb kellett volna, csak hát féltem. Meg igazán a melóm mellett nem nagyon volt ilyen hercehurcára időm.
Köszönöm válaszod!!!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 30. 12:12
 
 
Ha valaki mondjuk a 4.en lakik az nagy előny, ott nincs annyi csúnya dolog a levegőben mint földszinten.

A verticillium gyakori fertőzés, deformáltak lesznek a gombák miatta.
Barna hosszanti csíkok a száron, göcsörtös pikkelyes szár vagy kalap, barna foltok a kalapon, ilyesmik a tünetek.

Emberre nem káros úgyhogy szerencsére meg lehet enni őket így is.

>http://forums.mycotopia.net/contamination-pests-bugs/9655-verticillium.html


A legtöbb spóraprint nem steril, és ez nem is okoz problémát hacsak nincs nagyon beszórva idegen spórákkal.
Ha egy kis üvegnyi táptalajba(1-2 deci max) oltod, és optimális körülményeket biztosítassz (28 fok, teljes sötét, állandő hőmérséklet, gázcsere) a gomba sokkal nagyobb esélyel fog győzni.

Agarral az a gond hogy oda már tényleg muszály sterilen csinálni. Macerás is nagyon sztem.

Shiitakenél micéliummal jobban jársz szerintem, mint egy spóraprinttel.

http://www.tuja.hu/catalog/product_info.php?products_id=470

én 900ért vettem boltban, te is körülnézhetsz máshol ha gondolod.
min szeretnéd termeszteni?




 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Hopax2008. augusztus 30. 10:25
 
 
Szeptember 13
Pécsi Earthdance, Vidámpark

PROCS LIVE waze!
http://myspace.com/procstrance aki nem ismerné

 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
shroomy2008. augusztus 30. 10:18
 
 
tester:
Amíg nincs vmiféle "teszt" vagy hasonló, addig továbbra is úgy gondolom legyen benne kis kihívás és keresgélje mindenki. Végül is le van írva minden itt a fórumban, csak elszórva.

Más: Rendelt már vki innen lenyomatot vagy fecsit: http://www.freesporeprints.org/smf/
Ősszel megpróbálkozom a shitake gomba klónozásával,de mivel ezek nem steril lenyomatok muszáj lesz beletanulnom a bonyolultabb eljárásokba is.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
InnoCenTe2008. augusztus 30. 09:00
 
 
Ez valami észbontó parti volt :D Egyből az utazásnál már feltűnt egy régi ismerős arc Levi! :D az nagyon megnyugtató volt :D hogy legalább jó úton haladunk és ezerszer RESPECT Ádinak amiért bevitt minket kocsival egy darabig ^^ Meg persze Ákosnak és akik még zenéltek köszi az egész partit ^^ és ugyebár hogy Ági szavaival éljek! :D " Nincs Goa Parti dj30 nélkül! " persze ő is ott volt! :) Az elején nem kellett volna az a sok tömény suttyó ember... de mind1 a hajnali órákban már úgyis csak a Kemény Mag maradt ott és az már nagyon király volt! :D
Igazából a lefele út egy kicsit vicces volt :D de megérte! :) a következőn is ott leszünk! :D YeeeeHaaaa!

Peace all! :)
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
macska2008. augusztus 30. 02:47
 
 
hát én komolyan magam alá csinálok. kb 1 napja jár az agyam valamin, de most viccen kívül mondom, erre olvasgatok itt, frissitek egyet ránézek a generátorra és pont azt adja aminek eddig eszembe kellett volna jutni. hát ez komoly.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 30. 01:45
 
 
Tonny78:
Hát ez sajnos erös opioidfüggöségnek tünik...

Klikk a fejlécben a sárga "Dr.Info" linkre és írd be a keresöbe, hogy "Contramal". A hatóanyag neve tramadol.

Mütét után 4 évig szedni fájdalomcsillapítót nagyon-nagyon nem indokolt. A mütétböl eredö (krónikus) fájdalmaid is vannak még, vagy csak az elvonási tünetek? Szerintem fordulj sürgösen egy szakértö addiktológushoz, ne próbáld meg öneröböl a leszokást, mert veszélyes lehet!

Az orvosodat viszont felelösségre kellene vonni, hogy hogyan hagyhatott ennyire eldurvulni egy függöséget? Már rég el kellett volna küldjön az addiktológiára.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!