



Kategória:
Társadalom 
Létrehozó:
bombadiltoma 
Létrehozás ideje:
2005. március 14. 
Utolsó hozzászólás:
2026. április 13. |
|  |


Érdeklődés:
287274 letöltés 6680 hozzászólás |
|  |



|

 |  Aktuális drogtémákbombadiltoma, 2005. március 14.   |  |  | | | | |  |  |  | | | Az, hogy nem ök kezdeményezték és túl gyorsan beindult volna ingyér'. Jobban járnak, ha elöször pár évig felfuttatják az ötletet és késöbb majd kapnak erre dedikált prodzsektpénzt is a prevencióra szánt állami milliókból. Addig meg ki kell ütni a többi játékost a pályáról. A drogszakma is a tilalomból él. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | És mi a kifogásuk az ekitesztelés ellen? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "Nem tudom azt elképzelni, hogy valamikor is lesznek olyan elektronikus zenei rendezvények, ahol az emberek nem fognak tudatmódosító szereket használni" (Dávid Ferenc, Party Service)
Ez az arc jött ellenem a Tilos Rádió müsorába, hogy fikázza/torpedózza az ekitesztelést.
"Önmagában nem a drog csinálja a problémát." (Demetrovics Zsolt, Nemzeti Drogmegelőzési Intézet)
Ez az arc fikázott le engem egy szakmai levlistán, minden további indoklás nélkül. "Nincs szó bűnözőkről, annak ellenére, hogy amit elkövetnek az bűncselekmény." (Dr. Rácz József, Kék Pont)
Ez az arc 'rúgott' ki engem az önkéntes Party Service-böl, hogy ne legyen ekitesztelés Magyarországon.
Ennyit a magyar drogszakma krémjéröl. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 556. helio* | 2005. november 7. 19:56 |
| |  |  |  | | | Ja, én bemegyek egy BiOboltba nézelődni míg várom haveromat, na mit látok a polcon?: CANNABIA(tm) sör
Az egész annyit ér hogy cool az üvege, PR... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ez megint csak parasztvakítás...jó lesz a kiscsávóknak 'mer elmondhatják, hogy ittak marihuánás italt. biztos jó dolgok ezek a kenderalapú készítmények, csak kurva drágák, meg kb annyi köze van a kenderhez, mint a fantának a narancshoz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ezaz 3 ilyen árából veszek egy z-t. Ez a termék amúgy egyáltalán nem tartalmaz thc-t. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 553. Tina | 2005. november 4. 10:43 |
| |  |  |  | | | erről még nem hallotam, de más cannabisos üdítőkről már igen......nem is tudom, hol volt téma, még régebben (amikor jött ki gumicukor, meg üdítő, meg csoki)....valamelyik rádióban, talán a fűnyíróban.....tesztelgették őket. Állítólag annyira nem is finomak ezek a készítmények, viszont ba***** drágák. Én még nem hamiztam, szlörcsiztem ilyeneket.....Nagyon minimális a THC tartalmuk.....bár nem is arra találták ki őket, h betépjen tőle az ember....nem találom benne az értelmet.....nekem nem érné meg.....a gyártónak, forgalmazónak annál inkább.....ugyebár.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | 552. ezotera | 2005. november 2. 23:26 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

 |  |  | | | 551. idoru | 2005. október 29. 14:06 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

 |  |  | | | 550. Nargile | 2005. október 27. 10:12 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

 |  |  | | | 549. idoru | 2005. október 24. 13:17 |
| |  |  |  | | | | |  |  |  |

|  |
| 





 |