DAATH

Egyetlen ember sem léphet kétszer ugyanabba a folyóba, mert az már nem ugyanaz a folyó, és ő már nem ugyanaz az ember.

Hérakleitosz

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (82691 - 82700)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
czr2006. november 15. 15:15
 
 
a hatóanyag 1g... az amit te veszel abban a gramm töredéke thc.
minőségtől függ ugye.

egyébként az összes kedves hazai honatyára ráférne egy kis ültetés...bármilyen növényé...az meg pláne.

forza italia!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
metametta2006. november 15. 14:14
 
 
http://www.szeretemmagyarorszagot.hu/
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Én+te+ö=gén2006. november 15. 13:58
 
 
Vino:
"igazán akkor lesz boldog valaki, ha megtanul szenvedni"

Ha nem vagyunk elválasztva egymástól, akkor a tér "önmagadnak" hívott pontjában okozott szenvedés átterjed a végtelen térben másokra is. Lehet, hogy olyanokra is, akiknek nem csonka a boldogságuk. Például akik már korábban szenvedtek de már megoldották és kiteljesedett a boldogságuk. Vagy akik folyamatos boldogságtöbblet segítségével oldják meg a problémáikat, szenvedés nélkül. Ezért szerintem senki se kényszertanítson másokat szenvedni a boldogság nevében. Így is nehéz a korábbi saját szenvedéseket feldolgozni, mások korábbi szenvedéseit feldolgozni segíteni, a jelenlegi szociális játékokban nyomatott szenvedésekbe nem beakadni, stb.

Akkor már inkább a hedonista imperatívusz legyen a boldogság felé vezetö út.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2006. november 15. 13:39
 
 
Köszönjük meg azoknak a bácsiknak és néniknek, akik ilyen lelkesen védik a fiatalok egészségét azzal, hogy lehetetlenné teszik a minőségellenőrzést és fogyasztóvédelmet a marihuána tiltásával...
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2006. november 15. 13:30
 
 
teletabi:
Létezik egy Ehrlich reagens nevü vegyszer az indolok (mint pld. LSD) tesztelésére.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
anjou.2006. november 15. 13:23
 
 
Helló!

Én még életemben nem ettem gombát, de ez a link talán segít:

http://www.lycaeum.org/languages/hungarian/vgomba.html

Amúgy meg olvasgasd az anyagismertetőt... 1 grammal közepes hatást érhetsz el, de csak súrolja. Ha van más pszichedelikus szerekkel tapasztalatod akkor talán bátrabb is lehetsz. Az aranyszabályok (amit pl az lsd faqban olvashatsz) itt is érvényesek. De majd vki okosabb is remélhetőleg válaszolni fog. :)

Minden jót: anjou.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Vino2006. november 15. 13:16
 
 
regén:

"A te példádban ki van a "T" nézöpontban?"

Az én példámban az nem nézőpont. De csak a példában.


Amit írtam az több a modellalkotásnál. Azt mondom, vagy gondolom, hogy nem is lehet mást, mert nincs más.

Az idézetedhez két dologgal egészíteném ki.

"Ha a határtalan tér vagyunk, az azt jelenti, hogy nem vagyunk elválasztva másoktól. Azt mondhatnánk, hogy bár különálló hullámok vagyunk, de az óceán mélysége ugyanaz. Ebbõl pedig spontán és önzetlen szeretet és együttérzés jelenik meg, ami arra késztet, hogy másoknak is segítsünk elérni a boldogságot."

Úgy gondolom, ha nem vagyunk elválasztva egymástól, abból leginkább az a következmény a legfontosabb, hogy a saját boldogságunkhoz másoknak való örömszerzésen keresztül vezet az út. Bár ez nem trivális, mert (csak a péléda kedvéért) nem sokan gondolnak arra, ha valaki beteg, úgy gyógyulhat, hogy más betegeket gyógyít.
A másik ilyen nem trivi következmény, hogy ha ránk jellemző a fenti állítás, akkor ez olyan foglamakra is kiterjed, mint a boldogság. Mert ugye azt állítjuk, hogy a lényünk dimenzióktól független, tehát nem kéne megállni a személyeknél, mert a végtelenbe minden beletartozik. Innét jön az, hogy igazán akkor lesz boldog valaki, ha megtanul szenvedni. Enélkül csonka marad a boldogság. Vagyis nem a boldogságot, kell keresni, hanem a szenvedést, és a miérteket. Te hogy gondolod gén?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
teletabi2006. november 15. 12:43
 
 
Hi

Kellene nekem LSD-t kimutató reagens!

Mondom is mihez:

- Folyékony LSD
- Kockacukor (fel van itatva vele a folyékony lsd)
- Bélyeg
- Kapszula (benne vmi por van)

Hasonló cuccra gondolok, mint a gén-féle eki-reagens.
Tud vki segíteni ? Esetleg netről lehet rendelni ?
dobjatok egy mailt , vagy írjatok ide
üdv: Tabi
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
teletabi2006. november 15. 12:35
 
 
Hi!

Először szárított gombiból mennyit illik elfogyasztani, hogy érezzünk is valamit ?

1 g-ot megeszek, azon nem maradok rajta ugye :) ?

ha van ilyen gomba-pszichedelikus útmutató akkor linkeljétek már be légyszi!

---------

Másik fontos kérdésem: ha valaki már nem először gombázik és sokszor spurizott, 1g gomba meg egy pár csík spuri az összeveszik ? Az amfetamin és a gomba az egyszerre az úgy rendben van ?

 

 
 
>>> Légyölő Galóca - probálta már valaki? <<<
Zoli2006. november 15. 07:07
 
 
Parduc gali? egyszer en is bezabaltam belolle de azzal annyi, semmi hatas, vagy annak nincs is hatasa?:DD
Mas tapasztalati infoval nem took szolgalni csak azzal hogy telleg ne egyetek gyilkos galocat mert eleg fajdalmas dolog:PPP
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!