



Kategória:
Társadalom 
Létrehozó:
bombadiltoma 
Létrehozás ideje:
2005. március 14. 
Utolsó hozzászólás:
2026. április 13. |
|  |


Érdeklődés:
287277 letöltés 6680 hozzászólás |
|  |



|

 |  Aktuális drogtémákbombadiltoma, 2005. március 14.   |  |  | | | | |  |  |  | | | hardex
nekedis boldog ujj évet de legközelebb eléglesz 1 * elküldeni:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Boldog Új Évet mindannyiótoknak - aktuálisan és megelőlegezve, valamint Kellemes Karácsonyi Ünnepeket - utólagosan!!! Baráti kitágult tudatú üdvözlettel... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Boldog Új Évet mindenkinek
Egy pár józan lépést Sok boldog tépést Flashelgetést Trippelgetést Kéjgázt, gombát LSD-t És sok szép estét
Kívánok mindenkinek
Don Juan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Dirrrrt,hogy te milyen huncut vagy , ez jó pofa volt vicces :)) ez tetszik |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hát akkor most kívánok mindenkinek kellemes ünnepeket, meg boldog új évet, paramentes éjfélt, totál K.O.-t, meg a többi marhaság. Tablettákkal vigyázni. Ha valamit nem mersz bevenni, mert kétes eredetű, hívj, azonnal ott termek :) Ha másnapra marad valami szintén hívj :) Na mentem, vár a tokaji, meg a kokaji', BÚÉK :-) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 675. Vino | 2005. december 28. 12:43 |
| |  |  |  | | | Kicsit olyan önfeljelentős kendermag és Bp parádé keveréke
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | 673. Liet | 2005. december 25. 16:20 |
| |  |  |  | | | | ez egy karácsonyi üdvözlőábra itt egyel lejjebb (amíg beírtam az volt) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 672. Liet | 2005. december 25. 16:18 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

 |  |  | | | 671. Zaxxon | 2005. december 25. 01:47 |
| |  |  |  | | | Na, lehet valaki észhez tért.....
Sok boldogságot minden hülye ünnepen felül... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Kellemes, Szeretet-fless teljes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek.
Mr.Pillreporter |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 669. helio* | 2005. december 24. 17:36 |
| |  |  |  | | | BBOOLLDDOOGG KKAARRÁÁCSCSOONYNYTT!!
"Idővel meglátjuk Isten fényét, mondták. Bolond, sosem látod Mit szíved ma nem lát!" Angelus Silesius |
| |  |  |  |

|  |
| 





 |