DAATH

Az ásítás néma kiáltás.

Gilbert Keith Chesterton

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok

VEZÉRLŐPULT

Témakörök

Új hozzászólás


Regisztráció

Jelszócsere

Emailcsere


Legrégibbek

Előző 100

Előző tucat


Teljes lista

Következő tucat

Legfrissebbek


ADATOK

Kategória:

Társadalom


Létrehozó:

bombadiltoma


Létrehozás ideje:

2005. március 14.


Utolsó hozzászólás:

2026. április 13.


NÉPSZERŰSÉG

Érdeklődés:

287278 letöltés
6680 hozzászólás


KERESÉS

Mit:



Hol:

anyagok
könyvtár
fórum
kapcsolatok


[Rendben][Törlés]



[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Aktuális drogtémák

bombadiltoma, 2005. március 14.

Mielőtt hozzászólnál vagy új témakört nyitnál, olvasd el a DAATH fórumának irányelveit!

 
692. valmont2006. január 5. 12:16
 
 
Szilveszter környékén találkoztam a rokonaim barátaival Ausztriából, Szlovákiából. Szóba kerültek a drogok, nekem köszönhetően, és a hozzászólásaik nemigen tükrözték azt, hogy a közvéleménynek megjönne az esze. Mondanivalójuk ebből a két részből állt: ők nem tudnak semmit a drogokról, de amit én mondok, az nem úgy van. Hiába mondtam, hogy évekig tanultam róluk azoktól, akiknek ez a szakmájuk (ez alatt értem pl. Demetrovicsot). Hiába mondtam, hogy a kapudrog-elmélet megdőlt olyan harminc éve, tovább hajtogatták, hogy aki fűvel kezdi, az továbbmegy az olyan veszélyes és halálos drogok felé, mint az LSD. Csaka tisztázás kedvéért megjegyeztem, hogy az LSD-t nem lehet túladagolni. Válasz: ugyan már, hogy ne lehetne. Erre elkezdtem mikrogrammokról beszélni, elég korrektül felidézve a számokat, rámutatni a nagyságrendi különbségekre, majd végül kétségbeesésemben azt kijelenteni, hogy senki sem tud elnyalni száz bélyeget. Válasz: de, el tud.
Arra az állításomra, ami már a mindennapokban, talán még a médiában is közhely, hogy a fű nem okoz FIZIKAI függőséget, azt felelték: nem, ez nem igaz, ez biztosan nem igaz. Nekik ugyan fogalmuk sincs, és nem is akarják megtudni, de amit én mondok, az biztosan nem így van.
Vagyis, a szokásos hozzállás: dohányoznak, isznak, a többiről fogalmuk sincs, de csak úgy tudják elképzelni, hogy a legális anyagok hatásának és veszélyeinek a tízszerese.
Így hát gyorsan másra tereltem a szót, mert kezdett elegem lenni az akadályozott kommunikációból. Elterelni egyébként még könnyebb volt, mint máskor (az emberek amúgy sem figyelnek), mert elég részegek voltak. (Kicsit én is.)
 

 
691. -_-2006. január 5. 08:06
 
 
Navégremegjönazemberiségesze..... http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&placein=hirkereso_cimoldal%20&nID=276117

-_-
 

 
690. helio*2006. január 3. 22:41
 
 
uhh... már a képtől bekészültem,
ilyen pipeom nekem is van.
A f*szom az illegalitásba,
az újévi fogadalmam egy Eszmei Forradalom!!!
(leszünk majd többen is, brrr)
 

 
689. HardXTCMETH2006. január 3. 13:32
 
 
Sztem biztos,hogy 8 év.Mennyit számít a szakosodott , külön ilyenre specializálódott ügyvéd, ha tények beszélnek?Mit tud felhozni ,hogy mértékeljék az ügy súlyosságát ? Azt,hogy szegény család és nem saját célra fordította a pénzt .Itt a közelemben egy 19 éves fiút simán leültettek 8 évre agusztusban, nem sokat lacafacáztak vele.Pedig ő pl tényleg azért dealerkedett, mert szegények..Hát a bírót nem igen érdekelte
 

 
688. marci042006. január 3. 12:54
 
 
aza tányér meg minek??

:)
 

 
687. Vino2006. január 3. 11:43
 
 
Hát egen..ez min. 5 év, hiába a beismerő vallomás. Jó ügyvéddel talán 4. Addig jár a korsó a kútra...:(
 

 
686. HardXTCMETH2006. január 3. 09:41
 
 
Durvuljuuuuuuuuuunk :)Oké megyek a trip szobába :DD
 

 
685. pillreporter2006. január 3. 00:57
 
 
Szevasztok!
Híradóban volt, orfk.hu-ról linkeltem be:
Hát van itt minden...:(
http://www.orfk.hu/friss/pes_20060102_01.html

Mr.Pillreporter
 

 
684. pillreporter2006. január 2. 21:20
 
 
Hard:
Szerintem béküljünkki.Mit szólnálhozzá,ha elszívnánk egy békepipát?!

Ha szólnál vmit, akkor gyere be aTripszobába!

Ez komoly!

Télleg nem lennejó ,ha eldurvulnánk, mások sem néznék jó szemmel.

Bocs,ha "szemtelen" voltam, változtatok rajta.
Legyen 2006 a változás éve! :) (amúgy gyűllöm a Fideszt:(

Na,tsáó!

...és PEACE

Mr.Pillcsi
 

 
683. HardXTCMETH2006. január 2. 19:51
 
 
Marci köszi, és neked is :) mindenkinek 1 példányban akartam, csak egyfolytában vissza jött, a mailer daemon és azt hittem egyszer se fogjátok megkapni.Erre kiderült,hogy mindenki 5x, vagy 6xor kapta meg :)
 

 
682. HardXTCMETH2006. január 2. 19:48
 
 
Pillcsikém neked is kívánok minden jót és egy nagyon Boldog Új Évet és naon szívesen a maileket:)). Pussz :D
 

 
681. pillreporter2006. január 1. 19:04
 
 
Minden kedves és nemkedves fórumozónak sikeres élményekben gazdag, békés, szeretetteljes és boldog új évet kívánok.

Külön neked Hardex, mert vagy 6 példányban érkezett meg jókivánságot tartalmazó méled. Amúgy köszi, jól esett, neked is ugyanazokat kívánom az új esztendőre!

Mr.PillerPotter
 

Keresés e témakörben:

|< Legrégibbek  << Előző 100 < Előző tucat  Teljes lista  > Következő tucat  >| Legfrissebbek 


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!