DAATH

Semmilyen hatalom, legyen akár egyházi, akár világi, nem tűrheti el annak megértését, hogy mindannyian Isten vagyunk álruhában, és hogy legbelső, legkülső, legvégső Énünk halhatatlan. Ezért kellett Jézussal is végezniük.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (94121 - 94140)

 
 
>>> Törvények... <<<
Cerberoc2006. február 28. 16:09
 
 
Jól értelmezem?Dísznövényként termeszthetem?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Elma_MAn2006. február 28. 15:54
 
 
Cubensis PES Hawaii-t megéri venni? Csak azért kérdezek meg minden kis apróságot mert nem akarok semmit sem a véletlenre bízni ;)
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Kohai2006. február 28. 14:58
 
 
Bizony ez nagyon fotoshop ízű kép..
Megnyaltam a monitort. Ez az.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
ynul2006. február 28. 14:40
 
 
mindenki a legeredetibb másolata Az Utánozhatatlan avagy a Nem Utánzó utánzóinak.
a legjobb után a B után.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
ynul2006. február 28. 14:32
 
 
az élet nem lét.
a lét kevesebb így teljesebb.
az egynél már csak a nulla nagyobb.
agygondola. velence lófasz.
a palacsinta tej nélkül is össze áll.
közhelysziti uncsi? lehet
viszont tisztább a levegö.
szarom le mrmint nem ezt. de azt sem.
eztazt. mindent.
bár magamra is tudnék már.
MOST.
ez nemén vagyok!!
jézusom.
wáááá
:) hé
mi ez? csak nem?! te csak ne mosolykodj. mármint én. anyád.
vagy mi? hatást keltesz? ha igen hazudsz. ha nem hazudsz.
remélem senki nem ért meg. kérlek.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
menthalbreakdown2006. február 28. 13:36
 
 
Jó estét!

Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Az igazság az, hogy nem volt még tapasztalatom sem savval, sem gombával, és egyetlen ismerősöm sincs, akinek volt.

Elolvastam egy-két FAQ-ot és az útmutatót is a pszichedelikus élményekhez, de maradt bennem egy paradoxon, amire nem tudok válaszolni még ezen ismeretek birtokában sem.
Az ajánlott az, hogy a vezető olyan legyen mondjuk egy first-timernek, akit ismer. De ha ő nem ismer egyetlen embert sem, aki rendelkezne ilyen tapasztalatokkal, akkor idegenhez kell fordulnia, ami nem szerencsés egy trip során.

A kérdés tehát arra irányulna (erre ugyanis nem emléxem, hogy olvastam volna ilyet), hogy ha van egy ember, aki rengeteget utánaolvasott mondjuk a sav hatásainak, a tripek előkészítésének, a problémamegoldásnak és a vezetésnek, de még nem volt ilyen élménye, akkor vállalhatja-e a vezetés felelősségét, abban a tudatban, hogy az utazót is kellően tájékoztatta és felkészítette az esetleges alternatívákra?

Előre is köszönöm a segítséget!

peace
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
tar_2006. február 28. 13:29
 
 
köszi bishop, találtam még érdekes neveket gomba faqúkról, - és mivel ez az oldal fizetős - megpróbálok dcről szakitani
 

 
 
>>> Gyűlölet: a legrosszabb érzés <<<
meta2006. február 28. 13:21
 
 
mostantól minden hosszú hajú pasi rejtse el a haját, mert kis japán szívtőrrel a táskámban mászkálok, ha meglátom levágom.
szóltam előre.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
csáócsáó2006. február 28. 13:10
 
 
Az mennyire normális, hogy 3 napja összeráztam az akkor már 1 hetes pár centis részen fehéredő magokat és azóta semmi jelét nem látom a micéliumnak?Kuka?
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
HardXTCMETH2006. február 28. 13:06
 
 
DRágám ő ki ? Mert ez sztem trükk felvétel. Eddig a világ legizmosabb embere : Ronnie Cooleman volt és marad is ha jól tudom. Ez nagyított kép. Ronnie is jó nagy állat, na de ekkora izomzaot még Növihormonnal se lehet növelni + sima szteroidokkal együttesen sem .
 

 
 
>>> Gyűlölet: a legrosszabb érzés <<<
meta2006. február 28. 12:56
 
 
dedede.
mégis.
mostantól kiillbill.
nincs kegyelem.
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
Polyak2006. február 28. 12:30
 
 
Na vége a kajaszünetnek voltam cigizni is, sokkal boldogabb ember lettem. Dohányzásomat csak az a munkatársam zavarta meg, aki kijött mikor szíttam. Beszélt hülyeségeket és bíztatott, h ő nem árulkodik, meg hogy ő már nem, de régen sokat.
Bazz ez hiányzik nekem, egy jópofizó hülyegyerek a cégnél, aki hű de megbízható e téren.
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
fmurcsi2006. február 28. 11:46
 
 
ja.
kegyetlen az élet.
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
Polyak2006. február 28. 11:28
 
 
az angol nekem sem gond, azé melózók, hogy ki tudjak menni angliába, de itthon csak német cégnél volt meló és most hallgatom ezt a sok szart egész nap
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
anjou.2006. február 28. 11:19
 
 
Tudom, hogy gennyes nyelv, egyszerűen kiborító. Ezt a szart 10 éve nem tudom megtanulni, ellenben az angolal amiből 3 év után megvolt a nyelvizsgám.
 

 
 
>>> Írjuk haiku-t! <<<
Polyak2006. február 28. 10:37
 
 
spontán gondolatok
alkotta végtelen sorok
kísérnek sírom mélyére
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
Polyak2006. február 28. 10:25
 
 
Nem tom ki olvassa ilyankor a fórumot, de asszem most buktam le a cégnél, mer ha vágja két fiatal munkatársam, h milyen illata van, és gogy néz ki egy spangli, akkor most a kezükben lehetek?!
Csak kurva módon unatkozom és nincs itt senki, akivel bármilyen eszmecserébe kezdhetnék. Vazzzz egy német cégnél vagyok, ahol mindenki telefonál, NÉMETÜL is. Gennyes egy nyelv ez a német.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
feki002006. február 28. 10:10
 
 
Valakinek mevan ATMOS-HEADCLEANER?
 

 
 
>>> Hétköznapok <<<
Polyak2006. február 28. 09:58
 
 
Tennap érdekes beszélgetésbe keveredtem egy burzsuj kis "faluvagánnyal", ki egy hosszan kifejtett gondolatmenet után, becsmérlő szavakkal illetett.
Fahhhh hát bazz miért ver engem a Jóságos ezen barmokkal, kiknek minden, minden értelmük megrekedt a "falu" kocsmában felszedett szlengek zátonyán?
Néha mégis úgy hozza a véletlen, hogy szónom kell néhány szót, reájuk pazarolni szavaim, s közben élvezettel megbotránkozni félelmetes egyszerűségükön.
Teljesen ki vagyok bukva mostanában.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
kert-ész2006. február 28. 09:55
 
 
Lsd. 1291.-es hozzászólásom.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!