 |  Aktuális drogtémákbombadiltoma, 2005. március 14.   |  |  | | | 620. Tina | 2005. november 27. 10:25 |
| |  |  |  | | | | hát még szép, hogy locsolgatják, nevelgetik, hiszen pénzt hoz, de sokat! fúj de undorodom az ilyentől......az orvosok elvileg arra áldozzák az életüket, hogy más embereken segítsenek, közben meg mindegyik azon spekulál, h melyik gyógyszert írja fel: a méregdrágát, vagy a még drágábbat. ugyan van olcsóbb szer is, ami megfelelne, de a gyáracska olyan sokat fizet.....egye az ő drága szarját a beteg. mondjuk nem ítélem el emiatt az összes orvost, egyrészről mert jogom nincs hozzá, máarészről meg nem feltétlen ő a hibás.....valamit neki is enni kell, vagy mi. determinizmus, a végképp elkeserítő fogalom......... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 619. rTyler | 2005. november 26. 21:49 |
| |  |  |  | | | Huuu Emberek, de reg jartam itt :/ Latom mar van bogyoadaathbank meg minden :) eselytelennek latom, hogy potoljam a forumos lemaradasaimat, ink megcimzek Nektek egy kepeslapot.
rTyler London
Udvozlet minden kedves szaktarsnak innen, ahol az ido jo, a sor draga, jo no alig-alig, az utcakon peyoteot, san pedrot, salviat, legyolot, parducgombat, VALAMINT MINDENFELE GOMBAT /legalisan/ arulnak, 1 nap alatt kb 5en kostolnak be, kell-e vmi, ahol senki sem baszogat a stilusod, viselkedesed, hovatartozasod, semmid miatt, ahol szabadnak erezheted magad, ahol nem azon kell kattogni,melyik joghurtot veszed le a bolt polcarol vagy kihuzod-e jovo ho 10-ig es ahol azon toprenghetsz, h valyon miert nem el itt mindenki, akit szeretsz. Legyetek Rosszak! Ave .)
Daath 4. dimenzio Szivarvany Folyam 88 0000
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | 618. Ákimáki | 2005. november 24. 00:35 |
| |  |  |  | | | szép... A végét olvasgatva eszembe jutott az a lincsi-apátos történet, amikor egy vándorszerzetes (vagy valami ilyesmi) meglátogatja, és azt mondja neki:~ ha éhes vagyok eszek, ha álmos akkor alszom, és nem csüng mindenféle egyéb dolgon az elmém. erre azt mondja neki az apát, hogy egyebet már nem is mondhat... (mindent tud, amit tudnia kell)
Szóval szerintem keleten inkább azt mondják: csírájában el kell folytani minden betegséget, még a magját is meg kell perzselni.
Itt nálunk meg bőséggel locsolják, nevelgetik, gondozzák, aztán viszik a piacra... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 617. műzli | 2005. november 23. 15:31 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

 |  |  | | | 616. Viola | 2005. november 23. 10:49 |
| |  |  |  | | | | Köszi, asszem sínen vagyok... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 615. Nargile | 2005. november 22. 17:00 |
| |  |  |  | | | | A "Pszichedelikus Képzőművészet" topicban keresgélj Viola, az tele van ilyesmivel. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 614. Viola | 2005. november 22. 16:07 |
| |  |  |  | | | Hali... annyira szerencsétlen vagyok, hogy 2 napja keresek egy-két linket, ahonnan pszichedelikus képeket lehet letölteni. Kérlek küldjetek párat. Nincs más reményem. Hétfőn lesz a trip. Megint guide leszek... köszi, puszi, V |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 613. Vino | 2005. november 21. 13:15 |
| |  |  |  | | | Tankcsapda : Hóesés
A motorod felpörög, az orrod széjjelégett. Jönnek az új körök, soha nem ér véget. Szemed könnyben ázik, napról napra lejjebb. Látod, valami hiányzik, nem találod a helyed.
Hóesés, nem az égből, hóesés, nem a földre hull. Hóesés, de a végén te maradsz alul, Tudod, a por túl nagy úr.
Ha felszáll a köd, csak hideg félelem marad, Megtennél bármit, hogy feldobhasd újra magad. A pénzed elment és már semmi sincs nálad, De reggel van újra és folyik érte a nyálad.
Túl nagy úr, túl nagy úr, túl nagy úr, yeah! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 612. Sevil | 2005. november 21. 11:33 |
| |  |  |  | | | | Addig meg eyecandynek itt a havazás! :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 611. Vino | 2005. november 21. 10:12 |
| |  |  |  | | | | Este kékfény m1en érdemes nézni 8tól! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 609. :49 | 2005. november 20. 13:25 |
| |  |  |  | | | | alfagirl, benned egy láma veszett el. |
| |  |  |  |

|