DAATH

Ne féljünk nagyot lépni, ha ez tűnik szükségesnek. Két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon.

David Lloyd George

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (71126 - 71135)

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
fojti2007. szeptember 15. 21:16
 
 
sziasztok. rég irtam ide mert nem tudom.csak azt h készvagyok mint az m0-ás
 

 
 
>>> Eszperente <<<
TEkeRMINÁTOR2007. szeptember 15. 21:15
 
 
Eltelt hetekben e helyre be-belestem.E nyelv teljesen megtetszett,embereknek e nyelven feleltem egyre rendszeresebben.Elmentem messze(mert kenyerem ezzel keresem),elmentem ezer ember mellett.Fecsegtem embereknek e nyelvet,egyenesen reppeltem!De emberekben ezzel felemre nem leltem.Ezt feleltek nekem:Ember,velem ne perlekedj e nyelven!Nyelved hemzseg "E"-kben.Ez helytelen!Nyelvedben legyen nem"E" rengeteg "E" mellett!
Nyelvemet nem vette egy sem.Ezeket zengtek nekem:Cseszd meg!
Meg:elment neked eszed!Fejed megbetegedett!Felejts el engemet!
Jelenleg megjelentem e helyen,s e nyelven csevegtem Eszterrel. (Eszter egy melles egyed,ez nevelt fel engem.)Felele nekem Eszter:gyermekem!Ezt szerek tettek veled? Nem!Megleltem e nyelvet,s lelkem repked ezzel.Egy lepke lett.Eszem meg terjed!
S letennem e nyelvet nem megy.Mert egyre tehermentesebben megy nekem.Ez lett velem,ezen kesergek.Mert ez nem mese.Ez leend jelenemben.Elvessem-e new nyelvemet,esetleg ne? Teker.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
celt12007. szeptember 15. 20:49
 
 
igazad van,már jobb is,ez csak segített,ho szembenézzek egy olyan dologgal,amivel eddig nem mertem,de erősnek kell lenni,és szembe kell nézni a dolgokkal!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
hola2007. szeptember 15. 20:24
 
 
Basszus ma amikor épp a jövő évi kertecském talaj előkészítésén dolgoztam elment arra egy kutyáját sétáltató fazon. Szerintetek ez nagy para?
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
machine2007. szeptember 15. 20:21
 
 
Sajnos az élményt mindenkinek saját magának kell feldolgoznia,több-kevesebb sikerrel.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2007. szeptember 15. 19:46
 
 
mi asszem bordói lével permeteztünk, bemész a mezgáz boltba és kérsz gomba elleni permetet, sztem kapcsiból ezt nyomják a kezedbe.
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:46
 
 
a mediamarktban vettük asszem 300 ftért, az a neve, hogy "ki vagy rúgva".
idézem a leírást:
"eltömni a wc-t, a mikrót a levegőbe röpíteni és a főnököt mérgesíteni - néha a kívánságok valóra válnak!"
(mondjuk én nem vagyok irodán, de szerintem jójáték.)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
celt12007. szeptember 15. 19:43
 
 
Hy,srácok ,megvolt az első salvia trip,de elég érdekesre sikeredett,haverjaimmal egésznap szívtuk,és rágcsáltuk a leveleket,semmit nem éreztem,csak kis fejfájást,aztán éjszaka megrágcsáltam 1 levelet,és volt pár képi halum is,meg szédülés,érdekes járás,aztán kajáltam ekkor lecsendesedett,aztán lefeküdtem aludni,és az álmom annyira életszerűnek tűnt,ho alig lehet leírni,és még a felkelés pillanatában sem volt minden tiszta,ráadásul ez egy rémálom volt (számomra) és a fő téma az volt,ho rángattak a szüleim ide-oda,ho hol és kivel éljek,megspékelve agresszivitással stb.Hozzáteszem,ho már elváltak,és állandóan variálások vannak,és amúgy is nehezen érint ez engem,hát még 1 eltúlzott ,beleélt álomként.Szóval most elég feszült vagyok,és nem tom hova tenni az egészet,kérlek írjatok valami megnyugtatót,mert nem is tudom,ho ma este milyen lehet...
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Elma_MAn2007. szeptember 15. 19:37
 
 
Azt a smile-so animációt most miért kellet?
mocskosul lehangolt az egész...de azért kíváncsi lennék hogy kinek mi jött le belőle, éshogy a készítő miért jutott oda, hogy ezt megcsinálja.
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
metametta2007. szeptember 15. 19:18
 
 
:)
dehát nem kuss
nincs itt hekus,
csak néha jön egy szerb busz
és aszongyaazidegenvezető, hogy szerbusz.
van még egy ter_r_abájt mára
agyamban
van újabb terra high tárva
de hagyottan,
miben életnek szinejava
szinesen viszonyul
az agyadban
az agyamban
felsejlő mondatok közt
millió kis sokdimenziós szivárvány
villan.
ha már plazmát említettél,
majom.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!