DAATH

A boldogság elengedhetetlen része azon dolgok nélkül lenni, amik után vágyakozunk.

Bertrand Russell

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (77581 - 77630)

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 2. 12:03
 
 
Hali !

http://kepfeltoltes.hu/view/070325/DSC03759_www.kepfeltol
tes.hu_.jpg

Sajna ugy fest, hogy 2C-B -s cuccot sikerült szerezni :(
Ilyet senki ne vegyen... először minket is becsapott, mert kevés belőle kísértetiesen hasonlít az MDMA-ra. Viszont 2nél már látszik a különbség. (Én CC-nek vagy skála kópésnak csufoltam, de az isten tudja miféle jel ez)

Egyúttal szeretnék megkérni vkit hogy tegye fel a pillreportsra is, mert valamiért nem tudok belépni, sem regisztrálni :(((


 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
hirokin2007. április 2. 11:52
 
 
(Csak félig off:)

Bolívia kokacserje-termesztői határozatban követelik, hogy a világméretű nagyvállalatok ne utalhassanak nevükben a kokalevélre. Ha sikerrel járnak, a világ legnagyobb üdítőital-gyártója új márkanév után nézhet.

A kokatermelők elhatározását jóváhagyta egy bizottság, amely részt vesz Bolívia alkotmányának újraírásában. Az alkotmányozó gyűlés "kokabizottsága" elé terjesztett határozat az "ezeréves kokacserjét" kézzelfogható kulturális értéknek nevezte, amely "stratégiai fontosságú, megújuló természeti forrás", és kimondta: az olyan nemzetközi nagyvállalatok, amelyek a növény nevét viselik (például a Coca-Cola), tartózkodjanak attól, hogy a levél nevével lássák el a termékeiket. A bizottság emellett felkérte az Egyesült Nemzeteket, hogy mossák tisztára a cserje nevét, miután hosszú éveken át a rossz hírét keltették.

A Coca-Cola vállalat viszont nem volt megértő a termelőkkel szemben: nyilatkozatban közölte, hogy nem enged a követeléseiknek, mivel márkajelzése az egyik leghíresebb bejegyzett védjegy a világon, amelyet a bolíviai jog is véd.

A kokatermelők már régóta neheztelnek az amerikai vállalatra, mivel szerintük semmit nem tett azok ellen, akik rossz hírét keltették a becsben tartott növénynek: "Nagy mennyiségben importálták a kokalevelet termékük alapanyagaként, mi pedig ezzel szemben még a saját országunkban sem árusíthatjuk" -- mondta felháborodva egy állami alkalmazott.

A bolíviai termelők szerint a vállalat néhány évvel ezelőtt még nagy mennyiségben vásárolta tőlük a kokalevelet. A Coca-Cola ugyanis még legutóbbi nyilatkozatában sem tért ki arra, vajon a termés részét képezi-e üdítőitaluk titkos alapanyagának. A világcég ugyanakkor hangsúlyozta: az ital nem tartalmaz kokaint.

A zöld kokalevél (latinul erythroxylum coca) -- amelyből a kokaint is készítik -- eredeti formájában enyhe stimuláns, és a bolíviaiak több száz éve használják arra, hogy gyógyítsák vele a betegségeiket, és csillapítsák éhségérzetüket, a bennszülöttek a vallási ceremóniáikhoz ma is használják a levelet. Bolíviában sokan isszák a belőle készített teát kávé helyett, a munkások pedig kokalevelet rágcsálnak, hogy elviselhetőbbek érezzék a mindennapok terheit.

Evo Morales bolíviai elnök egykor maga is kokatermelő volt, ezért már hosszabb ideje kéri az ENSZ közbenjárását, hogy országa végre exportálhasson olyan termékeket, mint a kokalevélből készített tea, fogkrém vagy likőr.

A Coca-Cola legfőbb fegyvere ebben a harcban, hogy a nevét már 1893-ban levédették, miután egy amerikai gyógyszerész felvásárolta az ital feltalálójától a hozzá kapcsolódó jogokat. Nem sokkal később az egész Egyesült Államokban, majd 1896-tól számos más országban is piacra dobta a Coca-Colát, amely elindult világhódító útra. Mára a Coca-Cola vállalat csaknem 230 különféle üdítőital-márkával büszkélkedhet, így övé a legszélesebb italválaszték a világon.

A vállalat nevéhez az évek alatt számos botrány fűződött. Egyik leghíresebb terméke szorosan kötődik a náci Németországhoz: a Fanta ugyanis a második világháború alatt (1940-ben) született meg, amikor a gyártóknak szükségük volt egy póttermékre, hogy a cég és leányvállalatai továbbra is árulhassák készítményeiket Németországban. 2004-ben pedig a Dasani nevű ásványvizéről derült ki Nagy-Britanniában, hogy nem tartalmaz mást, csak Temze-vizet. A vállalat elnyerte az év legrosszabb teljesítményéért járó kémiai "Nobel-díjat". A céget többször megvádolták azzal is, hogy gyárai erősen környezetszennyezők, és gyakran figyelmen kívül hagyja az emberi jogokat. A Coca-Cola termékeit 1970 és 1993 között betiltották Indiában (a konkurens Pepsi cég termékével együtt), Burmában, Észak-Koreában és Kubában pedig máig sem árusítják.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. április 2. 11:45
 
 
Acidtrexx de mindenképpen szagolj bele! Ha nincs kellemes gombaszaga, hanem ilyen savanykás büdös akkor csá...
Az akkor bacilus.
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
hirokin2007. április 2. 11:43
 
 
Helyes kis bonsaiokat lehet találni a neten, cserépben. Csak ki kell menni érte, mert gondolom a postai szállítás nem tesz neki jót.

Na meg be kell szerezni hozzá egy kertet, mert az még nincs. :-(
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. április 2. 11:16
 
 
http://www.kepfeltoltes.hu/view/070402/67536_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. április 2. 11:14
 
 
Én már semmit sem értek!
http://www.kepfeltoltes.hu/view/070402/81160_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
mans2007. április 2. 11:06
 
 
Lehet hogy jobban járok ha palántát veszek mert kivonatot már nemmerek venni.
 

 
 
>>> Bűn, drogok, vallás <<<
nolimit2007. április 2. 10:57
 
 
Együttérzés !!!

szerintem azért bunkó hogy észrevedd magad ... és a valóságot ami akkor is van ha nem hiszel benne .


én is problémában vok, hogy most ezt te írtad vagy én vagy mi vagy valaki más aki bunkó volt veled. passz.... de azt láttam melyik kéz írta be!!! :D és tuttibiztos hogy én nem vok szuperlény . talán csak együtt ...
 

 
 
>>> Drogkeresés-módszerek <<<
jean-sol-partre2007. április 2. 10:48
 
 
Respect to da ever living fullness Ivy I mann!
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Sevil2007. április 2. 10:08
 
 
kedves lagelli, örülök, hogy beleolvastál :)

"ez a kultúrantropológia? ez nem inkább felületérzékeltetés a szociológia eszközeivel? vagy esetleg az ipm-nek írtál egy hosszabb, meghúzandó cikket? jaj de szép ez a tanulmáy, de hol a lényeg? hol az a lelkület amit bemutatni kívánsz?és annak az ányalatai? sajátos dekadens sértettség a végkifejlet, miközben rengeteg dolognak nem jártál utána. ja idő és kapacitáshiány? az nem lehet ok."

A psy lelkület számomra leginkább a 2. interjúban van benne, azt próbálja a 6. fejezet megragadni. A végkifejlet meg szerintem +/-
+ : társadalmi érdeklődés, megnyilvánulási lehetőség növekszik
- : daath belső magja széthullóban (vagy legalábbis alakulóban)

Igaz, hogy rengeteg dolgonak nem néztem utána. Ezeket találtam érdekesnek. Nyilván mindenki teljesen más tanulmányt hozna össze a daathból, mert a készítő nézetei és érdeklődései óhatatlanul belekerülnek. Szerintem ezzel nincs gond, ha tudatos. Amennyire tudom, ez az első ilyesmi munka a daathról, kiindulási pontnak jó, amit más munkákban jól meg lehet kritizálni és azon keresztül bemutatni a saját meglátásokat.


"(megemlítettem volna sok embert sok nézőpontot a helyedben, akikhabár szinte mindig itt voltak, régen se szóltak sokat, és ma sem, csak fejlődnek velünk együtt a háttérben. mint csendes bálnák úsznak ezen a tengeren. tisztítják a vizet, és táplálják a tengert, pedig nem is feltűnőek. satöbbi ... )"

A régi, belsőbe nem került fórumozókra gondolsz? Ők is meg vannak említve, bár a nézőpontjaikat külön nem feszegettem. Veszélyes belemenni túl sok nézőpontba, mert a végén egy kezelhetetlen massza lesz. Ezért próbáltam olyan nézet-közöstöbbszöröst találni, ami karakteresen jellemzi a daatht és amibe nagyjából(!) mindenki belesorolható. Nyilván ez csak egy modell és nem egy teljesen precíz valami.

A 622-es hozzászólásod pontjait meg fejtsd ki jobban, ha van kedved, mert így nem nagyon tudok velük mit kezdeni.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
daböl2007. április 2. 09:57
 
 
Emm vissza írt a support, hogy elvileg gond nélkül meg kellett volna érkeznie meg hogy ellenőrizzem a lakcímem, meg a cuccok legalitását.. én úgy tudom, hogy a salvia, calea, s a blue lotus elvileg legális nemde? vki erősítsen meg ebben :P
 

 
 
>>> Hipnózis <<<
garabonc2007. április 2. 09:35
 
 
Szia Lagelli, a hosszú beírásodat - nagyjából úgy egészében- nem értem.

A lift nekem azért jó, mert régebben, mikor agykontrolloztam, akkor is mindig lift vitt le, csak akkor a 0 volt a legalsó szint.
A minusz 13. szint azért volt a minusz 13., mert a kisfiú és a kísérője, akiket követtem, ott szálltak ki, én meg csak mentem utánuk.
A bomló bálnatetem emésztgetésére valahogy nem vágyom. :-)
Ehelyett én inkább az öngyógyítgató részét fejleszteném ki az önhipnózis projektnek.

A lottószámokat pedig nem megkaptam, hanem gyakrolatilag kierőszakoskodtam a jelen lévő fickótól. Majd ha ajándékba kapom, talán pontosabb lesz.

A zombim felgyógyult egy hétvége alatt. Az első alakalommal meglátva őt meglepődtem, de a vele történtek elég pontosan körülírján azt a problémakört, amit - más egyebek mellett - meg kell oldanom.

Ált. nem lottózok, de most nem hagytam ki.

Szia Daböl, legközelebb majd jobban megy. :-)

 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
moricz2007. április 2. 08:06
 
 
Acidtrexx:

Ne vedd ki, most jutott eszembe, hogy te teljesen hermetikusan lezárva tartottad őket, Nos miután eléggé beindult már nincsen bent elég oxigén.
5 lyukat szúrj rá egy forrósított tűvel, és nézd meg még 4 napon át ha nem indul tovább akkor tuti kuka.

Próba cseresznye ;)

Nekem pl. két réteg alufolcsi van a standard Whiskey-s poháron. Ahol beoltottam őket az az alsó réteg oltás után rakok rá mégegyet amíg be nem indulnak, aztán ha eltelt egy hét (30 C°) akkor csak a felsőt szedem le.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
lagelli2007. április 2. 02:03
 
 
>A spirituális modell jellemzően a pszichedelikus drogokat fogyasztók sajátja. Esetükben a drogfogyasztás elsődleges mozgatórugója valamilyen transzcendens élmény elérése, az ember önmagának és a világnak a jobb megismerése reményében. A DAATH fórumon a pszichedelikumokkal kapcsolatos témakörökbe jellemzően az utóbbi modellbe beilleszthető személyek írnak, akik a droghasználat mellett érdeklődést tanúsítanak az általuk fogyasztott anyagok történelme iránt és előszeretettel hivatkoznak a pszichedelikus irodalom kulcsfiguráira: Timothy Learyre, Albert Hofmannra, Alan Wattsra vagy Feldmár Andrásra. Így érthető módon kerülnek szembe a társadalom többségével, akik felszínesebb ismertetekkel rendelkeznek ezekről az anyagokról és a tömegmédiából kapott információk alapján alakítják ki nézetüket, ami jelenleg a már említett orvosi és büntetőjogi megközelítés.

...
Te ne haragudj. pontosan a tömegmédiával példálozol: azokra a személyekre, akik a tömegmédiát szolgálják. Mongyuk azt le lehet írni, hogy ez egy vonzzerrő, és a felületes pfikonyautya belekóstál ezekbe az arcokba... de ... azzééé...
aztán:

>A szubkultúra-dilemma, ahogyan azt az előző alfejezetekben is említettem, a terepmunkám egésze során végigkísért és a kutatásom végére sem találtam rá megnyugtató választ. Leginkább a „szubkultúrába taszítottságból szabadulni kívánó csoport” jellemzést tartom találónak a közösség e dimenziójának leírására

Mennyémá.Aluljáró turné?
aztán:

>. Ez a személy megnyilatkozásaiban eltávolodik a drogtémát a társadalmi szinten uraló hivatalos, azaz a büntetőjogi és egészségügyi diskurzusoktól, így a droghasználatra vonatkozó általános közvélekedéstől is, és egy olyan diskurzusban vesz részt, melynek elsődleges célja „kifelé”, a témában jelentkező jelenlegi társadalmi szintű párbeszéddel szemben a „tájékozottság és a társadalmi elfogadottság növelése a pszichedelikus drogok és használóik tekintetében” (Drogriporter 2006). Ezek a tagok szinte kivétel nélkül meghívást nyernek a DAATH közösségének belsőbb magjába, az innercircle --be.

Dezinfo.

á meg még széjjel tudnám az egészet részleteiben rakosgatni, mert ha már valaki erre vetemedik, akkor miért teszi ezt ilyen kicsinyes "szerecsendiós" szűklátószöggel. Egy ilyen csodálatos anyagot így összetoszni.
Bocs, hogy nem vagyok nyugis bálna, csak iszonyatosan idegesítő játékos delfin, és emiatt sípolgatok, ha kedvem tartja. :p
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
lagelli2007. április 2. 01:37
 
 
(elnézést)

RE:" A Magyar Pszichedelikus Közösség online-offline élete
és küzdelmei a társadalmi stigmatizáció ellen"

"Az érzelgősség legrikítóbb példái azok a regények és filmek, ahol a szereplőket szét lehet válogatni a jók és gonoszok csoportjába. Legangyalabbak a főszereplők, kikkel az olvasó együtt sír és nevet, szinte egybeolvad velük; de ha jobban megnézzük ezeket a főszereplőket, nem is olyan angyalok: kicsinyes, kapzsi, édeskés vágyaik vezetik őket. A többi szereplők aszerint minősülnek jóvá és rokonszenvessé, vagy gonosszá és gyűlöletessé, hogy a főhősöket támogatják-e, vagy gátolják-e. Legtöbb mai ember az érzelgős regények módjára nézi a világot: amerre vágyai terelik és akik e vágyakat segítik, azok a jók; vágyainak gátlói a rosszak."

tudom, hogy ocsmány és kínos, hogy ez a véleményem, de kedves kt eztet jól összecsaptad! :)

ez a kultúrantropológia? ez nem inkább felületérzékeltetés a szociológia eszközeivel? vagy esetleg az ipm-nek írtál egy hosszabb, meghúzandó cikket? jaj de szép ez a tanulmáy, de hol a lényeg? hol az a lelkület amit bemutatni kívánsz?és annak az ányalatai? sajátos dekadens sértettség a végkifejlet, miközben rengeteg dolognak nem jártál utána. ja idő és kapacitáshiány? az nem lehet ok.

(megemlítettem volna sok embert sok nézőpontot a helyedben, akikhabár szinte mindig itt voltak, régen se szóltak sokat, és ma sem, csak fejlődnek velünk együtt a háttérben. mint csendes bálnák úsznak ezen a tengeren. tisztítják a vizet, és táplálják a tengert, pedig nem is feltűnőek. satöbbi ... )

bocsánat még egyszer.
 

 
 
>>> Drogkeresés-módszerek <<<
Ivy I2007. április 2. 01:09
 
 
Nagy mű a Tajtékos Napok :)
Az én nickem meg Ivy FM jamaikai reggae rádiótól lett lopva :O) Az I meg utal valamire, asszem... :O) Nem magamra.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Skinnerd2007. április 1. 23:30
 
 
ez a tanulmány több, mint megható.
 

 
 
>>> Hipnózis <<<
lagelli2007. április 1. 23:06
 
 
(pl ha a halas-madaras körforgásos rávezetésemmel próbálkoznál, lehet, hogy az lenne, hogy egy kitalálandó rendszerben minden résztvevő lényike bedobna egy feldolgozandó datát, amit a végén a mélytenger legalján kis naonfura baktériumként tudnál tökéletesen kikódolni, de akkor már inkább nem játszanál lottót. tényleg garabonciás te lottózol? :D)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. április 1. 22:58
 
 
Hát egye fene akkor holnap kikapom csak csórok 1 kis Hiperolt:D Megvannak az előnyei ha az ember 1 laborban dolgozhat:D Köszi a tanácsokat!!! Mindenkinek minden jót! Peace...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. április 1. 22:48
 
 
Yon, az előzőekben vhol leírtam, hogyan rendeltem én anno az FSRE-től. Tököm se tudja melyikben, majd kibogarászod. Segíts magadon és isten is megsegít...
Ja. Csináltam egy 2 sütis casinget, olyan sütikből, amik már legalább 3 flushön túl vannak. És nekiindultak. Sajnáltam őket kidobni, megesett rajtuk a szívem. :)
Persze majd a végén kiderül jól lesznek-e ...

Szárított gomba évekig eláll száraz helyen.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. április 1. 22:41
 
 
Én a helyedben megkockáztatnám, hogy beleszagolok. Ha büdi akkor kuka, ha nem akkor tető gyorsan vissza.
Én azt szoktam, hogy fejreállítom és kicsit megdöcögtetem, hogy ha tud, akkor váljon el az aljától a süti. Így több helye lesz a micinek. Nem tom nálad ez bejön-e, mert attól függ mennyire pakoltad meg a befőttest. Egyébként én 2-3 hétnél többet nem várok pf sütivel. Ha marad is egy kicsi amit nem szőtt be, akkor is kirakom. Majd a párában beszövi. Volt már olyan, hogy ott szőtte be az alját. Még gyorsabban is mint 30 fokon. Természetesen ilyenkor friss hidrogénperoxidos vizet lottyantok a perlitre.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
eightball2007. április 1. 21:31
 
 
Köszi moricz, és meddig tudom így tárolni?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. április 1. 21:24
 
 
Nem, nem nyálkás ugyan olyan kinézetre mint volt akkor mikor megcsináltam csak nem szőtte be szerinted kiszedjem? Lehet még a kerten kívül valami belőle? Azért köszi a választ! Peace...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
moricz2007. április 1. 21:18
 
 
Eightball:

Szárazon az a lényeg aztán pack, nejlon stb... rak6cc mellé silicagéles kis zacsikat, amiket pl. cipőkhöz adnak.

Acidtrexx:

Jujujúúújjj Az szerintem Bacilus amid van. Bár ha valakinek van más diagnózisa akkor írja meg.

Kicsit folyékony, nyálkás az egész a be nem szőtt helyen igaz?
Az halott sajna, ha kicsike rész van így meghalva akkor még meglehetne menteni egy jó vágással, így viszon ki a kertbe és talán valamikor lesz egy kis telep. (Nem valószínű, csak nem tartom szépnek, ha valaki a kukába dobja szegényt ;)

Don't Give it up.
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
Funky fun Füvi2007. április 1. 20:58
 
 
Jah hupsz,hogy még csak kutakodsz
Hát ha szerzel kokacserjét az nem piskóta:)...mert a cserje meg a levele is igen nagyon illegális-----persze ez nem azt jelenti,hogy nincs mert ez nem akadály,de a kokacserjére biztos kisebb a kereslet mint a kész orrcukorkára így ahhoz egyszerűbb lehet talán hozzájutni...
 

 
 
>>> A kert gyönyörei <<<
Funky fun Füvi2007. április 1. 20:51
 
 
Hirokin neked,honnan lett kokacserjéd a kertben?:D
Magától nőtt,vagy teleportáltad Columbiából?:P
 

 
 
>>> Hipnózis <<<
lagelli2007. április 1. 20:36
 
 
igenigen. édekes. egyszer egy ismerősöm ugyanígy megkapta önhipnózisban a nyerőszámokat, az első három 2-vel volt a kihúzottak mellett, a maradék 2 meg 1-el.
lehet, hogy legközelebb különféle stratégiákat kéne bepróbálnod.
(bár én félnék nyerni... :D )
 

 
 
>>> Hipnózis <<<
daböl2007. április 1. 19:27
 
 
garabonc... 5 ből 2 t azért eltaláltál :D ha vki esetleg miért ne alapon bepróbálta a számaidat az nyert 1-2 sörre valót ;) nameg vkinek egy ideig megoldódtak a pénzügyi problémái az 1700 millióval :P bocsi az offért
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
eightball2007. április 1. 19:24
 
 
Sziasztok!

Az érdekelne hogy hogyan kell szárított csiperkét tárolni! Légyszi segítsetek, fontos!
köszi!

sziasztok
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. április 1. 19:19
 
 
http://s167.photobucket.com/albums/u147/Acidtrexx/?action=view¤t=DSC00587.jp
g


http://s167.photobucket.com/albums/u147/Acidtrexx/?action=view¤t=DSC00585.jp
g


Bocsi a lényeget lehagytam az előzőekben ennyit nem font még be a mici
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. április 1. 18:42
 
 
Én is kiraknám de parázok h a benemszőtt terület elfertőződik, de akárhogy forgattam semmit sem nőtt most letakartam alufóliával az egészet. Valaki tudna mondani valamit h mit tenne? Thx előre is. Am én perlit meg minden nélkül értem el majd 90%-os páratartalmat. Peace...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 1. 16:06
 
 
32 új tablettainformáció az adatbázisban, bivalyról, Cartierröl stb. Köszönet Dawnnak a beküldésért!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. április 1. 15:25
 
 
mindenkinek:)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. április 1. 15:22
 
 
AcidTrexx tiszta ki vagy! bazz már a képről itélve én már rég kiraktam volna a terráriumba!ja és vegyél perlitet vagy dobjunk össze rá ha drága!! na pííííísz! ja és fura hogy nem hővel nőtte be a mici ijen gyorsan:) csináltam lenyomatot! és már negyeggyére flushholtam.
Tisztelet Minden
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2007. április 1. 14:44
 
 
Újabb gyarapodás:

Könyvtár -> Tanulmány
Kardos Tamás: A Magyar Pszichedelikus Közösség online-offline élete és küzdelmei a társadalmi stigmatizáció ellen (2007)
http://daath.hu/showText.php?id=152
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
yon2007. április 1. 14:31
 
 
El tudná nekem valaki magyarázni hogy hogyan kell innen rendelni, mert írtam nekik de semmi válasz :S

http://www.fsre.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=57
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
S á M á N2007. április 1. 14:28
 
 
Szalma+vermi együtt felesleges. A szalma a vermit helyetesítené a trágya/szalma tekben. Meg lehet csinálni de nem sok értelme van. Ha befónódott a süti akkor már rakhatod a terráriumba ilyenkor ellenállóbb a fertőzéseknek.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
helio*2007. április 1. 13:56
 
 
ha nem csukom be az ajtót magam mögött,
kínyílik egy alattam is
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
VENOM2007. április 1. 13:14
 
 
Amikor kinnt voltam Amsterdamban hoztam belőle egy 5-ös pakkot!
Gatyára szívtam belőle magam minden egyes alkalommal.Azt nézem,hogy nem hoz valami sokat.Szerintem valami bővebben termő fajtát kéne választanod!
Én hasonlóan rövid virágzási idővel inkább a White Rhinot javasolnám.
Láttam egy videót,ahol mutatták,hogy elég alacsony növényekről nagyon szép mennyiséget hozott.
Én ezt a fajta magot akartam hozni, csak akkor pont nem volt :(
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kolorize2007. április 1. 12:58
 
 
White widow rol mi a velemenyetek? erdemes nevelni?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Acidtrexx2007. április 1. 12:45
 
 
Sziasztok! 5.-én lesz 1 hónapja h megcsináltam a sütiket de még mindíg nem szőtte be rendesen és már elkezdett bekékülni a mici de nem merem kivenni mert félek h elfertőződik:( mit tanácsoltok?
Itt 1 link nézzétek meg http://s167.photobucket.com/albums/u147/Acidtrexx/?action=view¤t=DSC00589.jp
g
 

 
 
>>> Drogkeresés-módszerek <<<
jean-sol-partre2007. április 1. 12:36
 
 
Hello Ivy I

Kitalajám honnan van a nicked?

Nem tudom.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 1. 12:16
 
 
Ja és az kimaradt hogy a tesztalanyok száma 4 és mindenkinél hasonlóan zajlott le.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 1. 12:12
 
 
(narancsos)Sárga galambos vagy papagájos, nem tudom... bár sztem inkább galamb. Jó lenne kép. Mindenesetre elég fura volt. Az elején nagyon jól bekezdett, huh mondom ez állat lesz:) Aztán valahogy így hullámokban kezdte el csak adni az mdma szerű feelinget, de akkor nagyon jól. T+2 óra után már viszont kezdtem fáradni, T+3 óra után meg már kb mozogni nem bírtam... Pedig 4-5-ig még csak piásan is simán szoktam bírni a partyzást. Úgyhogy max 10/5-öt kap.
 

 
 
>>> Idegenek között <<<
Hopax2007. április 1. 11:37
 
 
http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20070330furcsa.html
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. április 1. 11:06
 
 
Hé tapasztalt growerek! mért van az hogy a rozst casingoltam és csak a fedőréteget az 1es mici fonja és kb 4eggyére van ez hogy 1es mici a tetején és bepenészedik. nem vágom nem való nekem a casing:(
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
olajos2007. április 1. 10:34
 
 
Köszi a választ, most megnyugtattál :)
van még egy két kérdésem, de először elolvasgatom a régebbi postokat, hátha találok rá választ...
Mindenkinek szép napot! :)
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
cambo2007. április 1. 10:12
 
 
szerintem biztosan nins fertozes, a gombak kalapja alatt a foldon is fekete a fold. a fekete es a lila meg ilyen helyzetben egyertelmuen spora, ahogy tudom ez a ket lehetseges szin is. a gombak szerinem azert nottek ekkorara mert ez nem az elso flush, gondolom emellett kevesebb gomba is nott mint az elozonel. :) egyebkent - gondolom tudod, hogy - a legmegfelelobb idopont a gomba leszedesere amikor a tonk es a kalap kozotti hartya epp hogy kezd elszakadni, elmeletileg ekkor a legnagyobb a hatoanyag tartalom. szerintem ne izgolj, mert mar lattam ilyen kepeket neten es szo sem volt megbetegedesrol. szep napot:)
 

 
 
>>> Bűn, drogok, vallás <<<
lagelli2007. április 1. 09:55
 
 
jaja. mongyuk elolvastam most futás után - az endorfin jó cuccos :) - amit ezelőtt írtam... hááát ja. az kicsit olyan, mint egy skizofrén vallomása, aki hangokat hall, meg nárcisztikus személyiségzavara is van és magára tekeri a figyelmet...
de iknább úgy mondanám, hogy minden történést megvizsgálok sok nézőpontból, és próbálom meghatározni a valóját. és akkor ezek végülis gondolati szinten sokszereplős "beszélgetéssé" alakulnak.
ez mindig így volt, gondolom ezért voltam mindig viszonylag magának való gyerek.
aztán amikor megéltem az első komolyabb pszichedél utazást, ott bejött egy felső, de bennem is meglévő érzet - i vagy I vagy mi- és azt is beraktam a nézőpontok közé. vagy inkább kiemelten kezdtem kezelni. végülis ettől persze egységesebb az egyszemélyes sokszereplős belső drámám.
na most az van, hogy sokszor azt érzem, hogy ez a "felsőbb irányítás" egészen különös utakon tör elő. erre kérdeztem, hogy lehet, hogy bunkó...? :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 1. 09:29
 
 
és most van az hogy lefekszem aludni, bár nem vagyok álmos, csak tudom, hogy le kell feküdnöm.
ennyit a NIKE-ról!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!