 | 
Legfrissebb hozzászólások (22476 - 22495)
 |  |  | | | |  |  |  | | Sziaasztok! Kaptam egy ilyen levelet, a körzetemben hivatalos szervtől, a vizsgálati alosztálytól.(rendőrség) Önt a fenti számú büntetőügyben a btk. 282. (1) bekezdésébeótköző és az (1) bekezdése szerint minősülő termesztéssel, előállitással, megszerzéssel, tartással, az országba behozatalla, onnan kivitelle, az ország területén átvitellel elkövetett kábszerrel való visszaélés megalapozott gyanúja miatt beidéztek. Mire számitsak szerintetek? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Versfaragás, rá faragás, szófacsarás, Rímek, rémek, remek tettek, miket meg tehetek, mert lehetek ki itt ír, kiír mindet, le ír, fel olvas! Olvadó vasakarat, béna írók, süket hallgatók és vak olvasók. Valósággá váló valótlanságok ok nélküli okozatok, ostoba alakok. Lélekben lakok, kint hajléktalanodok. Mert beront az ostoba oskola ostroma. Fussak de hova? Sebesen, sehova? Vagy vissza lélekbe, bele felejtkezve? Testetek tespedt, slampos sleppek. Ideaveed nevet ne feled e nevet |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gén, fűfelütés JWH-val téma:
...azért, mert így lehet egyszer hasist csinálni belőle, utána a rókabőr helyett egy műrókabőrt rátenni. ...vagy a simán vacak termést potenciálni.
Ráadásul - saját tapasztalatom szerint - a jwh-018(?) és a THC keverése nagyon intenzív hatást vált ki, így nem kell teljesen visszapótolni a kitermelt/hiányzó gyantát. (Bár lehet, hogy anno csak simán túlszívtam magam. Ki tudja.)
Remélem az a gyakorlat nem fog elterjedni. Grrrr. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | nos
asztrális projekció kipipálva :-)
:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | De legalább ébren van az ügyelet és 00:43-kor átírták a címet! :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | http://index.hu/bulvar/2011/08/24/postas_hozott_robbanoanyagot_egy_pecsi_gyermekor vosnak/
Az MTI/Index sikeresen hatástalanította a robbanóanyagot 11 sorban.
Ami a címben még robbanóanyag, az az elsö mondatban már csak "valószínűleg robbanóanyag", a bekezdés végére már csak hallomás alapján robbanóanyag, és ezután kiderül, hogy nem robbanóanyag (hanem leginkább kábítószergyanús anyag).
Ha tovább írták volna a cikket, akkor kiderül, hogy a gyermekorvos nem gyermekorvos hanem müvégtagkereskedö, illetve nem is az hanem gyeplabdabíró, vagy búvárasszisztens, meg hát nem is pécsi, hanem kiskunmajsai, illetve spitzbergai, vagy pontosabban új-kaledóniai. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | én úgy csináltam még annó hogy szifon-lufi.
a lufiból addig veszed ki be a levegőt amíg mindent be nem tudsz szívni belőle kb 5 lélegzetvétel. ezt gyorsan csináld. aztán tartsd lenn egy kicsit. előtte érdemes mélyen lélegezni, légzési gyakorlatot csinálni hogy sok oxigén legyen a véredben :P
zacskót hagyjad. azzal még véletlen se próbálkozz nehogy megöld vele magadat. ja és a patron nagyon lehűlhet, nekem volt hogy ráfagyott a kezem. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Azt az N2O crackert lehet valahol értelmes áron szerezni ? Mert a weblapján 17,50 -be kerül ráadásul hollandiában ha minden igaz. A lufi-rongy-hegyestárgy-at már próbáltam csak lufi helyett nájlonzacskó, és nemsok jó sült ki belőle. Ha jól tudom az nem számít beszerzésnek ha megkérdezem hol lehet legolcsóbban szódásszifont venni ? |
| |  |  |  |



 |  |  | | | |  |  |  | | huhh, köszi neutroncsillag, ez durvább mint a blueberrys vid . |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Lufi, rongy, hegyes tárgy. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Valaki nem tudja hogy hogy lehetne szódásszifon nélkül a habpatront felszívni ? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Darkh: "Namost akkor a tv2 szerint a herbálban marihónaalja van és ez illegál ezért 3 évet kapsz."
Jó szar riport, de hát TV2. Vagy direkt, vagy véletlen, de összemosták a kábítószerrel elkövetett büncselekményt a "kóros szenvedélykeltés" büncselekményével:
"Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személynek kábító hatású anyag vagy szer kóros élvezetéhez segítséget nyújt, vagy őt arra rábírni törekszik, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."
Itt a lényeg az, hogy a "kábító hatású anyag vagy szer" nem egyenlö kábítószerrel! Kiskorúnak LEGÁLIS pszichoaktív szert sem lehet adni, mert az a szer legalitásától függetlenül már önmagában is büncselekmény. Ezért volt a példában, hogy a 18 éves lány adott müfüvet a fiatalabb fiúnak. Közben jól beködösítették azt, hogy a büntetöjogi következmény nem feltétlenül a szer illegalitása miatt volt, és igyekeztek kimagyarázni azzal, hogy a müfü is tartalmaz igazi füvet.
Hopax: Számomra is furcsa, hogy miért kellene THC-tartalmú füvet JWH-val felütni. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | jó volt. a merv nevű arc volt eat static néven, meg a neje. a patak szép volt. sok volt a betépett ember. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Eat Static elvileg egy angol páros bár könnyen elképzelhető hogy csak egyik tag volt ott.
Milyen volt a fesztivál? |
| |  |  |  |

|