DAATH

A legjobb dolgok az életben nem dolgok.

Art Buchwald

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (70526 - 70545)

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Elma_MAn2007. szeptember 24. 20:03
 
 
majd rájöttök :-P
http://www.feedthehead.net/
--
egyszerű de elvagy vele egy darabig:
http://www.armorgames.com/games/paintballthegame_popup.html
--
kibírod?
http://www.notdoppler.com/frame/636.html

 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Verzamelmister2007. szeptember 24. 19:58
 
 
A Jack Herer-ről mi a véleményed?Hallottál már róla?Nem ruhaszövésre gondoltam:-))
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
ComplexMind2007. szeptember 24. 19:43
 
 
az biztos:)de én nem centire eszem a kaktuszt úgy is behatárolható de sztem pachanoiból,peruvianusból vagy macrogonusból nyersen a megfelelő dózis ami biztos a jó és a veszélyes közt van az olyan 400gramm nyersen.azért mondom azt hogy veszélyes mert már volt kaktusztól badtripem akkor kb 800grammot ettem meg nyersen peruvianusból ami a megszokott dózis több mint dublája(azt hittem megvakulok annyira tág volt a pupillám és szemfájások is már kerülgettek közelre pl egyátalán nem láttam:S, súlyos tesi mellékhatások ezek leginkább görcsök voltak,kissé szapora szíverés és a teljes önkontroll elveztését okozta)szal 1szó mint szász akármennyire is herbál cucc a kaktusz elég veszélyes nagy dózisban rossz settingel. főleg mikor előszőr nyomtam megdöbbentően durva volt 30percre még be is paráztam elég rendesen....előtte 1 órával azért imátkoztam hogy legyen egy kis zöldem rá hogy beérezzem másfél órára hálát adtam az istennnek hogy nem szívtam rá:)annyira intenzív volt a trip hogy más szert igazából akkor abba pillanatban avagy szakaszban nem is kívántam egyátalán.(télleg csak az volt hogy ültem egyedül a szobába és buli volt:D)őő sztem nem olyan mint az lsd hogy hullámokba kapja el az embert hanem van mittom én egy 4-5órás szakasz ami folyamatos és hihetetlenül intenzív utazást ad a vissza térés után néha van olyan hogy még 24órával utána is tapasztal mellékhatásokat az ember sőőt van egy fura dolgom ami a katusztól azóta se mulik kb 2hétig minden másnap megettem 300-400gramm kaktuszt azóta már eltelt kb 2hét hozzá teszem tiszta őrület volt és szal azóta az egyik pupillán kb dubla akkora mint a másik nem tom mitől van de ennyi tripet nehéz is volt feldolgozni:S
remélem azért elfog mulni ez a felemás pupilla dolog elég idegesítő:S
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
BlackSheep2007. szeptember 24. 19:36
 
 
Milyen célra? ruhát szönni?:D pitét csinálni? egyébként szivásra sztem a snow white (white window) és az orange bud azaz a narancsárga pötyös/foltos mokszi
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Verzamelmister2007. szeptember 24. 19:23
 
 
Szerintetek melyik a világon a lejobb kenderfajta?Ínyenc vagyok.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kolorize2007. szeptember 24. 19:22
 
 
csak az a lenyeg h csontszaraz legyen mikor elrakod.
barmeddig birja lenyegi valtozast nem fogsz tapasztalni 4 ev mulva se
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
arock7772007. szeptember 24. 19:14
 
 
Nem azt mondtam hogy nincs íze a papírnak. Van íze ami szerintem is keserű de én nem az anyagnak tulajdonítottam be hanem inkább a tintának. Lehet hogy nektek van igazatok. Viszont szerintem mellékes az íze mivel elenyésző. Viszont a hatás az isssszonyat jóóóó! ;)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
arock7772007. szeptember 24. 18:58
 
 
Sztem elég ha csak szárazsötét helyen tárolod légmentesen lezárva. Kb két évig bírja.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Álommanó2007. szeptember 24. 18:40
 
 
Hogy kell tárolni a zöldet? Állítólag mélyhűtőbe kell rakni... ez hülyeség?
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
nem2007. szeptember 24. 17:59
 
 
uzul prod

tegnap westbalkanban fellépés. fasza volt.
http://www.uzulprod.com/
 

 
 
>>> HackCenter - TripProgramming - HackYourBrain <<<
Funkbwoy2007. szeptember 24. 17:59
 
 
festményt akar lopni? 8D
vagy visszalopni... 8)
 

 
 
>>> HackCenter - TripProgramming - HackYourBrain <<<
Funkbwoy2007. szeptember 24. 17:47
 
 
festményt akar lopni? 8D
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
nem2007. szeptember 24. 17:24
 
 
a másik oldal:
„Egy eszme nem felel azért, hogy milyen emberek hisznek benne.”
(már volt egyébként)
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
mans2007. szeptember 24. 17:20
 
 
Ja a trichocereusokban kevesebb deazért ha megebédel pl egy pachanoiból az ember kb 25 centit,akkor igencsak intenzíven érezhető:)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
mans2007. szeptember 24. 17:06
 
 
Helosztok

A bölcsek köve nevü gombáról tud valaki valamit?Úgytudom ritkán van belőle az országba.Kerestem a keresőbe de nemtaláltam.
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
saamaan2007. szeptember 24. 16:48
 
 
Az autó nem alkalmas városon belüli közlekedésre, alapvetően szerintem csak nagy távolságokra van értelme használni (mert indokolatlanul sok helyet foglal egy eléggé szűkös területen, lassú, a nagy forgalom miatt nem lehet például gyalog átkelni az úttesten, mert mesterségesen kizár a környezetedből és még sorolhatnám) de nagy távolságokra is lehetne környezetkímélőbb megoldásokat találni, például a vonat már most is árrammal megy, míg az üzemanyagcellás autó csak később fog. Én szívesen élnék autómentes városban és nemcsak a kipufogók miatt. Valahogy jobban érzi magát az ember egy olyan helyen, ahol a város úgy van kialakítva, hogy tudsz gyalog, tömegközlekedéssel vagy bicóval menni.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
nyuszika_a_fűben2007. szeptember 24. 16:10
 
 
más beszélni általában dolgokról, amit aztán majd felhasználhatnak mindenféle eszmerendszer alátámasztására, és már dolog KONKRÉTAN beszélni dolgokról, mint pl. említett Schmitt. Szerintem. :)

Egyébként meg persze, anything goes. :D
 

 
 
>>> HackCenter - TripProgramming - HackYourBrain <<<
Én+te+ö=gén2007. szeptember 24. 16:02
 
 
Trükkösebb persze, ha a képre még külön rá kell montázsolni az idöpontot és/vagy valamilyen logót is, de ez csak idö és szerszámok kérdése (man ImageMagick).
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Én+te+ö=gén2007. szeptember 24. 15:53
 
 
[ Pumba:
Elfelejtetted átmásolni a régi gépröl az automatikusan elmentett jelszavakat ;P
Annyiban igazad van, hogy tényleg lehetne jelszóemlékeztetö meg emailcímváltoztató.
Átraktam az új jelszavadat az eredeti nickedhez is, úgyhogy ismét használhatod a Pumba92-t. ]
 

 
 
>>> Természetes vs. mesterséges <<<
BlackSheep2007. szeptember 24. 15:48
 
 
A kokain télleg koka cserjéböl készül énvoltam pontatlan ,, és még volt 1-2 pontantlanság az irásomba :DDD egyébként aki a beléndeket vagy akármi mást pl petrezelyem olajal kisérletezik az vagy nagyon ostoba vagy csak tul kiváncsi x) én minden ellen érv mellet is a természetesnél maradok (hajnalka,fü,farozsa,ginseng meg a többi természetes élinkitö) mindenki azt nyom ami neki bejön ....bár a petrezselyem 1 picit meredek:DD
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!