DAATH

Ki szűknek érzi a mindenséget: teremt.

Szilágyi Domokos

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (99561 - 99570)

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
laca2005. december 7. 17:05
 
 
> 964. Nihil 2005. november 29. 15:34
> Nekem eddig vagy negyven centis, de folyamatosan nő :))!

Bakker nekem már serdülő korom óta nem nő..... jó neked ;-)
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Nargile2005. december 7. 17:03
 
 
laca: nem nézik.
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
laca2005. december 7. 17:01
 
 
Véradás után észrevehetik, hogy egy héttel előtte elszívtam egy spanglit?? Mondjuk tudom, mi a f@szr néznék, de most parázok... :)
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Nargile2005. december 7. 17:01
 
 
Vino: vizelettesztet a helyszínen? Olyat nem csinálnak, beviszik a csóringert a kapitányságra, és ott veszik le a mintát. Budapesten főleg a Gyorskocsi utcában, de most már rendszeresítenek teszteket a kerületi kapitányságokon is. A nyáltesztek pedig kifejezetten arra valók, hogy helyszínen teszteljenek velük. A nyálteszt elvileg 24 órán belül képes kimutatni a drogfogyasztást kannabisz esetében, viszont lehet kapni/rendelni különféle nyáltisztítókat, amik megtévesztik a tesztet.
Ami fontos: a nyálteszt/vizeletteszt eredménye semmiképpen sem bizonyíték arra, hogy valaki bódult állapotban vezette a járművet! Csak arra, hogy valamikor a közelmúltban drogoztál. Csak sokan ezt nem tudják, és bevallják, hogy drog hatása alatt álltak. A vallomás pedig már bizonyíték. Tehát a teszt eredménye alapján csak kábítószerrel való visszaélés címén indíthatnak eljárást, a bódult állapotban történő autóvezetés miatt pedig nem.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. december 7. 15:40
 
 
szijjasztok!
Én még sose írtam ide de ezt tudnotok kell h ne járjatok így...szoval hétvégén partyn dobtam egy fehér kerek calvinkleint...nem tulzok kb 20 perc után bementem a wcbe és végignéztem ahogy kitágul a pupillám,kimentem és ugy megcsavart h aszittem elájulok,oan durva szinten pörögtem tőle kb 1 orán keresztül h hihetettlen..és aztán jött a pokol...5ször hánytam, vert a hideg izzadság,a bőröm átlátszo lett...aszittem meghalok!!Nemtom mivolt ebben de nem ma kezdtem és iennel még nem találkoztam..Óvatosan srácok!!!pucca
 

 
 
>>> legalize <<<
Siphersh2005. december 7. 14:29
 
 
A svájciak összegyűjtötték a százezer aláírást, már meg is van számolva.

"im Bescheinigungsbüro in Bern liegen bereits über 102'000 von den Gemeinden als gültig bescheinigte Unterschriften vor."

http://www.projugendschutz.ch/homed.php

A projectről angolul:

http://www.projugendschutz.ch/homee.php

És ez aztjelenti, hogy népszavazás lesz. Majd. De lesz.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Cerberoc2005. december 7. 13:48
 
 
Keress egy katicabogarat a lakásba vagy a kertbe, az lelegeli az összeset. :)))
lehet venni a bio kill termékét ami nem szintetikus piretoridot tartalmaz (a piretorid ereditileg egy dalmátvirág nevő gezme virágából készítik, nem káros a melegvérűekre)
Szóval ilyen spricnit venni lefujni. Ha nincs más akkor jó a chemotox is csak távolról célzottan az állatokra.
Ha más nincs akkor híg szappanos vízzel vagy sörrel történő lemosás.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. december 7. 12:56
 
 
Kék "kínai" írásjel:Rossz.... nagyon rossz. Haverom hányt tőle. Én álmos lettem és furcsán éreztem magam tőle... a másodiktól pedig szinte kijózanodtam... aztán még készen voltam kb 6-7 órán át... csak feküdtem, és "elvoltam magamban"... biztos nem MDMA... még az íze sem.
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
kert-ész2005. december 7. 12:47
 
 
Ja és mégvalami: sokszor vagyok kénytelen nyilvános helyeken netezni és ha valaki belebámul a képernyőmbe, nem mindegy, hogy mit lát. A DAATH-ot, vagy fél tenyérnyi kenderleveleket. Na Én többek között ezért járok ide:)
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
kert-ész2005. december 7. 12:43
 
 
Nagyjából ugyanazt küldtem, mint a 183.-as hozzászólásomban. És azért pont a DAATH, nem a legalize.hu, mert itt van forgalom. Ha valakinek kérdése van tuti, hogy ide jön először. Főleg ha meglátja a "kender termesztés" topicot. Nem nekem tennétek szívességet, hanem a kezdőknek, akiknek minden tudásommal és tapasztalatommal igyekszem segíteni.

üdv
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!