DAATH

Nincs kivétel a szabály alól, hogy mindnyájan szeretnénk kivételek lenni a szabály alól.

Malcolm Forbes

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (60786 - 60835)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Vogue2008. március 22. 22:16
 
 
szerintem túl sok a lyuk
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
skizzi2008. március 22. 22:11
 
 
ott a pont
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
KarelGott2008. március 22. 19:46
 
 
egyél nyugodtan,edd meg a dílered összes szarát,egyél ma hármat,holnap tizet.
TOLERANCIA,MÉRTÉKLETESSÉG,ÉS HA MÁR DROGOZOL AZT ÉSSZEL MŰVELD
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
1xű2008. március 22. 16:45
 
 
nem volt nehézség még mindig, 6. nap
a barátaimnak és az ismerőseimnek is mondtam, amire értetlenül nézetek. a héten kb 10x magyaráztam el hogy mi ez és miért csinálom.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 22. 15:59
 
 
Hali! Figyu nekem a legutobbi eset az volt h ebböl a zöld csillagos mocsokbol felszivtam egyszerre egy egéxet.Háát majdnem mentö lett a vége.Azota nem is szivogatok orrba ekit csak amiröl tudom h télleg nagyon jó. Utána való héten kiprobáltam lenyelve is ezt a zöldet akkor azér annyira nem voltam szarul de jó érzés se volt.Szal sztem próbáld inkább elpasszolni vagy lecserélni de ha mindenképp kiakarod probálni legyen mellé vmi mondjuk 1 kis zöld h legalább valamennyire jó legyen az este:D Jah én meg még azt szeretném kérdezni h ha tnap ettem 2 Kék NL jelü ekit és ma is eszek 2 öt vagy 3at akkor az befog ütni vagy nem lesz semmi a tolerancia miatt? Na peace all.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
teletabi2008. március 22. 15:48
 
 
a filozofersztónz az nem gyenge ? Cubensissel próbáld apám elsőre 0,5-1 grammot

ne hallgass a butusokra, akik 3grammokat ajánlgatnak szárazon, légy tisztában a súlyokkal !!

gúd lákk
tabi
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
orange.buddy2008. március 22. 15:13
 
 
ÉS még az lenne a kérdésem 80-82-83 % nál nem megy feljebb a páratartalom ezt ,hogy tudnám megnövelni?vizes perlit+ müanyagdoboz a 4 ujjnyi perlitréteg fölött kifúrva ezt használom terráriumként.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
orange.buddy2008. március 22. 15:09
 
 
A telep véletlen beleborult a terrárium lján lévő vizes perlitre , kiszedte és visszatettem a perlitre leht valami baja? 2 naposa telep ás már van rajta kis gombi.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
futrinka2008. március 22. 14:56
 
 
Sziasztok!

A közeljövőben tervezek egy Bécsi kirándulást, hogy megnézzem a helyi nevezetességeket, tudnátok nekem mailben ajánlani néhány bolt címét ahova érdemes lehet betérni? thx

ui: remélem ez még nem ütközik a forumszabályzatba, ha igen, elnézést
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 22. 14:02
 
 
Szín: kék
Logó: NL
Forma: felezős

Hy. Tegnap este megettem ebböl a kék NL es böl 2öt. Hááát nemtudom mit mondjak nagyon durva haluim voltak tölle.Meg egéx jo érzést is adott csak rövid időre. Érdekes tabletta de nem rossz.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
shine2008. március 22. 14:01
 
 
Nagyon kihalt ez a forum...
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
big smoke2008. március 22. 13:14
 
 
na most kezdek egy kicsit kattogni azon, hogy kell-e nekem gombásznom. olvasgatom a tapasztalatokat, leírásokat és
mindíg megtorpan az agyam az olyan részleteknél, hogy akinek
lappangó pszichés zavarai vannak az ne erőltesse a témát, na most én ezzel tisztában voltam akkor is amikor először mentem rá , amire sajnos nem emlékszem mivel több gramm weed és több liter alkohol után történt, az adadg 2 gramm körüli fiozófusok köve volt. később sajátos önanalízesem során rájöttem hogy borderline személyiség zavarom lehet, volt is egy kis krízisem, de átléptem rajta. kb 1 hónappal később elfogyasztottam a régóta tárolgatott gombáimat, ezek már kalaposak voltak, és hát egyszerűen fogalmazva azóta megszűnt minden borderlinera utaló tünet és teljesen másképp tekintek magamra. közben úgy alakult az élet, hogy kifejlődöben van egy telep a "környéken". na most olvasgattam a daath-is meg más helyeket, és mindenhol óva intenek a hásználatától ha pszichés zavar bejátszik a képbe, sőt : "Ha borderline betegségben (határeseti zavar) szenvedsz, a trip átbillenthet az elmebetegség állapotába, ami nem múlik el, mikor a drog hatása elmúlik." na most én nemtudom ez mennyire megalapozott kijelentés, de széttúrva netet semmi relevációt nem találtam a két dolog viszonylatában, sőt semmi konkrét pszichotikus esetet amit a gomba váltott ki. na most bármiféle személyes tapasztalatot illetve megbízható forrásból szerzett infókat szívesen hallanék. egy biztos, én nem érzem úgy, hogy bármiféle gond lehetne ebből ha normális körülmények uralkodnak a koponyán belül.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
catmacs2008. március 22. 12:33
 
 
na ezt most jól megfogalmaztam :D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
catmacs2008. március 22. 12:12
 
 
"itt" ahol lakom, a forgalmazó olyan nevet ad a KÉK hajninak hogy AZUR. Szóval nem tudom, mert ahol eddig olvastam és ezzel szoktam randizni :D ;] az ez a KÉK hajni volt. Nálunk kapható a sok színes, mndenféle virágokkal ami a nem jó(ami simán tricolor), azután van a flying saucers, ami az is nagyon bejön és az azur, vagyis a kék.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
teletabi2008. március 22. 12:02
 
 
Fojti Te miről beszélsz ?:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 22. 11:58
 
 
Tudtok valamit a kis zsidó csillag alakú rózsaszín spermiumos tabiról?
köszi
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2008. március 22. 11:28
 
 
Üdv kertészek! A föld pH-értékét mivel lehet mérni?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 22. 11:08
 
 
Szín: rózsaszín
Logó: kínai jel (zodiákus halak)
Forma: felezős

Ha jól láttam ilyen zodiákusos volt :). Hatásra elég gyenge 1 db, valószínüleg 2-3 már ad egy jobbféle érzést.

A kék NL nagyonjó, de miért nem keresel rá az adatbázisban?
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Hopax2008. március 22. 07:50
 
 
"A legenda szerint a tigris úgy csalogatja magához a szarvast, hogy a hangját utánozza. Ez azonban nem igaz! A tigris csak véletlenül ad ki szarvaséhoz hasonló hangot."
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
fojti2008. március 22. 03:19
 
 
hát nem xtc csak speed de ma olyat kaptam... haveromnak azt irtam sms-ben: nem szeretsz te se meg a ... se! hagytok elsüllyedni a szarban! ne keress többet!! én se kereslek!!- 2oraig tartott mire rájöttem h mit irtam az egyik legjobb barátomnak! a káosz leirhatatlan. nem gyöztem bocsánatot kérni,miután kitisztult a fejem.szoval csak ovatosan mert vén kecske is megnyalja a sót!!! a rutin nem biztositék!! szeretelek titeket _:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Replay2008. március 22. 00:36
 
 
Kedves Szigya! Én nemrég daráltam,ettem 250 magot üdcsibe keverve,ebéd után,4 órába telt,amig hatott,de brutális volt! 2db. ex-el simán felért erösségre,de a hatása teljesen más volt. Erröl már többen irtak ,nem ismétlek másokat. a tuti márka a GREENWAY az biztos jó!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2008. március 21. 22:46
 
 
köszi az infót,legalább ha hamarabb ültetem ki,érettebb lesz a gyümölcs is:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 21. 21:26
 
 
balashh: nagyon köszi az infót. pillreportson a zöldről mondjuk jókat irtak. Mi ilyet kaptunk: http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=9927 és ugyan ezt a formát pirosban. Az az érdekes, hogy csipős, mint a jófajta cucc. Minden esetre óvatosak leszünk, a legutóbbi MCPP-s "élményembe" azt hittem belehalok.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
courage2008. március 21. 21:09
 
 
http://youtube.com/watch?v=tUjaCyajRR4

Ez a sz@r, de pszichedelikus kategória XD XD XD
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
HeliodoR2008. március 21. 19:49
 
 
Ha néhány sör visszadob a flessbe, az (többé-kevésbé) flashback, nem? Gén mondta 'a fűről hosszú távon'-ban, hogy őt már a goa meg a fényeffektes környezet is flessbe rakja.
Nem használtál valamikor pszichedelikumot, mondjuk, sörrel együtt? Lehet, hogy egyszerűen asszociálódott a két élmény az agyadban.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
HeliodoR2008. március 21. 19:41
 
 
Van egy-két elírás, gondoltam, jó, ha szólok:
"have been used" - had been used
"non of them" - none of them
"prohibit the sale" - prohibiting the sale?
"influenced" - influence
"contributed" - attributed?
"why is it so" - why it is so
"alcohol and tobacco is" - is alcohol and tobacco
"will fell down" - ?

Egyébként nagyon jó a cikk, teljesen egyetértek a Costa factjeire adott reflekciókkal (vagy mikkel :)).

Tényleg a világ illegitim droghasználóinak több, mint fele lövi magát?? Hol lehet tájékozódni a különböző anyagok használati gyakoriságáról?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
KarelGott2008. március 21. 18:52
 
 
ez így van.nem tudod gyorsítani az érés folyamatát.
viszont ápr.vége május eleje már igencsak kiültetési időszak.
persze csak az előre ivar"meghatározott" élőlények kijutattása ajánlott,ellenben felnevelsz 4-5 pöcsöst,szeptemberben pedig pillenizálhatsz:)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
funyiro2008. március 21. 18:05
 
 
Üdv!

Meg tudná valaki mondani, hogy mennyi idő alatt "lesz kész" egy White Widow (magból ültetve a szüretelésig eltelt idő, szobában, lámpával, ahogy kell)? Mert nem világos, hogy 8-9 hét alatt van kész, vagy ez csak a virágzási idő...

Még esetleg akinek van tapasztalata Greenhouse-os Himalaya Gold-ról az is érdekelne. Kintre szeretném ültetni.

Kösz
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
catmacs2008. március 21. 18:04
 
 
ezt mintha olvastam volna én is. :D:D:D
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 21. 17:32
 
 
Szín: -nincs szín-
Logó: VW
Forma: -nincs forma-

Fehér és piros VW (Volkswagen) volt már valakiben? :)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
catmacs2008. március 21. 17:27
 
 
Természetesen én is akarok velük trippelni, mondjuk ők is már régen készülnek rá, meg már tervezgették régen. Meséltem nekik az élményekről, hatás, hogy smint. Azért úgy ahogy képben vannak, hogy mégis miről van szó.

nekem is az első trip kb 150 mag volt, de rosszulléten kívül semmi extra. következő is 150 magos volt kb. az emlékezetes marad mert akkor bejött. a többi trip pedig 300-350 mag körül volt. Nem panaszkodom jó volt. egyszer fordult elő hogy a rosszullét nem ment át és az egész trippen keresztül rosszul voltam. Nagyon úgy volt hogy kijön a róka :D de bent tartottam, lehet ez volt a hiba :D.
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
Sevil2008. március 21. 17:22
 
 
Elektromos cigi: http://www.parameter.sk/kulfoldbelfold/ujdonsag-elektronikus-cigaretta-a-szlovak-p
iacon
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 21. 16:49
 
 
Szín: fehér
Logó: Mitsubishi
Forma: kerek

Hali! Nem rossz eki csak sok belölle nekem kb a 4. ütött be de azér az má elég rendesen el is rakott egy két órára. A kék NL esröl tud vki vmit???
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
balashh2008. március 21. 16:43
 
 
Csá Darkstar1! A zöld dávid csillagos meg a piros dávid csillagos is Kamu MCPP-s tabi rakás szarra valok. Én má ettem mind a 2böl a zöld azér pörget 1 kicsit fáradtság ellen jo de tabinak 1 nagy 0. A piros meg még szarabb csak ég tölle mindened meg szarul vagy sztem ne egyétek meg. Én ma eszek Kék NL est arrol tud vki vmit?? Elvileg azt mondják jo. Na csáóó
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
balashh2008. március 21. 16:38
 
 
Hali!

Igaza van sztem is Hopaxnak én is elsöre ugy probáltam h szinte má mindent tudtam rola. Elsöre én 150 magot kajoltam de nem volt nagy szám most kb nyolcadszorra 450 et ettem meg de az is elég lájti volt nemtom h velem van e a hiba vagy a magokkal amit veszek. Ipomea Tricolor volt rá irva. De most hoztak Heavenly Bluet!! Szivesen kiprobálnám de már nem birom megenni sajnos. Az első kanalat má majdnem visszahányom :S. Lehet nem kellett vna ien sürün meg ien sokat enni?:D na píísz all
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Starchild2008. március 21. 15:34
 
 
na majd ozorán fogunk velük találkozni legközelebb... remélem az összejön.

az ozorafeszt frissitett honlapja már megy, rajta a fellépőkkel!
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
ynul2008. március 21. 14:37
 
 
http://video.google.com/videoplay?docid=-5035220276115241541&q=tabla+beat+science&
total=20&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6


húeszthallgassátok
itt a mengadegna
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. március 21. 14:34
 
 
Szín: fehér
Logó: Mitsubishi
Forma: kerek

Erről tud valaki vmit? Fontos lenne...
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
gerhardt2008. március 21. 14:06
 
 
Jééé, régen jártam itt, és csak most látom, hogy böjti hónap van. Én nem szándékosan, de kihagytam egy hónapot, tulajdonképpen nem is vettem észre, hogy nem szívok már x ideje. Tegnap viszont kellemes volt csavarni egy cigit a városban, és sokkal élvezhetőbb volt az egész, mintha minden nap szívnék, mint előtte pár hónapig. Hajrá srácok!
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
eMa9net2008. március 21. 13:30
 
 
Majd ha tudtok még valamit írjatok ... :(:(:(
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
eMa9net2008. március 21. 13:25
 
 
HÁT EZT NEM HISZEM EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL ... :'(:'( :S:S:S
 

 
 
>>> Vicc <<<
Erebos2008. március 21. 12:43
 
 
tanulság? törölni kell az egyént ^^
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. március 21. 12:38
 
 
Challanging Mr. Costa's opening remarks

http://www.drogriporter.hu/en/node/937
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Hopax2008. március 21. 12:33
 
 
Akik nem próbáltak, és nem is hallottak még nagyon pszichedelizálásról, azoknak honnan jött az ötlet, hogy kipróbálják? Bármilyen cél nélkül kevés értelme van ennyi magot megenni, pláne érdeklődés hiányában. Szerintem akkor trippelj velük, ha már valami konkrét terv alapján akarnak fogyasztani, és mondjuk az nem a "készen levés" (annak hétköznapi értelmén).
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
markoss2008. március 21. 11:56
 
 
Írj egy emilt ide és kérdezd meg a következő szertartás idejét:

hannah@the-awakening.net
h.klautz@chello.nl

Régebben rendszeresen közölték az időpontokat, de hírlevelüket nem frissítik. Viszont ez a régebbi kb. leírja miről van szó:

http://releasethereality.com/weblog/show_news.php?subaction=showfull&id=1157407575
&archive=&template=


Vagy keresd a Santo Daime "egyházat".
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
catmacs2008. március 21. 11:08
 
 
amúgy az előző ötletek nagyon ötletesek voltak ;D
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
catmacs2008. március 21. 10:46
 
 
4en vagyunk 1700 magra (vagyis olyan kb 420 mag fejenként) abból 3an nem próbálták fogalmuk sincs, hogy miről van szó. próbáltam velük elolvastatni a topic-ot meg más oldalakat, beszámolókat. Meséltem saját tapasztalatokat, és talán csak azokat hallgatták meg. Annyira nagyon pszichedelikumot nem próbáltak, csak a kedves kis "zöldet" (füvet) :D szerintetek?!
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Hopax2008. március 21. 10:03
 
 
Akik az Aes Danás bulira mentek volna, álljon itt egy kellemetlen közlemény a szervezőktől:

"
Ma reggel hétkor az elehetetlen feltételek miatt lemondtuk az Ultimae Labelt.
Rossz tapasztalatokra hivatkozva a teljes gázsit kérik előre, ami két napja kristályosodott ki.
Ezt a naphon teljesíteni nem tudja, hisz a világ trendnek megfelelően, fél pénzzel készült csak.
a 220 fős biztonsági limit és az esetleges "tragédia" esetén a másik fél összegre való 3 hetes átutalási garancia, nem elegendő a kiadónak.
A jegyek csont nélkül visszaválthatóak, ha vettetek.
A buli azért 22 vetítővel, és a naphonos djk-kel meg lesz tartva, bárkinek szívesen válaszolunk kérdéseire a helyszínen.
Behopp 0 és 1000 ft között lesz....
Még jelentkezünk Ma."

Kár érte..
 

 
 
>>> Hol kirándultál? <<<
GDave2008. március 21. 09:55
 
 
és a Gomba-sziklánál?
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Csokker2008. március 21. 09:20
 
 
Vegyél literes denaturált szeszt nem drága és sok. Abból jöhet fél lityi és üveglapon elpárologtatás persze tűzmentes térben és sötétben. A tükörről pedig lekaparni a mannát. Tervezem én is ezt megcsinálni, és bizarr ötletem támadt, hogy a kivonatot érdemes lehet pl. egy vizezett kenyérdarabbal felszedni és azt megenni:D
Még soha nem csináltam és most lesz először dolgom hajnalkával szóval így higgy nekem!:)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!