DAATH

A bátorság a félelemmel szembeni ellenállás, a félelem feletti uralom, nem pedig hiánya a félelemnek.

Mark Twain

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (66246 - 66265)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Gas2007. november 30. 10:43
 
 
Köszi Csokker.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
anjou.2007. november 30. 10:36
 
 
Amúgy sokat gondolkodtam, hogy hogy sikerült (még magam számára is meglepően) ennyire jól a tripp.
Leszámítva az olyan dolgokat, mint a tökéletes helyszín stb.
Hisz a tripp reggelén lábra se bírtam állni. Délután amikor átbicigliztem a barátomhoz, félúton leszálltam, mert ahhoz se volt erőm.
Nem vagyok benne biztos, de úgy érzem, azért jöttek ki ilyen jól a dolgok, mert hatalmas szeretet kaptam. És ez nem egy kiharcolt, erőltetett, előre szervezet dolgokból jöttek. És a fáradtságom is ebből fakadt. A problémáimat pedig tisztáztam. Magyarán rendben voltam belül. Azt hiszem, ha valaki biztonságos utazást akar, akkor ez a legfontosabb...
 

 
 
>>> Webtrip <<<
anjou.2007. november 30. 10:17
 
 
Meta megalkotta (számomra) az év beírását a daathon!

"közösítse be"

Hatalmas! :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
anjou.2007. november 30. 10:13
 
 
Bár az interneten még nem comming outoltam, de itt már szükségét érzem. :)

Szóval faszi vagyok. Nem csaj! :)

Ez van srácok. :) Pont ezért volt az anyám oltása tripp közben. Mert ő még ezt a meleg vonalat nem dolgozta fel. És gondolom elég nyílván való, hogy épp ezért volt szar időszakom is.
Szóval az a csaj biztos nagyon jól érezte magát, de nem én voltam. :)

Kicsit bosszant a tudatlanságom, hogy nem tudok konkrét választ adni a bélyegem milyenségére. Mentségemre legyen az, hogy aki hozta, abban maximálisan megbízok, sose hozott még rossz cuccot. (vagy ha volt is, előre közölte, hogy ez gyengébb minőségű). Viszont emlékezeteim szerint volt valami extra benne. Ha jól emlékszem azt furcsálta, hogy számok helyet betűk voltak a papíron. Azért ez több a semmitől talán.

Gén:

Gondolkodtam a címen, és valami találó-szívből jövőt kéne kitalálni, de nem megy. Hatásvadász meg nem akarok lenni. Ami elsőre beugrott, hogy a cím legyen maga a tripp dátuma:

2007.11.10-11.

:)

Legyetek jók, és köszi a véleményeket! :)
 

 
 
>>> Vicc <<<
anjou.2007. november 30. 09:53
 
 
Most dumálgattunk a bátyámmal egy csajról, aki mindkettőnknek megvolt, annak aprópójából, hogy kb 4 órával ezelőtt összefutottunk vele egy buliban.

Bátyám záróakordja a csajról:

"Hihetetlen, hogy ekkora retkes kurvák, hogy tudnak a 20. században életben maradni!"

Mire én:

"Pláne, hogy már a 21-ben vagyunk lassan 8 éve!"

:DDD
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. november 30. 09:50
 
 
Verzamel, sztem csak akkor éri meg, ha van hydrós tapasztalatod... egyébként a tapasztalt hydro grower-eknek, term. megéri.

Nekem nem jön be annyira a hydróóó... Én a sweet organic-ot preferálom, de tény, hogy a hydro jobban terem.

peace, Cucen
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Elma_MAn2007. november 30. 08:42
 
 
Ha minden összejön akkor T-2óránál is lesz cigi :P. Élmény beszámolót nemígérek, de leírom a kombo hatásait ;-)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Romulus2007. november 30. 07:24
 
 
Csappan az érdeklődés kérem szépen.GoogleStatisztika
hogy milyen gyakran kersnek rá a "Drugs" szóra 2004-2007
http://google.com/trends?q=drugs&ctab=0&geo=all&date=all&sort=0
 

 
 
>>> Webtrip <<<
meta2007. november 30. 04:46
 
 
a kollár laca -a kistehénes zene nyulaknakos csáveszmávesz-még kábé 96-ban csinált egy rajzfilmet,az ember, aki megette magát címmel.
sajnos nem találtam.
ha valaki esetleg meglelei a neten, annak jó lesz.
léci közösítse be.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Sevil2007. november 30. 00:28
 
 
Hopax, győztél! Mindkét szemem sír, a másik a nevetéstől :)
Bore, ez se kutya...
 

 
 
>>> Gyűlölet: a legrosszabb érzés <<<
Titti2007. november 29. 23:56
 
 
régen írtam hogy részem volt egy gyilkossági kísérletben, csak verses formában írtam le.
kiváncsi lennék valaki véleményére
16- 17 éves lehettem, egyik ismerősöm már hónapok óta iszonyatosan szenvedet a párkapcsoltában, se vele se nélküle, verekedések, ordítozások, meg akarta ölni, valféle drogtúladagolást talált a legmegfelelőbbnek, bele a poharába , búcsú és kész, ez volt a terv
én ezt tettem: (biztos nagyon bután oldottam meg)
közös barátainktól akart drogot venni, én mindenről tudtam, pontosabban rajta kívül egyedül én,"kicsit" kiborultam, de szerettem és végig ez hajtott, mert közeli ismerős
telefon, találkozás a közös ismerőssel , hogy beszélni akarok vele, el is mondtam neki hogy amit venni akar tőle valféle drog, azt mire akarja használni, és hogy azt találtam ki hogy hogy hígítsák föl de azért legyen benne valami, ha esetleg ellenőriztetné. ennyi
közösen mentünk el a cuccért , megbeszéltem vele hogy végig mellette állok, és végig bíztam benne hogy nem halhat meg a pasas, minden rendben fog menni
eljött a nap a feltételezett gyilkosság napja, hárman vagyunk a főszereplők, és én hülye fejjel azt mondtam neki hogy csinálja ,szinte már minden érését éreztem én is, mondjuk tudtam hogy nagy baj nem lehet, de én voltam az utolsó löket hogy megtegye, otthagytam őket
egy órával későbbre beszéltük meg a randit az ismerősömmel, amíg oda igyekeztem végig bőgtem hogy csak egyszer lássam még nevetni, amikor megláttam nagyon meglepődtem ,mert kielégült volt az arca, ez fájt a legjobban
a pasinak nem lett baja , csak mivel drog hatása alatt vezetett, volt egy balesete, de Istennek köszönhetően semmi baja nem lett
 

 
 
>>> Buddha, Jézus, Mohamed és barátaik <<<
Ajtóablak2007. november 29. 23:45
 
 
én is ateista, "modern haladás- és tudomány-hit"-ben nevelkedtem, ezért nagy öröm jófej katolikusokat olvasni, ez a Hans Küng, akit Nargile ajánlott, nagyon jól esett.
itt egy interjú vele (az Ezredvégi beszélgetések című könyv, amiben megjelent, megvan nekem, de eszembe se jutott egy katolikus papot olvasni, inkább a tudósok érdekeltek):
http://www.c3.hu/~bocs/eletharm/ezred/ezred4.htm
van benne szó arról, amit jinzo írt ("a vallási irányzatoknak tényleg meg kell tartaniuk alapvetö erkölcsi és morális nézöpontjukat" - világetosz-projekt), és ez a Hans Küng megmutatja, hogy sikerülhet az (egy katolikus számára is), amire babette vágyik, a lelkében lakó két én egyesülése. :)

jinzo, én hindu jógaiskolába járok, ezért (is) érdekelne, hogy mért gondolod, hogy "a védák ... intelligenciájában messze felülmúlja az egyéb vallási rendszereket". én ezt kapásból nem hiszem, (buddhista) barátaim a buddhizmust szokták magasztalni, tudós ismerőseim a tudományt tartják a legmagasabbrendű rendszernek, te miért a védákat?
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Romulus2007. november 29. 23:14
 
 
De nagy lett a csond sracok...
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
authorized2007. november 29. 22:22
 
 
szerintem is jó ötlet.T+0-nál egy pofás kis cigi bevezetőnek,bár én italt(szeszes)nem javasolnék.baromi mennyiséget meg lehet inni,és semmi értelme.afterra alvós cigi tényleg kell.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2007. november 29. 21:57
 
 
macskaalom mint vermi helyettesito nem jutott meg vkinek az eszebe?
zeolitnak hivjak egyebkent.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2007. november 29. 21:29
 
 
Aktív szénszűrő? Tudtommal egész jókat gyártanak.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
KarelGott2007. november 29. 21:00
 
 
szag pedig lesz.ha nem akarsz szagot,akkor próbálkozz ibolyával,hóvirággal tulipánnal.de ha mindenképpen ragaszkodsz az elképzelésedhez három alternatívát tudok ajánlani
-Mint Mézga Aladár halálfejet rajzolsz a szobád ajtajára,esetleg Paks környékéről,vagy szlovák maffiózóktól némi urániummal veszed körbe szobád ajtaját
-egyszerűen zárod az ajtót,és ha megkérdezik miért?-CSAK!
-vagy veszel ervikk illatosítot ami hustonpercenként pöffent a szobába eukaliptusz,óceán,vanilia mittudomén milyen illatot
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
LapoSmaDár2007. november 29. 20:59
 
 
elotte fucsi meg nekem nem volt, viszont afteron nagyot dob!!! nagyoin nagyot:S en szesszel szeretem a legjobban, persze nem tomenytelen mennyisegben.
elotte sztem nem para a pipa, csak ne legyen sok abbol is.
most jon pstrol jubihofi, hnap en is utazom :P
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
deeptrip2007. november 29. 20:28
 
 
LSD after kezdetén egy izmos pipa vagy joint visszahozza a trippet nagyobb intenzitással, de persze nem olyan sokáig. Így hamarabb is "kimegy" belőled az after szerintem.
Szerintem is nagyon jó kombó papír és fű. Sokszor úgy szívja az ember mint valami extra light cigit. :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mert2007. november 29. 20:08
 
 
ez mind szép és jó:D csak a kérdésre nem válaszolt senki:D:D nem alap kezdő vagyok de indoor végig még nem volt
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!