DAATH

Semmi sem veszi el úgy a mogyoróvaj ízét, mint a viszonzatlan szerelem.

Charlie Brown

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok

VEZÉRLŐPULT

Témakörök

Új hozzászólás


Regisztráció

Jelszócsere

Emailcsere


Legrégibbek

Előző 100

Előző tucat


Teljes lista

Következő tucat

Legfrissebbek


ADATOK

Kategória:

Társadalom


Létrehozó:

bombadiltoma


Létrehozás ideje:

2005. március 14.


Utolsó hozzászólás:

2026. április 13.


NÉPSZERŰSÉG

Érdeklődés:

287276 letöltés
6680 hozzászólás


KERESÉS

Mit:



Hol:

anyagok
könyvtár
fórum
kapcsolatok


[Rendben][Törlés]



[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Aktuális drogtémák

bombadiltoma, 2005. március 14.

Mielőtt hozzászólnál vagy új témakört nyitnál, olvasd el a DAATH fórumának irányelveit!

 
620. Tina2005. november 27. 10:25
 
 
hát még szép, hogy locsolgatják, nevelgetik, hiszen pénzt hoz, de sokat! fúj de undorodom az ilyentől......az orvosok elvileg arra áldozzák az életüket, hogy más embereken segítsenek, közben meg mindegyik azon spekulál, h melyik gyógyszert írja fel: a méregdrágát, vagy a még drágábbat. ugyan van olcsóbb szer is, ami megfelelne, de a gyáracska olyan sokat fizet.....egye az ő drága szarját a beteg. mondjuk nem ítélem el emiatt az összes orvost, egyrészről mert jogom nincs hozzá, máarészről meg nem feltétlen ő a hibás.....valamit neki is enni kell, vagy mi. determinizmus, a végképp elkeserítő fogalom.........
 

 
619. rTyler2005. november 26. 21:49
 
 
Huuu Emberek, de reg jartam itt :/
Latom mar van bogyoadaathbank meg minden :) eselytelennek latom, hogy potoljam a forumos lemaradasaimat, ink megcimzek Nektek egy kepeslapot.

rTyler
London

Udvozlet minden kedves szaktarsnak innen, ahol az ido jo, a sor draga, jo no alig-alig, az utcakon peyoteot, san pedrot, salviat, legyolot, parducgombat, VALAMINT MINDENFELE GOMBAT /legalisan/ arulnak, 1 nap alatt kb 5en kostolnak be, kell-e vmi, ahol senki sem baszogat a stilusod, viselkedesed, hovatartozasod, semmid miatt, ahol szabadnak erezheted magad, ahol nem azon kell kattogni,melyik joghurtot veszed le a bolt polcarol vagy kihuzod-e jovo ho 10-ig es ahol azon toprenghetsz, h valyon miert nem el itt mindenki, akit szeretsz. Legyetek Rosszak! Ave .)

Daath
4. dimenzio
Szivarvany Folyam 88
0000
 

 
618. Ákimáki2005. november 24. 00:35
 
 
szép...
A végét olvasgatva eszembe jutott az a lincsi-apátos történet, amikor egy vándorszerzetes (vagy valami ilyesmi) meglátogatja, és azt mondja neki:~ ha éhes vagyok eszek, ha álmos akkor alszom, és nem csüng mindenféle egyéb dolgon az elmém.
erre azt mondja neki az apát, hogy egyebet már nem is mondhat... (mindent tud, amit tudnia kell)

Szóval szerintem keleten inkább azt mondják: csírájában el kell folytani minden betegséget, még a magját is meg kell perzselni.

Itt nálunk meg bőséggel locsolják, nevelgetik, gondozzák, aztán viszik a piacra...
 

 
617. műzli2005. november 23. 15:31
 
 
http:// http://www.origo.hu/noilapozo/temegen/20051121kozkazatok.html
 

 
616. Viola2005. november 23. 10:49
 
 
Köszi, asszem sínen vagyok...
 

 
615. Nargile2005. november 22. 17:00
 
 
A "Pszichedelikus Képzőművészet" topicban keresgélj Viola, az tele van ilyesmivel.
 

 
614. Viola2005. november 22. 16:07
 
 
Hali...
annyira szerencsétlen vagyok, hogy 2 napja keresek egy-két linket, ahonnan pszichedelikus képeket lehet letölteni. Kérlek küldjetek párat. Nincs más reményem. Hétfőn lesz a trip. Megint guide leszek...
köszi, puszi,
V
 

 
613. Vino2005. november 21. 13:15
 
 
Tankcsapda : Hóesés

A motorod felpörög, az orrod széjjelégett.
Jönnek az új körök, soha nem ér véget.
Szemed könnyben ázik, napról napra lejjebb.
Látod, valami hiányzik, nem találod a helyed.

Hóesés, nem az égből, hóesés, nem a földre hull.
Hóesés, de a végén te maradsz alul,
Tudod, a por túl nagy úr.

Ha felszáll a köd, csak hideg félelem marad,
Megtennél bármit, hogy feldobhasd újra magad.
A pénzed elment és már semmi sincs nálad,
De reggel van újra és folyik érte a nyálad.

Túl nagy úr, túl nagy úr, túl nagy úr, yeah!
 

 
612. Sevil2005. november 21. 11:33
 
 
Addig meg eyecandynek itt a havazás! :)
 

 
611. Vino2005. november 21. 10:12
 
 
Este kékfény m1en érdemes nézni 8tól!
 

 
609. :492005. november 20. 13:25
 
 
alfagirl, benned egy láma veszett el.
 

Keresés e témakörben:

|< Legrégibbek  << Előző 100 < Előző tucat  Teljes lista  > Következő tucat  >| Legfrissebbek 


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!