 | 
Legfrissebb hozzászólások (1696 - 1715)
 |  |  | | | |  |  |  | | Ha jól tudom, nem illegálisak, de a hatóanyag az és ráhúzzák az előkészületet, szóval vedd úgy, mintha az lenne. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Okádás? :D Aki annyira hülye, hogy a rossz íz és az öklendezést kiváltó darabosság ellenére lenyom 15g-ot, az meg is érdemli. A mák tea jóval aljasabb és erősebb. Azt sajna egész jól ki lehet főzni, mert beleoldódik a vízbe a hatóanyag és tényleg túl lehet tolni. Kratomnál, biztos észrevetted már, hogy hiába főzögeted, egyrészt kivégzi a meleg (máknál is valamennyire, ha jól tudom), másrészt nem tudod leszűrni, harmadrészt, ha mégis leszűröd, nem lesz olyan erős, mert nem oldódik ki. Ha viszont a levelet eszed meg és nem kivonatolod, a szervezeted védekezik ellene, érzed, hogy nem akarja. Tehát a kulcs igazából ebben van , hogy nem kivonatolható jól. Ha pedig levéllel együtt eszel meg 15-20g-okat, akkor lassan szívódik fel és iszonyatosan émelyegsz tőle. A lassú felszívódás miatt, ha nagy gáz van, kihívod a mentőket, a toxikológián simán kimossák gond nélkül, nem kell semmilyen antagonista. De, ha jól tudom maga a hatóanyag sem okoz úgy légzésdepressziót, mint a morfin vagy a szintetikus ópiátok, de nem akarok hülyeséget mondani, lehet ez is a lassabb felszívódás miatt van.
Azért ennek ellenére én nem ajánlom senkinek, hogy 10g-nál többet lenyomjon egyszerre belőle. Ez kb. ugyanolyan, hogy nem iszol meg egyszerre 1l töményet, mert nem leszel túl jól tőle. Abban viszont biztos vagyok, hogy extrém sokat kellene megenni belőle, hogy az legyen, hogy földhöz vágjon és ne vegyél levegőt. Arányaiban szerintem több szenvedéssel járna a bevitele, mint az alkoholnál, amikor valaki toxikológiára kerül. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tényleg ? Mi van akkor, ha valaki jó minőségű kratomból betol egyszerre 10-15 g -t ? Nekem nincs kedvem azt már tesztelni, jó lenne olvasni valami agydurrantósat e témában.De már csak meghallgatni szeretném, utánozni nem. :) :) :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A Bali Whitet megnézem majd még kükön milyen, amikor van mihez viszonyítani. A Borneóból (w) én a 4 is sokallom, van tőle egy kis bodyload is.
Holnap du. tesztelem 2g-val. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Bali White : Teljesen átlagosnak éreztem, bár nagyon kellemes.(4g)
Borneo White : űűűűű...4g komoly hatás.
Fel is keltette a figyelmemet a többi borneóira.
Ez az ópiát egyébként miben különbözik mondjuk a mákteától ? Mert ugye ott komoly elvonási tünetek vannak, stb...
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A cannabis használat okozhat szívinfarktust? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sziasztok! Az 1p-lsd csekély mennyisége mennyi? Nem találtam meg, esetleg milyen módon kell számolni? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Szia, reggel mindig minden erősebb. Ez lehet amiatt, mert még nem vagy annyira beolajozódva, felébredve, mint este, de lehet a gyomor és béltartalmad különbsége miatt is. Az FDA álltal állított dolgok szánalmasak, biztos vagyok benne, hogy önmagában kratomtól senki nem halt meg, na persze úgy már simán, hogy bevertek mellé 2 levél nyugtatót alkohollal, de erre ne mondjuk már, hogy kratom haláleset :D.
A kratom ópiát, ez nem kérdés, és? Azért, mert valami ópiát, be kell tiltani? Nem lehetnek ennek a családnak veszélyes, kevésbé veszélyes és hasznos tagjai is? Ez annyira ostoba megközelítés, hogy kaparja magát tőle az ember, de nem kell csodálkozni, ők egy ilyen szervezet. Ezért is mondom mindig, hogy jobb, ha az ember befogja a pofáját és nem tolja a kratomos szeretethullámot, meg a betegségeket gyógyít szöveget, mert nem lesz mindenki vevő erre. Fel kell nőni és kivenni a kezet a biliből. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Olyat tapasztaltatok, hogy ugyanaz a fajta egész másképp hat reggel/délelőtt fogyasztva, mint este?
Az kevésbé meglepő, hogy reggel kevesebb is elég a stimuláns hatáshoz és hosszabban is kitart. De pl. a golden indónál ez szélsőségesebben jött elő. Reggeli használatnál 2 gramm körüli adag hozza a klasszikus stimuláns hatást 4-5 órára, este tolva viszont 3-4 gramm is csak egy kétórás enyhe hatást vált ki. Más fajtáknál nem találtam ekkora különbséget a különböző napszakokban történő fogyasztások között. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Kedves Daathosok! A Salvia Divinorum és a pszilocibin ill pszilocin tartalmú gombák szkleróciumának jogi státusza érdekelne. Van olyan köztetek, aki erre választ tud adni? Jól tudom, hogy maguk a Salvia levelek nem illegálisak, csak a kivonatok? És azt, hogy csak a nyers vagy szárított gombák az illegálisak, de a föld alatti spóra zárvány (szklerócium) nem az? Üdv, Yeti |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én fogyasztottam spvel is de akkor lazább adagot nyomtam a kratombol nekem tetszett nyugodtabb vagy nem vagy megfeszülve az sptöl de inkább csak az sp másnapján szoktam legtöbbször rákratomozni, halucinogén mellé meg segített hogy jobban belemerüljek a tripbe meditációt alkalmazva mellé mármint papír -nál próbáltam ezt |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Volt , van damianam, de én nem jutottam vele semmire, se szívva, se tea, se kombóba, mintha sima gyógyteát innék. Volt valakinek valami ? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Mao-val nem is próbálkoznék, ezeket meghagyom a tényleges pszichonautáknak, meg szintikkel sem, tuti megviselne.
A tegnapi este után is úgy vagyok, hogy max 5g kratom.
De mostanában sokat gondolkodom, hogy alap elme gyakorlatokkal kellene foglalkozni, stimulánsokat meg elfelejteni. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | |  |  |  | | Az egy óra áztatás az lehet kicsit sok, de majd kitapasztalod :D. A maláj az nekem olyan 2-3g-nál is sok, de én máshogy csinálom, mint mások. Lehet egyszerűen kevesebb kell belőle.
A pszichedelikumok között is vannak elég kellemes fajták és vannak olyanok, amiknek elég sok és rossz féle mellékhatásai vannak, de a beszerezhetőségük, legalitásuk és hozzáférhetőségük miatt használjuk őket.
Az elszívott DMT-t nem próbáltam, de nagyjából vágom a hasonlóakat és a beszámolók meg minden alapján azt mondom, hogy túl szélsőséges, nem fognék bele. Yopoval próbálkoztam régen de nekem nem működött.
A HWBR eléggé ambivalens nálam, ha valaki a teljes megtisztulás élményét akarja, okádástengerrel, fetrengéssel, remegéssel, totál mérgezett érzéssel, akkor jó út, amúgy nem mondanám kellemesnek. De poén, mert ennek ellenére, ha rákeresel, nem nagyon találsz haláleseteket, gondolom felismeri a szervezet és jól tud védekezni ellene pont a szarul léttel, ezért is hülyeség hányáscsillapítóval használni. Egy orvos haverom mondta egyszer, hogy ezek orvosi szempontból sokkal jobbak mint a szintik, mert ha gáz van, van idő kimosni az emberből
Az Aya is hasonló lehet, de engem az sem vonz. A MAO gátló összetevője kifejezetten veszélyesnek mondható, olvass utána. Lehet megköveznek itt érte, de nekem totál túlhájpoltnak tűnik.
Magát a gombát nem próbáltam, sem a kaktuszt, de mindkettőnek érdekesek a szinti, kicsit módosított analógjai és vannak egész kellemesek köztük. Tihkal 4-ho részleg vagy pihkal 2c, de az már a szinti mélyvíz, oda mg mérleg kell és hibázni nem lehet.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Este héttől tizenegyig 3-3-4 g, az tíz g és azt mondom, hogy sok volt, elég a fele.
ppnqdd : Mennyitől volt neked a maláj túl csavarós ?
Igazából örülnöm kéne, hogy így működik, de nem örülök, jobb az amikor a "háromsörös" verzió van, mintha megittam volna 2-3 sört.Viszont most egy kicsit "bebasztam".
Ez mohóság volt, nem tagadom, de mondjuk még mindig elviselhetőbb, mint valami hallucinogén.
Biztos, hogy van nagy okosság ezekbe a hallucinogénekbe,de azért nem veszélytelenek, kisérletezett vele a C.I.A meg ki tudja ki. Az ayahuascat akartam még kipróbálni, vagy valamilyem DMT tartalmú dolgot, yopo, stb...de lebeszéltem magam a veszélyessége miatt, iletve a szalviát kipróbálnám.Meg is voltam indulva Bécsbe egy üzletbe, ahol van ilyesmi, meg gombaspóra,Már a gombászáshoz is elkészítem a kellékeket, minden megvolt egy kis dobozból melegentartót, vermikuli, steril dolgok , stb... amivel pár gézát csináltam volna eszegetni, okosan, de aztán pontt ebbe az időbe ettem 2 db gondosan előkészített, fractal magot, ami arra a döntésre indított, hogy ebbe az irányba ne tovább. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, de lejöveteknél nagy volt a kattoság, meg szerintem hetekre kihatott. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | A teát most próbálom ki, egy órát áztattam.
|
| |  |  |  |

|