DAATH

Az igaz és a hamis a nyelv kategóriái, nem a dolgoké. Ha nem volna nyelv, igazság és hazugság sem létezne.

Thomas Hobbes

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (75301 - 75320)

 
 
>>> átlagemberek <<<
metametta2007. június 4. 03:03
 
 
sziasztok.
sok szeretettel szeretnék elbúcsuzni a daath-tól.
(nem, most nem a szokásos az esetmben évente 1-2 alkalomma előforduló "nick-törlésről" van szó...)
hanem,
hogy szerintem én egy csúnya- vagy max nem túl csúnya, nem túl szép-, buta -vagy max nemtúbuta nemtúlokos- ember vagyok.
és szerintem akik itten igazi pszichonautákok, azok szépek, okosak.
én nem vagyok se tudatkutató, se biológus, se pszichiáte, se filozófus, se matematikus, se szépen néző nő aki a pasija mondjuk 19éves korától ismere, se mosolygós teddodacsajszi, se tehetséges figyelemreméltó nőszemély, se ...
semmi se vagyok.
néha közepes a humorom(nem túl jó, és nem is túl rossz)
szóval én egy közepes kis szürke egér vagyok, legjobb talán takarítónőnek leszek valami külvárosi hotelben, v max egy b kaszinóban.
néha majd taláűn írok novellákat, meg beküldöm az esszéimet meg a posztereimet mindenhova, amit jónak látok.
a net jó alma mater.
csak ciki beíni az önéletrajzba, aheyett, h pl:
"kötögettem néhány évig a hágai, a pesti, a berlini egyetemen, matematusként végeztem, kortárs novellákat fordítok, beszélek 5-6 nyelven, vibrafonozok, most biokémiát tanulok, de nemsokára filozófus doktor leszek "
helyett
azt,
h
"rendszeresen olvasom a lancetet, régóta, meg mindenféléket, ami eszembe jut, és szeretek szeretni tudni."

szóval egy tipikus ezredeleji senki vagyok.
megyek is a kék semmibe.

(ja még mielőtt valaki megkérdezné:
a fent vázlt példa - az egyetemmel stb. - nem én vagyok -nyilván- hanem egy másik ember.

legyen boldog, aki elovasta, csók.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Awas2007. június 4. 01:14
 
 
Úgy tűnik, immunis vagyok a salviára. Legutóbb egy nemtomhányszoros, de a (megbízható) forrás szerint erős kivonatot próbáltam pipából, kicsit beszédültem, és éreztem, hogy van potenciál a cuccban, de pszichedelikus hatás az semmi. Szomorú vagyok és irigykedek rátok. :)
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Awas2007. június 4. 01:10
 
 
A fű valóban gyógyszer, ha okosan használja az ember. Igazából meglep, hogy valaki, aki rendszeresen olvassa ezt a fórumot, méregnek nevezi. Ez nagyfokú tudatlanságról árulkodik, és szomorúnak találom.
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
JeLo2007. június 4. 00:35
 
 
A sok véletlen láncolata, ami nincs ugye :) Jó pár éve, talán 5-6 is van, hogy időnként hozzászóltam a fórumhoz és információkat gyűjtöttem az oldalról vagy éppen mások beszámolóit olvasgattam. Mintha nem is én lettem volna, így visszaolvasva önmagamat. Vagy inkább most nem vagyok én... Szóval a véletlenek. Barátnőm ma hazahozott egy könyvet az LSD-ről, amit maga Hoffmann írt. Épp csak hogy beleolvasgattam, aztán eszembe jutott az oldal. Feljöttem és ráleltem a filmre, melyhez gratulálok a készítőknek. Most néztem meg. Nagyon jól van összerakva nagyon jók a gondolatok benne és sokat adott.
Érdekes volt látni, kik is vannak a nickek mögött. Meglepő volt, talán azért, mert sosem képzelek el arcokat nevek mögé, csak egy érzet van mindig, de amikor már kézzel fogható (látható) az a valaki, mindig ledöbbenek :) Néhány dolog további kérdéseket vetett fel bennem és igazából szívesen beszélgetnék néhányótokkal a filmből. Főleg a menekülés a valóságból téma gondolkodtatott el és konkrétan Cellux egy elejtett megjegyzése, ami arra utal, hogy betekintést nyert a mélyebb valóságba és ez jó is és rossz is, rossz, mert...
Erre lennék kíváncsi, mert velem történt valamikor valami időközben, nem feltétlenül a szerek hatására, bár tény, hogy ott kezdődött minden. De erről nem itt és nem most.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 22:33
 
 
fehér euros , fekete szemcsékkel "szeméttel", átmérője kisebb az átlagnál...
jó bogyó , semmi mellékhatás, csak ajánlani tudom.
várt hatások MÁR 1db után :D
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
KennY2007. június 3. 21:19
 
 
:D kössz! szal ha indorba csinálom akkor mind1 hogy mikor csinálom?meg ha tudnál nekem segiteni hogy honnan lehet a legolcsóbban hps lámpákat szerezni azt nagyon megköszönném mert a boushdoctorba elég drágák:S
elöre is kössz!
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
Funky fun Füvi2007. június 3. 20:29
 
 
Őőő....izé....várj Kenny.....mindjárt na....már csak pár másodperc
Na mostmár pont késő:D

Ha biztosra akarsz menni szerintem már ne csináld outba,bár igaz,hogy most az én növényeim nincsenek 10centisek se és outba lesznek,de ez már rizikós ugye ...kicsit félek is az októbertől:D
(nah de én egy hülye debil deviáns vagyok aki előszeretettel teszi ki az ültetvényét a lehető leghülyébb időpontokban)

Szóval tégy azt amit akarsz...és talán kendert aratsz.


písz
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
tyron2007. június 3. 20:20
 
 
vezérlőpult alatti felsorolás/teljes lista,
mindent megtalálsz a hozzászólások között.
eredet(japán) formaiság(5-7-5 szótag, leginkább)
szellemiség(10pontos felsorolás...)
meg pár gagyiság, szellemtelen emberektől elviccelve azt, amit nem értenek...
ja és néhány jólsikerült tartalmi,formai,életérzés beli verset is fellelhetsz. Amit hatszor is át kell gondolj, 4 féle képpen értelmezhetsz, ami szemlélődésre, merengésre ingerel az már kezd jó lenni...
500 szótaggal könnyebb jól írni, hígan.
Hanem 17-el világot vázolni, vagy kiragadni egy érzés morzsájának-morzsáját sallang nélkül... ahhoz már kell látásmód.
igazi mesterek: Macuo Basho, Kobajasi Issa, Naszacure (sz'tem)...
bár ők is irtak szemetet (+int csak sz'tem) de csak bazi ritkán...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Csokker2007. június 3. 19:31
 
 
Igen, én már javasoltam egy jól bevált megoldást, a taposóaknát. Több millió szerb és kambodzsai nem tévedhet!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2007. június 3. 19:15
 
 
Körbepisáljátok a növényeket ??

(...)

:-)


Szerintem ássatok köré árkot, kerítsétek be szögesdróttal, amibe áramot vezettek és az árkot öntsétek fel benzinnel, majd az ak-47-es palántáitok mellé ássatok egy lövészárkot és feküdjetek bele az ak-47-esetekkel.
Ha arra megy csiga, szarvas vagy tüzifát gyüjtögető anyóka, négyeljétek fel és a barikád négy pontjára tűzzétek ki a megcsonkított test-darabokat.

Ettől még én is beszarnék és nem mennék arra növényt rágni.

peace
'Tabi
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 19:05
 
 
Szerintem nincs értelme úgy tabletta beszámolót írni, hogy más amfetamint (sp, meth, ...) használsz mellette.

A speednek is hasonló a hatása és ilyenkor van az, hogy MDxx mediumnak ítélsz meg egy NON-ACTIVE bogyót.

ja és hogy valamit hozzászóljak: ZÖLD NIKE -t ne egyetek!

peace and love-flash
Teletabi
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 18:16
 
 
jahh én is rég ettem már...de igen, elég nagy...jól látható mintával...és tök fehér...mondom én kicsit gyorsultam, meg persze iszogattunk...de én nem adnék rá 0 pontot:)

hát remélem nem anabol volt...bár én végül nem vettem belöle...de ezek után asszem nem is fogok:)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. június 3. 18:02
 
 
nem tudom miért de nekem 6 350mililiteres befőttesüveg 8 nap alatt kész lett. és kb a többi sütimnek is ennyi idő kell. nem tudom mijen 1 hónap
 

 
 
>>> Mire használod a Kendert? <<<
Funky fun Füvi2007. június 3. 17:47
 
 
Ez értelmes volt:D
De azért ha méreg ha nem méreg...néha azért jó :)
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Én+te+ö=gén2007. június 3. 16:27
 
 
Trog:
Küldd át nekem emailben.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 16:19
 
 
nemtom neked milyen mercis volt nekünk fehér elég nagy tömör színtiszta fehér, a logo jol látszódott. de mi ketten próbáltuk és a társam nagyon régen nem dobott már vagy egy éve és semmi, szóval nemtudom..mi is rá söpöztünk akkor volt jo de az nem a laszti volt.
 

 
 
>>> Peyote kaktusz <<<
Trog2007. június 3. 16:04
 
 
Hello! mivel nem láttam az interneten magyar leírást peyote-kaktusz termesztésről, írtam egyet (ill. fordítottam - az talán helyesebb). A kérdésem az, hogy ezt hová tudnám feltenni/beküldeni, hogy minél több érdeklődő számára elérhető legyen?
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Trog2007. június 3. 16:01
 
 
Exszel szerintem counter-strike iszonyú jó. főleg olyan szervereken ahol automatikus ujjáéledés van (Deatmatch)
Halus cuccokkal meg GTA San andreas, azzal a csalással, hogy repüljenek az autók :D Beszálsz egy autóba és csak röpködsz össze-vissza a házak között, nagyon kemény
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 15:55
 
 
Zöld lepkésről vki tud vmilyen infot?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. június 3. 15:07
 
 
Idegén! Ha ötszög, akkor az anabol! Szerintem azt lehet akár csikóhalnak is nézni! :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!