 | 
Legfrissebb hozzászólások (60691 - 60710)
 |  |  | | | |  |  |  | | nektek kb mennyi idő mire megjelennek az első gombakezdemények? (ültetéstől persze) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Na ma is megvolt Ujváry előadása. Őszintén szólva ez számomra elég unalmas volt.
Már egy éve közöm sincs a BME-hez poénból mégis ott maradtam megírni a zh-t. Volt egy kérdés amin eléggé fenakadtam, mégpedig ez volt:
Tegye növekvő sorrendbe a következő anyagokat addiktivitásuk szerint:
nikotin, marihuána, kokain, alkohol, heroin, LSD.
(Nem emlékszek pontosan a kérdésre, de a lényege ez volt. Még fontos, hogy az egyforma hatásunak ítélt anyagokat egymás mellé lehetett rendelni)
Na vélemények erről? A diákok körében gyorsan szájról-szájra járt egy sorrend, de sztem az hibás, bár az enyém se jó valszeg.
u.i.: Én szentül megvoltam győződve, hogy a BME egy patináns, kemény egyetem. (És persze mindig a a gazdasági sulik kapják meg, hogy pénzért cserébe semmit se kell teljesíteni) De ami ezen a zhán ment az szégyen. Ha a vizsgák felén puskáznak ennyit, mint itt, akkor az onnan kikerülő emberek szakmailag nullák lesznek... Hatalmas csalódás volt, és rohadtul nem bánnom, hogy nem oda járok már. Brrr. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én most vetettem leonotis leonorus-t. Várom a kelési arányt. bár sajna tényleg kevés infó van róla. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én is ott voltam. Elöl-középen ültem, fekete nadrág, pulcsi, hátrafogott félhosszú haj. Mikor kezdődött volna a zh piros bringáskabátban, fekete hátizsákkal, padon átmászva mentem ki a teremből. Kifelé menet tiszteletemet tettem 1xű kolegánál is. Már tényleg meg kéne szervezni, hogy egyszer normálisan összejöjjünk előtte. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Hát ez nem volt túl jó. sajnos csúsznak fél előadással. ezért a cannabiszról szólt az óra. DE! akkor jövőhéten hosszab időt tud a tanulók halucinogénekkel kapcsolatos kérdéseinek megválaszolásával tölteni:) nem is tudtam hogy 307en vették fel ezt az órát, nagyon tele volt a terem unatkozó és beszélgető emberekkel. nem értem hogy akit nem érdekel az miért veszi fel. ez nem kötelő, ezt a szabadon választható listából vette fel. namindegy, nem gondolok rá többet. mindig ott vagyok mindig, szőke raszta vagyok. most az ajtónál ültem.
jövő héten sokan leszünk innen.
|
| |  |  |  |



 |  |  | | | |  |  |  | | Vajon lehet-e boldogság állapotot, gyönyört vagy éppen testen kívüli élményt előidézni szoftveresen? Meglepő módon a válasz: igen.
Használati utasítás! Telepítsd fel a programot ID4.5.exe És a dose filekoat töltsd be a programba és mehet is! Az alap program ingyenes, de a hangok fizetősek
Mindenki csakis saját felelőségére használja!!!!
A program taralmaz 199 lelki állapotot!. Ezekkel nagyon vigyázni, mert valóban elő tudja idézni!
Egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=QtOUrRqG0dc
Hivatalos oldal : nem találtam Verziószám :4.5
Gépigény: Legyen egy hangkártyád meg egy fejhallgatód! A hatás csak fejhallgatóval érhető el! Win 98/Me/2000/Xp
Hangok: - Gyors boldogság - Altatás - Alkohol befolyásoltság - Orgazmus stb..
Várom a tapasztalatokat!
Ha hibát csinál a file betöltésekor akkor a betöltendő file-ből szedd ki a @ jelet vagyis nevezd át a filet!
Tényleg csak saját felelősségre!!!
LINK: http://data.hu/get/160473/I_Doser_4.5.rar.html
FIGYELEM! A 199 hang fájlt nem mindenki tudja lejátszani.Valakinél licesznszel baszakszik.
Remélem ez nem ütközik valami szabállyal! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Egy kis érdekesség: Régebben tárgyaltuk itt milyen íze van a jó papírnak.Akkor asszem a spurihoz hasonlítottam,de az biztos hogy keserű van benne(és talán kicsit savanyú is).A lényeg:pénteken egész nap eszegettem diót,kb. 70 db-ot.Este vettem papírt és nem éreztem semmi ízt rajta,mindenki más /akik nem ettek diót/éreztek. A hatása teljesen jó volt. Tehát ha meg szoktátok kóstolni a papírt mielőtt megveszitek,ne egyetek előtte diót. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Kösz az infót.Körülbelül hány nap alatt nő meg a gomba a sütin ( golden teacher) fogyasztható méretig ugy értem amikor már megindult a gomba pinelése onnan mennyi idő? (tételezzük fel optimális körülmények esetén) |
| |  |  |  |




 |  |  | | | |  |  |  | | Most próbáltam ki az inspiration nevű cuccot, hát enyhe fejfájás és kicsit kellemetlen közérzet eddig, tehát nagyjából ugyanaz, mintha drogot vettem volna be:), de igazából kevésbé kellemetlen, szóval még próbálkozom a többivel is, és majd beszámolok |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | alphagirl Villanylekapcsolás akció:
"Ha elég sokan csatlakoznak, az energia-megtakarítás óriási lehet. Csak öt perc, lássuk, mi történik. Igen, öt percre sötétben leszünk, meggyújtunk egy gyertyát, és nézzük a lángot. Lélegzünk és hagyjuk a bolygót is lélegezni."
A villamosenergia rendszer stabilitását komolyan veszélyeztetné egy kiterjedt akció. Már-már szabotázsnak is beillene. Akkor aztán meglátnánk milyen a sötét. A rendszerirányítás helyében indítanék egy felvilágosító kampányt az akció ellen. Jó alkalom volna kicsit elgondolkodni.
Gyertyát gyújtani nem csak kampányszerűen kéne egyszer egy évben, hanem akár rendszeresen is. Étkezésnél kifejezetten hangulatosabb, bántja is a szemem a lámpafény. Sokszor bolyongok gyergyával a lakásban... kellemesebb élő fényben. Meg lassan is kell lépegetni...nyugalom.
Amúgy a fogyasztás kb 10%-a se a világítás; kevéske a hűtőgép, mosógép, villanybojler mögött. Volna lehetőség számottevően csökkenteni e három utóbbi fogyasztását is természetesen. pl: - Miért van a hűtő a szobában? Fűtött térben hűtött tér! Lehetne egy különválasztott, szabadba nyíló térben. Építési szabályztaban előírható lenne. - Miért nem napenergia vagy az akármilyen kazán fűti fel a mosógép vizét? - Az elavult, energiapazarló villannyal vizet melegítő bojlert nem értem miért lehet még gyártani egyáltalán.
Dauin: Az 1kg urán - 1500 kg szén összehasnolítás kinyerhető energia alapján elég félrevezető. 1kg dúsított urán előállításához ugyanis ~5000 kg kőzetet kell megmozgatni. Az urán (radioaktív) bomlástermékei a meddőben maradnak, a felszínen. ... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Csak jó időben voltak kint, fagyveszély volt többször is esténként. De egyénként a párkányon nőttek, nem indoor felszereléssel. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Helo Growerek.Kerdesem a kovetkezo/1.a fut hany generacion keresztul lehet klonozni.2.eleg a 40w vagy inkab 80w neont hasznaljak vegaba/. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | idézet a cikkből: "100 kilométeren mindössze 2,9 liternyi üzemanyagot igényel, szén-dioxidot természetesen egy grammnyit sem bocsát ki."
Kár, hogy a hidrogént egyelőre földgázből állítják elő. s nem tudom mi esik ki a gépsor másik végén de valószínű nem elemi szén.
na nem baj, hamarosan itt a
Generation IV.
vagyis
Ipari méretű hidrogéntermelés magas hőmérsékletű atomreaktorokban.
http://www.gen-4.org/Technology/systems/index.htm
|
| |  |  |  |

|