DAATH

Az ember csak a fejében bátor. A zsigereiben mindig gyáva.

Neal Shepherd

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (127851 - 127860)

 
 
>>> Aktuális archívum 0001-1000 <<<
giggles2003. augusztus 15. 15:09
 
 
de szar úgy scannelni, hogy e scanner előtt van a venillátor, és ellapozza mindig a füzetet!
hrrrg...

augusztus huszadikán szép vagy csúnya tüzijáték lesz?
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
Grishtee2003. augusztus 15. 15:06
 
 
valamelyik topikban olvastam a loop-okat, erről jutott eszembe, hogy kipróbáltam, hogy a betépettség érzése mennyire vált a pipázás mozdulatainak feltételes reflexévé. (Lehet hogy ezzel most hülyének fogtok nézni, de nem baj :)

Mondjuk, életedben jópárszor lefuttattad ugyanazt a mozdulatsort: belerakod a Z-t a pipába, meggyújtod, slukk, letüdőz, lenntart, érzés beüt. Ez is olyasmi, mint egy loop. És sok minden berögződött közben, mozdulat, illat, levegővétel, stb. amit tudat alatt mind társítasz az érzéshez.

Gondoltam, mi van, ha kihagyom a loop egyik elemét, mondjuk az elsőt :) vagyis nincs semmi a pipában. Üres pipa, meggyújtom a semmit :), slukk, letüdőz, lenntart...na ezt megcsináltam egy párszor...és az a vicc, hogy működött!
Nem mondom, hogy betéptem, de valamilyen szinten sikerült átvernem magam, és az így elért érzés hasonlított az igazihoz.

Lehet hogy ez nem jó semmire, meg lehet hogy faszság üres pipát szívogatni, de szerintem ezen az alapon ki lehet alakítani, hogy valami teljesen más dologhoz kapcsolódjon az érzés ami egyszer Z-vel berögzült. Placebo-szívás leállni vágyó versenyzőknek :))

Vagy télleg hülye vagyok?
 

 
 
>>> Testünk Univerzuma <<<
giggles2003. augusztus 15. 15:06
 
 
nem szoktam...
a pozitív dolgok jobban érdekelnek, meg a semmilyenek is :)
csak felismertem a dolgot, és ráböktem hogy höööö!
:)

 

 
 
>>> Bemutatkozás, Help, FAQ <<<
Én+te+ö=gén2003. augusztus 15. 14:59
 
 
Siphersh:
Szerintem a "csomagolt termékek" közül a legvállalhatóbb. Minél kisebb méret, annál kisebb kockázat. A felsorolt hatóanyagok sincsenek még a veszélyes tartományban ennél a blotternyi (1-2 mg) mennyiségnél. Egy bogyóba már be lehet 200-300 mg hatóanyagot szorítani sok jó és rosz dologból.

Igazad van, hogy az otthoni cucc a legmegbízhatóbb. Ha én lennék a Törvény, a bizonyítottan zártkörü és nem-kommersz használatra otthon növesztett dolgokat dekriminalizálnám legelöször.
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
cellux2003. augusztus 15. 14:49
 
 
Vagy ha valamiképpen sikerül elengedned a másik tudatállapot utáni vágyat.
 

 
 
>>> Testünk Univerzuma <<<
Én+te+ö=gén2003. augusztus 15. 14:45
 
 
Ez neurológiai alapú, a negatív cucc nagyobbat lendít a görbén, ami az életbenmaradás miatt tényleg lényegesebb is. Szerintem tovább kellene már lépni, nem pedig a kardfogú tigrisen flashelni.
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
Grishtee2003. augusztus 15. 14:40
 
 
Szerintem csak akkor lehet felhagyni a dologgal teljesen, ha megtanultad tisztán elérni ugyanazt az állapotot.
Én legalább is így vagyok vele. Ha egyszer megtapasztaltam egy sokkal jobb állapotot, akkor lehet hogy egy időre sikerül bemagyarázni magamnak, hogy anélkül is jó, de igazából mindig arra fogok vágyni, hogy átéljem.
Ha viszont eljutottam arra a szintre, hogy ezt bármikor át tudom élni a saját elhatározásomból, mindenféle szer nélkül, akkor megoldottam a dolgot, és a Z fölöslegessé vált az életemben. Ehhez viszont szünetet kell tartani, hogy tisztán tudj dolgozni az ügyön. Kicsit 22-es csapdájának látszik: előbb le kell tenni ahhoz, hogy végleg le tudd tenni...hmmm, trükkös!! :))
de az is lehet hogy inkább szmókolok tovább, ez egyszerűbbnek tűnik :)
 

 
 
>>> Tőlük tanultuk. (Tanítanak-e a p. szerek?) <<<
Én+te+ö=gén2003. augusztus 15. 14:37
 
 
AA:
Meglátod rajta, mennyire természetesen önmaga-e, vagy sem.
 

 
 
>>> A pszichedelikumok közelebb visznek-e Istenhez, vagy eltávolítanak Tőle? <<<
homen2003. augusztus 15. 14:07
 
 
... univerzum = isten = semmi = minden = 0 = 1 = energia = puszta létezés ...

Isten maga az élő univerzum, a semmi kivetülése térben és időben, mi ezt 3D-ben tapasztaljuk, kis apró részei vagyunk az egésznek, de minden apró kis részletben ott van a teljes egész, rekurzív módon.

Az ősrobbanás az amit mi most megélünk, múlt jelen és jövő maga a teremtés, az idő folytonosságában, miközben csak a végtelen üresség létezik, ami magába foglalja a mindenséget. Ha mindent összevetünk, kilyukadunk a nullponti energiánál, jó és rossz, yin és yang, pozitív és negatív - pont annyi van belőlük, hogy összességük nulla.... Ebben a játékban mi vagyunk a szereplők, apró tényezők, de ugyanakkor bennünk van minden, ami kellhet a bármivel való eggyéváláshoz és az isteni tudatállapot megtapasztalásához. Mindannyian prototípusok vagyunk, és tükörképek.

Nem történhet olyan, ami nem visz közelebb...
"Rajta vagyunk a főidegen, ember!" :)
 

 
 
>>> Egyéb bejövős helyek <<<
giggles2003. augusztus 15. 12:56
 
 
pedig állat, főleg télen, és ha előtte egy kicsit inhalál is az ember... de anélkül is király.
a gőzből ahogy belemegyek, szív ,elózik mint állat -> hideg víz, és a testemben lüktetve érzem, ahogy egyre lassít wwwwwooof....
:)))
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!